Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

9-latek z Lublina na studiach. Kamil Wroński odebrał dzisiaj indeks Politechniki Lubelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2016 r. o 13:00 Powrót do artykułu
Konsolidacja zadluzenia Chcesz zbudowac, wyremontowac, przywrócic, lub po prostu zaprojektowac zamieszkania .Dokonac Kupujac dom lub ziemie. Albo po prostu na pokrycie rodziny osobiste lub wyplacona. Aby uzyskac wiecej informacji, prosimy o kontakt mój e-mail: mirabelmaria45@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawy sytuacji finansowej w ciagu tygodnia Tutaj jest kredyt na tanie zuzycia € 5000 do € 900.000 3%. kredyt Konsument tani, szybki i niezawodny, w którym mozna dokonac wnioski o pieniadze z rezerwy natychmiastowej reakcji bez jakakolwiek zaangazowanie. Get your money 48h Zastrzegamy sobie najlepsze stawki 3%. Zobacz, jak kredyt odnawialny oraz rezerwe gotówki o odcinek pomiedzy particulier.Enfin Potrzebujesz pieniedzy, aby uzyskac wiecej zrozumienia prosze o kontakt poprzez e-mail: mirabelmaria45@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loved rece finansowe w ciagu 72 godzin Potrzebujesz szybkiej reki niezawodne niska stawke i to w odpowiednim czasie, a czas splaty, który Ci odpowiada? Skontaktuj sie ze mna, w ciagu 48 godzin w rozsadnym tempie dam ci odpowiedzi na swoje klopoty finansowe. Na koniec, aby uzyskac wiecej zrozumienia prosze o kontakt poprzez e-mail: mirabelmaria45@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parcie na szkło rodziców to krzywda dla dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry milf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciak jak dzieciak, ale pani na pierwszym planie fajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM BARDZO CIEKAWA CZY KAMIL JEST DZIECKIEM BEZ SZCZEPIONEK  CZY BYŁ ZASZCZEPIONY SZCZEPIONKAMI JAK INNE DZIECI??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie to jeden wielki fake a rodzice są bogaci i chcą się czymś popisać. Żal mi troche tego chłopca to on wcale nie ma dzieciństwa, a to może się źle skończyć jak wejdzie w dorosłe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko lobby finansowe i koncerny nie pozwolą ci na zniszczył byś je
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wy zawistne *** nawet biednego dziecka sie czepiacie, jest zdolny, jest geniuszem a wy jesteście zazdrośni a najbardziej wam szkoda ze wasze 9 letnie dziecko nawet nie umie buta zawiązać a kamil juz sam projektuje i buduje roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Kamil był szczepiony? Jeśli tak to na co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zadać Pytanie jak Kamil został poczęty ? Czy matka czasami nie została poddana jakimś testom podczas ciąży ? Jak przebiegał proces samej ciąży ? Być może Kamil jest OBCYM ? Ludzie to jest po prostu zdolny dzieciak, który fascynuje się nauką bo ona naprawdę jest interesująca. Cieszę się że mamy takiego Kamila bo być może rozwiąże kilka problemów fizyczno-matematycznych, może nowa teoria względności ? Kto wie :) Dajmy mu czas żeby się rozwinął swoim tempem. Mózg w jego wieku jest najbardziej chłonny i ma znacznie większe możłiwości niż mózg 20 latka a co dopiero 30 i 40 latka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilowi i rodzicom gratuluję,nie słuchajcie zawistnych komentarzy, jak to mówią "róbcie swoje".Faktem jest, że naprawdę, trzeba uważać, ale nie na Kamila, ale na zawistne otoczenie, tu trzeba mieć oczy szeroko otwarte.Ja Wam z całego serca gratuluję, bo mam też zdolnego syna,który zdobył doktorat z budowy maszyn, ale nie tak utalentowanego w tym wieku i wiem coś na ten temat.Odnośnie projektu na samochód elektryczny, proszę podać w internecie numer konta,choć nie jestem zamożny, ale dołożę cegiełkę na ten projekt, myślę,że inni też to uczynią.Wiadomo,że nasze państwo nie zainwestuje w taki "skarb", ale społeczeństwo może pospieszy z pomocą.Tu prośba do rodziców, skoro tak dobrze kierujecie jego karierą naukową, to dołóżcie wszelkich starań, aby w przyszłości nie wyjechał z Polski i pracował dla obcych koncernów tylko dla kraju.Wiem, że to czasem trudne, ale może kiedyś nasi rządzący pójdą po rozum do głowy, aby dla takich geniuszy zapewnić godne warunki rozwoju i pracy we własnym kraju.Pozdrawiam! i jeszcze raz gratuluję. Gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest ciekawy jak każde dziecko. Jestem ciekaw kiedy skończył wszystkie szkoły, zdał maturę i ile się nastał w kolejkach do dziekanatu i profesotów aby załatwić byle pierdołęęę. Dobrze, że ma rodziców, którzy potrafili zapewnić mu takie możliwości. Trzeba tylko pamiętać że to dziecko, niech biega za piłką, lata za wiewiórkami po lesie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...