Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

9-latek z Lublina na studiach. Kamil Wroński odebrał dzisiaj indeks Politechniki Lubelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2016 r. o 13:00 Powrót do artykułu
Dajcie dziecku, być dzieckiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP nr 21 w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cyrk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę małemu wytrwałości i uporu, bo talent już ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbieranie dzieciństwa. Te 'cudowne dzieci', gdy dorosną, żałują straconych lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do rodziców: nie zabierajcie mu dzieciństwa. Bez normalnego dzieciństwa nie można być normalnym człowiekiem. Robicie mu krzywdę. I będziecie żałować obecnego parcia na szkło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę siać zamętu- ale przystopujcie Państwo z tym mówieniem o geniuszu- wygląda na bardzo uzdolnionego i głodnego wiedzy ale czwartoklasista uczęszczający na matematykę i informatykę do klasy piątej to jeszcze nie geniusz- geniusz to np 10 latek na Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to laureat ubiegłorocznej albo edycji 2014 olimpiady matematycznej czy informatycznej? Oświećcie mnie Państwo tak jak poprzednich komentujących w czym to dziecko jest takie genialne? Niejedno dziecko uczestniczy w kółkach zainteresowań wraz ze starszymi rocznikami, a na uniwersytet go nie przyjmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice mają parcie na media a Kamil - pewno chętnie beztrosko bawiłby się lego technic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie o tym geniuszu ,po sesji egzaminacyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyczę powodzenia. Mam nadzieję, że nie stracisz zapału i chęci poznawania świata- nawet tego dziecięcego. Jestem dumny, że wsród nas są takie "bystre chłopaki" brawo:)!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamoich czasów byłby tępiony za nadzwyczajność moze miec A.S. Ale zazdrośni zawsze będą mięć ból pupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Dyr. Piskor to SP 21 a nie 51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia Kamilu, dobrze wykorzystaj swój talent!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore ambicje głupich rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a matura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja radzę aby jak najszybciej uciekał z lubelskiego i szedł do mocnych szkół np. do Warszawy albo do Krakowa (piątka) bo tylko tam jest sensowny poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie dzieci się zdarzają, i tutaj ważne jest podejście rodziców i nauczycieli...żeby nie zmarnowac takiego talentu, tylko wspierać i pomagać. Pozdrawiam cała rodzinę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzice chyba nie wiedzą co tak naprawdę robią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dorówna studentom :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...