Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nazywa się współczynnik jednoczesności, Projektując powinno się uwzględnić takie rzeczy. chociaż za ponad 100 mln można było postawić własne trafo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwota, że prądu brakuje jak ludziki targają swoje suszarki... proponuję jeszcze ekspres do kawy ze sobą zabierać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwota, że prądu brakuje jak ludziki targają swoje suszarki... proponuję jeszcze ekspres do kawy ze sobą zabierać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa najtańsza oferta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mam juz swojego faworyta do tytulu Loskar za 2015 r. Tylko geniusz mogl na to wpasc by w wymaganiach dla budynku o takim znaczeniu wpisac do projektu naprzemienne funkcjonowanie atrakcji na basenie. Naprawde trzeba nielada wysilku by cos takiego zaprojektowac. Moze jeszcze oddacie te instalacje w zarzad ZTM by ulozyli rozklad jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto high-tech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEMNOŚĆ WIDZĘ CIEMNOŚĆ WIDZĘ, ALEŻ NIE TO JASNOŚĆ "SŁOŃCE LUBLINA"."WSZECHWIEDZĄCY Z MAGISTRATU ": OŚWIETLA ŁYSĄ PAŁĄ KOLEJNY SWÓJ SUKCES :::)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ja p...... taki basen, proponuję kilka tygodni bojkotu i raz dwa przebudują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest sugeruję po twoim komentarzu że jesteś mężczyzną, a przynajmniej nie masz długich włosów. Suszarki umieszczane w takich miejscach nie nadają się do wysuszenia włosów dłuższych niż do ramion. Mają one stanowczo za niską moc. Czas na suszenie i ubranie się zazwyczaj jest wliczany w cenę biletu. Osobiście włosy mam do pasa i suszenie zajmuje mi ok. 10 minut w domu własną suszarką, na basenach jak nie mam swojej muszę machać 20-30 minut. Widzisz różnicę? Czy dalej uważasz że powinnyśmy zacząć nosić też ekspres do kawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Spa w Hotel-Bokovina w Bukowinie Tatrzańskiej jest tak samo, jedne urządzenia działają inne nie, a potem odwrotnie, tak to jest zresztą nie tylko tam. A płaci się o wiele więcej i jest to luksusowy obiekt. Nikt jakoś tam nie protestuje. A u nas wielkie sensacje się robi. Osobiście byłem tam i wcale mi to nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nazywa projektant instalacji elektrycznej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawostka ! Super atrakcja za 107 mln zł !!! ".np. że raz działa ławeczka, a raz rzeka wodna." Raz działa kibelek, a raz czyjś mózg z rozumem !!! Ale wypłaty będą działały cały czas, czy też przemiennie ?!!! Tubtin - miasto .... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwota, że prądu brakuje jak ludziki targają swoje suszarki... proponuję jeszcze ekspres do kawy ze sobą zabierać...
jeśli suszarki zamontowane w akle są do d..py (na pewno nie do włosów...)  to ludzie niosą własne... Dlaczego brakuje prądu jest opisane w art. ale ty wiesz lepiej...! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak nie działają wszystkie atrakcje na raz to niech ceny biletu opuszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzialnych (projektantów, akceptantów, 'odbiorantów' technichnych) natychmiast dyscyplinarnie na bruk za to i zająć rodzinne mienie oraz konta bankowe na poczet kosztów zmian instalacji a także może trafostacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowo polskie dylematy - nigdy nic nie może być wykonane na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skutki działania przemądrzałego żuka i jego prześwietnej ekipy nie widzącej po końcem swojego nosa żadnych problemów. dwa lata stała nieczynna trakcja trolejbusowa w Al. Unii Lubelskiej bo jakiś żukowaty zapomniał , ze to wymaga zasilania energią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam, czy dzisiaj jest pierwszy kwietnia?... po prostu slabo sie robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Spa w Hotel-Bokovina w Bukowinie Tatrzańskiej jest tak samo, jedne urządzenia działają inne nie, a potem odwrotnie, tak to jest zresztą nie tylko tam. A płaci się o wiele więcej i jest to luksusowy obiekt. Nikt jakoś tam nie protestuje. A u nas wielkie sensacje się robi. Osobiście byłem tam i wcale mi to nie przeszkadzało.
  To jedź do Bukowiny. To że sam jak niewolnik akceptujesz bat nad d..ą nie znaczy, że ma to jakiekolwiek uzasadnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...