Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

89-latek zgubił portfel. Ten mężczyzna go zabrał

Utworzony przez Gość, 26 marca 2015 r. o 07:17 Powrót do artykułu
znalezione należy do znalazcy, syn 7 letni znalazł portfel ze wszystkimi dokumentami dowód os. prawko,  itp. i oddałam i właściciel nawet nie raczył kupić czekolady dla syna  za to, że znalazł i przyniósł do domu, jeszcze dołożyłam do telefonu do kilku osób, bo nie było w dokumentach bezpośrednio do właściciela kontaktu, tylko szukałam poprzez różnych znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazcy należy się znaleźne, zatrzymanie znalezionego to przywłaszczenie, a to niewiele się różni od kradzieży i jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3. W przypadku 7-latka pewnie poprawczak.    
znalezione należy do znalazcy, syn 7 letni znalazł portfel ze wszystkimi dokumentami dowód os. prawko,  itp. i oddałam i właściciel nawet nie raczył kupić czekolady dla syna  za to, że znalazł i przyniósł do domu, jeszcze dołożyłam do telefonu do kilku osób, bo nie było w dokumentach bezpośrednio do właściciela kontaktu, tylko szukałam poprzez różnych znajomych.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...