Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widze ze nie ktorzy zapomnieli o POZDROWIENIACH DLA BARTŁOMIEJA MĘDLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Brygadzistów z SCR a w szczególności Pawła oraz od niedawna ELWIS-a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te wpisy dochodzę do wniosku że większość z was nie wie co tak naprawdę sie tam dzieje (słyszycie że dzwoni tylko nie wiecie w którym kościele). Jedynie garstka ludzi która jest od początku od 1999 roku tym zakładzie ma pełne prawo do wyrażania jakichkolwiek opinni .
Co to za wypowiedź, już widać , że przemawia przez Ciebie pycha, właśnie jak widzę takie wypowiedzi mam w dalekim poważaniu takich ludzi. Dlaczego twierdzisz, że nowi ludzie nie mogą nic pisać o tym zakładzie pracy. Wszyscy powinni być traktowani na równi. Zauważyłem właśnie, że starzy pracownicy (ok 35% mojej zmiany) to ludzie, którzy wykorzystują swoją pozycję tzw starszych pracowników i wyładowują swoje emocje na nowych (lekceważą innych), wszystko co mówią do ciebie jest w trybie rozkazującym, a gdzie słowo (czy możesz to zrobić?), jeszcze drugi przykład - przerwa jest ustawowo w firmie 15 min. - nie raz zauważyłem, że starzy pracownicy robią sobie od 25 do 40 min w zależności od lini na której pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie juz spokoj .. Zbliża sie zebranie z dyrektorem .. Moze ktoś z anonimowych bohaterów wyjdzie przed szereg i powie co go boli ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja to jestem zadowolony z pracy w PLASTIC OMNIUM a 1600 zarabiają operatorzy ci co do niczego sie nienadają :-)
Masz prawo być zadowolony,jest demokracja wiec reszta może być nie zadowolona też mają do tego prawo.A z zarobkami nie zależy to od umiejętności,znam gościa którego można postawić tylko na 3-4 STANOWISKACH nie projektach,tylko na stanowiskach,dostał umowę po 2 mie. i ma stawkę 2400. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez pracuje w tej firmie jako operator i oczywiście macie dużo racji w tym co piszecie ale to na pewno nie dotyczy wszystkich przełożonych chodzi o brygadzistow. A co do wynagrodzenia to przeciez każdy od poczatku zna stawkę za jaka ma pracować.
Tylko to trochę demoralizujące kiedy człowiek który robić potrafi na niemal każdym projekcie zarabia tyle co dyżurny firewall i wyklejacz pasów . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo sie uczyc a nie startowac na operatora maszyn.... Najnizsze stanowisko w firmie to co sie spodziwacie!? Kazde inne wyzsze stanowisko to juz sa zarobki ponad 3tys brutto plus premia 25% oraz kafeteria. Do tego dodatki $ na kazde swieta. Wiec nie gadajcie glupot ze to oboz pracy bo przelozeni w innych dzialach sa OK jak i normalni ludzie mili kulturalni i pomocni....
Widzę że twojej kultury wystarcza tylko dla ludzi wykształconych,pogratulować tym co cię uczyli kultury. Wobraż sobie chdż to pewnie dla ciebie nie łatwe że nie ma tych na najniższych stanowiskach i co. Pamiętaj że nie każdy musi być Einstainem. To nie oni robią "czarną robotę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy btygadzisci to chamy dzieki
To nie wina brygadzistów, że są jacy są, tylko tych co ich wybierają na stanowiska. Ale jeżeli jedynym kryterium wyboru jest zdolność poganiania ludzi, to jest jak jest.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po co piszecie te wszystkie bzdury nie jest kolorowo ale nie jest tez naj gorzej a człowiek który pisał o 400sztukach to mogę z nim stanąć na montażu przy dobrym składzie na mojej zmianie to 440-460 sztuk tak wiec przestań pieprzyc ze się nie da wszytko zalezy od chęci i podejcia
A o jakim projekcie kolega mówi, Bo to dość odważne stwierdzenie. Ostatnio "trenerzy"  mieli pokazać klasę na yp6 no i wyszła im klasa "zerówka" ,wiec ja bym był ostrożny co do tych 460 szt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w inergy kolego to nie na akord? Zrób 400 zbiorników to pogadamy. Po zmianie ręce odpadają. W CIĄGU ROKU NORMY PODNIESIONE O100% . Wiem co mówie robie w tym syfie nie od dzis.
Normy sami sobie podnieśliście przez paru nadgorliwców, jak nie macie wpływu na swoich kolegów i koleżanki to teraz nie narzekajcie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brygadzista Kamil K. człowiek z ktorym zawsze można się dogadać i nie oleje problemów.
