Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zbiera człowieka na wymioty jak przeczyta o biedzie lubelskiego kościoła i jego pasterza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro bedziemy dawac pieniadze na kościół z naszych podatków to z tacy należło by zrezygnować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak, łowiecki dawajcie na kościółek bo papa-Ratzi musie mieć 2,5 tys. euro /mc emeryturki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzik mysli o awansie, a to się mierzy forsą użebraną od wiernych i przyniesioną w zębach komu trzeba. Ten typ śpi na forsie, mieszka w apartamentach wyłozonych marmurami, a ciemny lud ma się na niego składać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że się przeliczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuch sie z owcą na rozumy pozamieniał . Zobaczysz kase jak w biedronce na kasie staniesz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego do tej pory tego nie robili? jak tak ciężko to skąd te wypasione fury ten przepych w kosciołach ta pogarda dla szaraczków wiernych.Niejeden za życia oddał co mógł ,a pochówku nie miał kto celebrować,bo za mało kasy rodzina ofiarowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak rozliczą się z kościołem rolnicy?oni nie wypełniają PITu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beszczelny czarnuch, a czy jak dam 0,5% to moje dziecko za darmo pójdzie do I komunii, później za darmo udzielą mu ślubu, a jak umrę to czy nie będą wyciągali pazernych łap po pieniądze za ostatnią posłóugę? Do roboty nieroby, a nie wypasać tłuste brzuchole za czyjeśpieniądze faryzeusze!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solidarność organistów (zepsuty Budzik), widze ku*** że chłopie nie odpuszczasz, podziwiam za wytrwałość, potępiam za treść tych zje***ych komentarzy, gdyby wszyscy katolicy byli tak gorliwi to nawet Putin klęczałby przed Następcom Św. Piotra Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiążemy z trudem koniec z końcem – przyznaje abp Budzik. – Żyjemy z ofiarności wiernych. http://superauto24.se.pl/auta-gwiazd/twoj-biskup-jezdzi-limuzyna-za-150-000-zl-zdjecia-czym-jezdza-polscy-biskupi_245777.html http://demotywatory.pl/3949788
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budzik wlacz sobie budzik a byc moze ten budzik obudzi w tobie cos czego ty nigdy nie poznales baranie .....nie nie to nie jest pedofilia tak ja wspomniales to jest cos zwane poprostu wiara czy jakos tak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawwoooooooooooooooooooooooooooooo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ogólnopolską akcję ,,ANI GROSZA DARMOZJADOM ! ,, Już 6 lat nic nie daję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stop frajerstwu ! napisał:
Popieram ogólnopolską akcję ,,ANI GROSZA DARMOZJADOM ! ,, Już 6 lat nic nie daję !
A twoja siostra i stara nadal DAJE,ku wielkiej radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flaki się wywracaja gdy sie czyta takie brednie :/ co oni mogą wiedzieć o trudności z wiązaniem końca z końcem??!! nawet amen za darmo nie chcą powiedzieć, pasibrzuchy. Wszystko na tacy podane, kucharka, sprzataczka. Wystarczy przejśc obok Katedry w Lublinie, tam widać skromne mieszkanko naszego arcybiskupa :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierni mają dużo mniej niż kościół.Takie nawoływanie to wstyd arcybiskupie.Powinno być odpisywanie na biednych ludzi a nie na bogaty kościół.Przecież pieniądze nie są ważne tak głosicie a jak jest w praktyce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo, ktoś ocenzurował vox populi! Kilka postów poszło w niebyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ooo, ktoś ocenzurował vox populi! Kilka postów poszło w niebyt.
Nie ktoś,tylko ACTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oprócz 0,5 % dam przelewem bankowym jeszcze więcej.Stać mnie na to,prowadzę agencję towarzyską i od dziewczyn inkasuję kupę szmalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...