Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

9 firm chce zaprojektować nowy dworzec w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 13:12 Powrót do artykułu
Stelmachowi to już dziękujemy! Dlaczego ? Za beznadziejną filharmonię i inne jego projekty także
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec pewnie będzie wypasiony, zastanawiające jest tylko...jak te wszystkie autobusy będą tam dojeżdżać? Lublin ma obwodnicę północno-zachodnią, a nowy dworzec ma być na południu miasta. Wbrew obiegowym opiniom Bychawa czy Biłgoraj to nie są ulubione kierunki podróży Lublinian. Jestem ciekaw czy ktoś przeprowadził analizę wpływu tej inwestycji na ruch pojazdów w mieście. Czy ktoś słyszał o takim dokumencie? Pytam poważnie i proszę o link.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego włodarze Lublina nie pomyślą o budowie hotelu ,w pobliżu obiektów Sportowych jak Pływalnia stadion La stadion Motoru stadion Arena Lublin czy blisko PKP i PKS ,dla sportowców czy podróżnych ,od PKP czy stadionu do centrum nie jest daleko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe niby 5 firm a Szantaż napisał jedynie o Stelmachu. Widać wygrany znany. Nie mogę patrzyć już na połączenie betonu ze szkłem w byle jakiej formie. Dość brutalizacji stylu miasta.nie dla Stelmacha. CSK to najbardziej nieprzyjemny w środku budynek jaki wydziałem , bez klimatu bez feng shui
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest, kolejny schron atomowy od Stelmacha to jest to. Wincyj słupuff, wincyj betonu... a we wnętrzu będą nieotynkowane ściany z cegły, jak w starej oborze na PRL-owskiej wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy poprawki wliczono w cenę czy kolejna niedoróbka jak w przypadku CSK ? " Sypnie się publicznym groszem, jak na filharmonię. Na szczęście na dworcu nikt nie będzie grał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma podziemnego przejścia z dworca PKP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtańszta to nie znaczy że najlepsza ,Stelmach ma monopol na projektowanie nie ciekawe wg mnie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stelmach tworzy wspaniałe Tarasy i komponuje piękną roślinność. Nasze Miasto jest dzięki niemu galerią sztuki architektonicznej. Warto to kultywować. Choć przy takim budżecie dostępnym również pokusiłbym się o nawiązanie architektoniczne do Warszawskiego Muzeum Polin, na ul. Mordechaja Anielewicza 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gurbiel > Stelmach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...