Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Abp Budzik: Będzie akcja promująca odpis podatkowy na Kościół

Utworzony przez siomik, 21 lutego 2013 r. o 18:57
(...)
Ostatnio edytowany 21 lutego 2013 r. o 23:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
księża na Księżyc!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[(...)] ...ale żeś błysnął ! ...hi hi hi! p.s. Używaj polskich liter zboczeńcu/analfabeto.
Ostatnio edytowany 21 lutego 2013 r. o 23:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lumpenelektorat ruchu Janka w natarciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
catholic napisał:
księża na Księżyc!!!!
...a ziemniaki do ziemi, buraki takie jak ty też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1% na organizację pożytku publicznego a kościół jest pożytkiem czy pasożytkiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ktoś chce przynależeć do danej grupy wyznaniowej powinien dobrowolnie oddać 1 % swoich dochodów, a nie podatku, bo teraz to nadal państwo (czyli my) będzie sponsorować dostatnie życie kościelnych pasibrzuchów wożonych ekstra limuzynami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na pastafarianów też można odpisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABSOLUTNY SPRZECIW DLA KOŚCIOŁA 0% !!! TYLKO I WYŁĄCZNIE NA CHORE DZIECI !!! INWESTUJMY W DZIECI TO PRZYSZŁOŚĆ NARODU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to czarnuchy kończy się wam sielanka !!! Nawet zegarek czy tam inny czasomierz wam nie pomoze !!! Benio 16 pismo nosem wyczuł i sie wcześniej do dymisji podał Teraz zamiast rumunów pod kosciólkami bedziemy sukienkowych amatorów bitej smietany widywać ... a promocje to są w biedronce panie abp ( choć hgw bardziej by pasowało )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że katolicy będą musieli przedstawiać w swoich parafiach PIT-a, by móc przystąpić do sakramentów??? Podobno miarą wiary ma być okazanie tegoż dokumentu??? Czyli, jak nie zadeklaruję na PIC-ie przynależności do jakiegoś kościoła, to już nie mogę się w świątyni pomodlić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestanę dawać na tacę..Ubezpieczenie i zus mają za darmo,podatków nie odprowadzają też chciałabym tak żyć a około 200 zł rocznie składane na tacę przez moją rodzinę(chodzimy do kościoła w każdą niedzielę i święta. Prawdziwy katolik chodzi do kościoła nie dla księdza i politiki jaką kościół prowadzi a dla Boga).Nie ma czegoś takiego jak katolik niepraktykujący. ćzłowiek nie chodzący do kościoła nazywa się chrześcijaninem. A 200 zł przekażę na chore dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>Abp Budzik zaznaczył, że Kościół będzie się rozliczał z pieniędzy, które otrzyma dzięki odpisowi podatkowemu.<< (...)
Ostatnio edytowany 21 lutego 2013 r. o 23:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzik niech się weżmie do roboty, leń patentowany. Nic nie robi dobrego w diecezji a jedynie knuje i intryguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę darować na chore dzieci a nie na pasibrzuchów, rozbijających się luksusowymi limuzynami.Ja prowadzę działalność i nikt się nie martwi czy mam pieniądze żeby zapłacić ZUS za siebie i pracowników. A jest coraz ciężej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domy dziecka się nie promują a myślę,że maja trudniejszą sytuację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze mało nie opodatkowanej lewej kasy tym pasożytom na społeczeństwie???Już bym wolał odpisać 0,5% na TPPR lub ZSMP niż fundowaç tym nierobom dostatnie i bezstresowe życie na koszt polaków,ktorzy liczą każdy grosz żeby pod koniec miesiąca mieć na chleb!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...a ziemniaki do ziemi, buraki takie jak ty też.
Świętojebliwy moher z Polski D się odezwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiwania narodu ciag dalszy nastal....nie mam nic przeciw roznym zwiazkom wyznaniowym, ale we wszystkim nalezy okazac umiar. Polski Zwiazek Wedkarski, czy tez organizacja filatelistow nie obciaza badzetu panstwa. Sa utrzymywani ze skladek czlonkowskich! Taki sam klucz powinien obowiazywac w kosciolach zwiazkow wyznaniowych na terenie naszego kraju. Siodme przykazanie potepia kradziez.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie - tez wole przekazac 1% na fundacje lub na chore dziecko w potrzebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...