Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Abp Michalik na KUL: "Zawsze uważałem pedofilię za wielkie zło"

Utworzony przez Piotrek, 20 października 2013 r. o 14:25
Jak sie nie wstydza zapraszac Michalika. Zabrac wszelkie dotacje KUL. Jezeli popieraja czlowieka o tak malym mozdzku (jego naukowe tytuly mnie nie obchodza) i średniowiecznych pogladach, to nie maja prawa na jakakolwiek zlotowke z publicznych pieniedzy. Uczelnia ma kszatcic, a nie produkowac idiotow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproszenie Michalika po całej serii nieudolnych wypowiedzi by nie powiedzieć kompromitujących jest nierozważne i świadczące o tym,że jesteście ślepcami o małym rozumku.Intelektualne dno sięga KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy debil może być arcybiskupem ? W Polsce może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy deb*** może być arcybiskupem ? W Polsce może
Tak jest,że miernoty promuje się,awansują,robią karierę,ale poczciwi,pracowici i ambitni pozostają niezauważeni i niedocenieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL już tak ma . Ongiś zaprosili Juszczenkę - piewcę chwały UPA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[k] UL szerszeni "wypromował" sobie "reżysera" Brauna, a teraz promuje głąba Michalika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski kosciuł należało by oczyścić z takich............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wielkie wrażenie,ze katolikom, albo ściślej części katolików nie przeszkadza pedofilia w kościele. Wnosż to po tym,że chodzą dalej kokościołow chopć nie wiedzą czy ksiądz odprawiający pedofilowal ich dzieci czy nie. no i jescze pozwalaja swoim synom być minisrantami, którzy wedlug słow bislupa lgnmą do księdza... brawo za odwagę katolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski kosciuł należało by oczyścić z takich............
niedouków ... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedofilia jest wielkim złem, ale to TY ABP MICHALIK jesteś wielkim złem dla kościoła w Polsce.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, dlaczego w kościołach, w których kapłani mogą mieć żony (np. protestancki, prawosławny) nie ma instytucji ministranta ?   W katolickim, gdzie księża muszą być bezżenni najczęściej otoczeni wianuszkiem pomocników - dzieciaczków czyli ministrantów.   Czy posługi katolickie są aż takie pracochłonne, że ksiądz sam nie poradzi ? Czy chodzi może o zrekompensowanie braku kobiety przez bliski i łatwy kontakt z dziećmi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, dlaczego w kościołach, w których kapłani mogą mieć żony (np. protestancki, prawosławny) nie ma instytucji ministranta ?   W katolickim, gdzie księża muszą być bezżenni najczęściej otoczeni wianuszkiem pomocników - dzieciaczków czyli ministrantów.   Czy posługi katolickie są aż takie pracochłonne, że ksiądz sam nie poradzi ? Czy chodzi może o zrekompensowanie braku kobiety przez bliski i łatwy kontakt z dziećmi ?
Chyba z tym myśleniem nie jest najlepiej u Ciebie.Czy uważasz,że bliski kontakt z dzieckiem może zrekompensować zdrowemu,heteroseksualnemu mężczyźnie brak kobiety?Ten kontakt może być ułatwiony tym,którzy mają nieco odmienną orientację seks.Poza tym jaki problem może mieć ksiądz z brakiem kobiety to doprawdy nie rozumiem-przecież one są zawsze w zasięgu ręki :) -chyba,że nie przejawia zainteresowania. A od dzieci ręce precz jak najdalej!!! Temat ten męczy tak jak wszystko w nadmiarze.Zachowajmy trochę zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie Kościół jeszcze broni w Polsce podstawowych wartości , w tym rodziny . Uczy Dekalogu , zainteresowania się losem człowieka .Próbuje wychowywać młodzież w duchu wartości chrześcijańskich i patriotycznych , bo wszyscy inni , na czele z rodzicami , już tego nie potrafią. Na swej drodze spotkałam wielu zaangażowanych , prawych  , mądrych Księży  ...i ani jednego pedofila . Polska chrześcijańska mądrość jest dziś niemodna , niewygodna .Dlatego taka nagonka na Księży .Ludzie nie dajcie się zwariować ! Jestem katolikiem i nie pozwolę nikomu w mojej obecności rzucać oszczerstw na Kościół. To my tworzymy Kościół . Walczmy o prawdę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważałem za wielkie zło, ale skoro to księża to uważam za dobro. ble ble ble i wstydu oszczędź. Waść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Czy uważasz,że bliski kontakt z dzieckiem może zrekompensować zdrowemu,heteroseksualnemu mężczyźnie brak kobiety?...
  Hm... wydaje mi się że księża katoliccy to nie są (w większości) "zdrowi heteroseksualni mężczyźni". Moim zdaniem do seminariów idą w dużym procencie osobnicy, którzy mają różne kłopoty z osobowością, orientacją seksualną... którzy boją się żyć normalnie, tzn. wziąć odpowiedzialność za siebie, za rodzinę, utrzymywać tą rodzinę. Żyjąc jako księża pozostają w pewien sposób niedojrzali, stąd pewnie u wielu z nich ten pociąg do dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie Kościół jeszcze broni w Polsce podstawowych wartości , w tym rodziny . Uczy Dekalogu , zainteresowania się losem człowieka .Próbuje wychowywać młodzież w duchu wartości chrześcijańskich i patriotycznych , bo wszyscy inni , na czele z rodzicami , już tego nie potrafią. Na swej drodze spotkałam wielu zaangażowanych , prawych  , mądrych Księży  ...i ani jednego pedofila . Polska chrześcijańska mądrość jest dziś niemodna , niewygodna .Dlatego taka nagonka na Księży .Ludzie nie dajcie się zwariować ! Jestem katolikiem i nie pozwolę nikomu w mojej obecności rzucać oszczerstw na Kościół. To my tworzymy Kościół . Walczmy o prawdę .     Basiu dobrze prawisz,ale ten Kościół już się trochę pogubił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm... wydaje mi się że księża katoliccy to nie są (w większości) "zdrowi heteroseksualni mężczyźni". Moim zdaniem do seminariów idą w dużym procencie osobnicy, którzy mają różne kłopoty z osobowością, orientacją seksualną... którzy boją się żyć normalnie, tzn. wziąć odpowiedzialność za siebie, za rodzinę, utrzymywać tą rodzinę. Żyjąc jako księża pozostają w pewien sposób niedojrzali, stąd pewnie u wielu z nich ten pociąg do dzieci.
Hm...dobrze,że tylko wydaje Ci się... ;) Tak jak w każdej grupie zawodowej znajdziemy tam ludzi,którzy być może nie powinni znaleźć się w seminarium oraz tych którzy wybrali taką,a nie inną drogę życiową z pełną odpowiedzialnością i pięknie się realizują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że za te nikczemności które głosi pochłonie go piekło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKOMPROMITOWANY FACET NA SKOMPROMITOWANEJ UCZELNI   KUL SIĘGA DNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te slowa nie dotyczą jego zdaniem kościoła 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...