Zgadzam się 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za wypowiedź, już widać , że przemawia przez Ciebie pycha, właśnie jak widzę takie wypowiedzi mam w dalekim poważaniu takich ludzi. Dlaczego twierdzisz, że nowi ludzie nie mogą nic pisać o tym zakładzie pracy. Wszyscy powinni być traktowani na równi. Zauważyłem właśnie, że starzy pracownicy (ok 35% mojej zmiany) to ludzie, którzy wykorzystują swoją pozycję tzw starszych pracowników i wyładowują swoje emocje na nowych (lekceważą innych), wszystko co mówią do ciebie jest w trybie rozkazującym, a gdzie słowo (czy możesz to zrobić?), jeszcze drugi przykład - przerwa jest ustawowo w firmie 15 min. - nie raz zauważyłem, że starzy pracownicy robią sobie od 25 do 40 min w zależności od lini na której pracują.
Masz racie że każdy ma prawo pisać .Ale co do przerw "starych" to nie wiem czy zauważyłeś ale staży jak idą na przerwę to potem najczęściej podmieniają  na innych projektach,a że na młodszych pracowników jakoś nie można liczyć z podmianami, to nie raz taki "stary: musi podmienić 2-3 innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myjcie rence po szczaniu potem podajesz wite cześć cześć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za wypowiedź, już widać , że przemawia przez Ciebie pycha, właśnie jak widzę takie wypowiedzi mam w dalekim poważaniu takich ludzi. Dlaczego twierdzisz, że nowi ludzie nie mogą nic pisać o tym zakładzie pracy. Wszyscy powinni być traktowani na równi. Zauważyłem właśnie, że starzy pracownicy (ok 35% mojej zmiany) to ludzie, którzy wykorzystują swoją pozycję tzw starszych pracowników i wyładowują swoje emocje na nowych (lekceważą innych), wszystko co mówią do ciebie jest w trybie rozkazującym, a gdzie słowo (czy możesz to zrobić?), jeszcze drugi przykład - przerwa jest ustawowo w firmie 15 min. - nie raz zauważyłem, że starzy pracownicy robią sobie od 25 do 40 min w zależności od lini na której pracują.
Ha ha rozbawiłeś mnie brachu tym swoim skomleniem . Z tą przerwą to jest na odwrót to młodzi pracownicy siedzą po 40min bo im nikt nic nie powie żeby przypadkiem nie uciekł z zakładu . A co do starych operatorów to nikt nie bedzie cię za rączkę prowadził i po główce głaskał i prosił o wykonanie jakielkolwiek czynności tak to możesz mieć u mamy . To jest rzeczywistość a nie GTA gimbusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina brygadzistów, że są jacy są, tylko tych co ich wybierają na stanowiska. Ale jeżeli jedynym kryterium wyboru jest zdolność poganiania ludzi, to jest jak jest.  
Jedynie trzeba dodać że ostatnie rekrutacje tak wyglądały teraz nie liczy się to co umiesz tylko z kim się zadajesz. Nie liczy się twoje wykształcenie, staż , predyspozycje .Wystarczy że się spodobasz na rozmowie pani Eli . To ona jest głównym powodem tego jak ten zakład teraz wygląda. Począwszy od rekrutacji po kafaterię . Jak to możliwe że osoba która nie ma żadnego pojęcia o produkcji decyduje o jej kształcie przecież to nie ma prawa dobrze funkcjonować . Jak można wybrać kogoś kto podpierał szczotkę i wybrać go na brygadzistę !!!! A już wiem ma selfie z samym właścicielem i przedewszystkim ma plecy na górze na samej górze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jak to możliwe że osoba która nie ma żadnego pojęcia o produkcji decyduje o jej kształcie przecież to nie ma prawa dobrze funkcjonować . Jak można wybrać kogoś kto podpierał szczotkę i wybrać go na brygadzistę !!!!
smutne to ale prawdziwe    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak pracownicy fizyczni, ale umysłowi źle nie mają, zarobki bardzo dobre (5000 to chyba norma), socjal też
5000 tysiaków to po 7 klasach się ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne to ale prawdziwe
 
Jedynie trzeba dodać że ostatnie rekrutacje tak wyglądały teraz nie liczy się to co umiesz tylko z kim się zadajesz. Nie liczy się twoje wykształcenie, staż , predyspozycje .Wystarczy że się spodobasz na rozmowie pani Eli . To ona jest głównym powodem tego jak ten zakład teraz wygląda. Począwszy od rekrutacji po kafaterię . Jak to możliwe że osoba która nie ma żadnego pojęcia o produkcji decyduje o jej kształcie przecież to nie ma prawa dobrze funkcjonować . Jak można wybrać kogoś kto podpierał szczotkę i wybrać go na brygadzistę !!!! A już wiem ma selfie z samym właścicielem i przedewszystkim ma plecy na górze na samej górze.
ale cycki to ma :P  B)  :o  ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha rozbawiłeś mnie brachu tym swoim skomleniem . Z tą przerwą to jest na odwrót to młodzi pracownicy siedzą po 40min bo im nikt nic nie powie żeby przypadkiem nie uciekł z zakładu . A co do starych operatorów to nikt nie bedzie cię za rączkę prowadził i po główce głaskał i prosił o wykonanie jakielkolwiek czynności tak to możesz mieć u mamy . To jest rzeczywistość a nie GTA gimbusie.
czyli masz w du***. :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...