Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

9 firm chce zaprojektować nowy dworzec w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 o 13:12 Powrót do artykułu
znowu ten Stelmach? mam nadziej, ze tym razem wygra ktoś inny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy poprawki wliczono w cenę czy kolejna niedoróbka jak w przypadku CSK ?
0
Precz ze Stelmachem już postawił bunkier na racławickich czyli CSK!!
0
po co komu ten dworzec...dla zaspokojenia chorej ambicji urzędników,dla osób podróżujących w stronę Lubartowa oznacza to dodatkowe koszty
0
A będzie tunel łączący PKP z Dworcem Autobusowym? No powinny znaleźć się tam połączenia nocne z najważniejszymi miastami lubelszczyzny.
0
Tylko nie Stelmach, on barbaryzuje miasto, swoimi chorymi betonownymi wizjami
0
stelmach -czyli bunkier betonowy ze szklem , czy on nie widzial lekkich konstrukcji?>
0
Tylko niech bedzie monitoring i miejsca postojowe dla sluzb no.policji, strazy miejskiej i ochrony dworca
0
Moja propozycja to biuro z Lublina architekt Stelmacha też z Lublina 2. Projektant na miejscu ,każde poprawki konsultacje pod ręką 3.Centrum CSK bardzo wielu turystom z Polski projekt się podoba ,mam znajomych jak z Poznania czy Warszawy . 4.Wspierajmy Ekonomicznie projektanta z miasta ,który zatrudnia studentów architektury z Politechniki czy innej uczelni .5.Lublin nie jest bogaty a projekt pana dr.architekta Stelmacha jest NAJTANSZY i spodziewam się ładnego dworca
0
Zawsze przetarg najtańszy wygrywa, a potem narzekają ;)
0
znowu czekan nas betonowy sześcian w stylu tego architekta
0
a pozostałe 6 firm? Jakie one są czemu wspomniano tylko o Stelmachu?
0
Ten autobusowy nie jest taki zły. Wystarczy troche podmalowac, odświerzyć. Gorzej PKP - tu by sie przydał calkiem nowy, nowoczesny budynek. Taka prawda.
0
Najtańsza cena za projekt nowego dworca pan Stelmach,czemu mnie to nie dziwi.Jak powstanie cos takiego jak Tarasy Zamkowe to ja dziękuję.
0
dobrze, że coś tam się (za)dzieje, bo syf mogiła w tym rejonie... tylko czy stanowiska odprawy dla 50-54 autobusów dalekobieżnych to nie jest zbyt optymistyczny scenariusz .... ??
0
Za długo to trwa !!!!!
0
stelmach i kolejny betonowy przepłacony klocek...
0
Jeszcze jeden bunkier Stelmacha ?
0
@student co ty palisz... Poczytaj sobie jak to było z CSK, o protestach Francuzów, że Stelmach zaniża czas i kwotę realizacji. Sprawdź jaka była pierwotna kwota realizacji tego cuda... Zresztą co nam po "super" dworcu jak nie będzie on współgrał z dworcem PKP, który już teraz PLK zamierza realizować po najmniejszej linii oporu. Tu powinny być konsultacje PLKi z Miastem. Ale koniec końcu i tak dobrze, że coś idzie do przodu.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
@student co ty palisz... Poczytaj sobie jak to było z CSK, o protestach Francuzów, że Stelmach zaniża czas i kwotę realizacji. Sprawdź jaka była pierwotna kwota realizacji tego cuda... Zresztą co nam po "super" dworcu jak nie będzie on współgrał z dworcem PKP, który już teraz PLK zamierza realizować po najmniejszej linii oporu. Tu powinny być konsultacje PLKi z Miastem. Ale koniec końcu i tak dobrze, że coś idzie do przodu.
Na CSK Stelmach zapomniał o projekcie na system sygnalizacji pożarowej. Ot taki mały problem. 
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: