Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Absolutnie nienormalne. Obiekt ma bardziej cechy takiego za 10, a nie za 100 mln. Szczególnie jak popatrzymy na inne tego typu aquaparki. Rwąca rzeka jest tak rwąca, że w domowej wannie mam bardziej rwącą. Zjeżdżalnie słabiutkie, 60 minut przy tej wielkości to pomyłka (prywatna konkurencja daje minimum 75 w tej cenie, a ostatnio nawet 2h). Miejskie obiekty w innych miastach są znacznie ciekawsze i tańsze (patrz np. Łódź). Przecież w normalnych obiektach atrakcje, masażery można włączać guziczkiem na żądanie. Po co naprzemiennie. Skoro powodem naprzemiennego działania miały być oszczędności to po co wybudowano tyle basenów zewnętrznych - to na pewno nie jest oszczędne rozwiązanie. Generalnie obiekt jest w najlepszym wypadku słaby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowocześniejszy obiekt w Polsce tego typu .... a nawet nie ma swojej strony internetowej. Komunikacja z potencjalną klientelę prowadzona jest przez konto na Facebooku. Parodia biznesu. Wydano 107 milionów PLN a nawet strony internetowej nie potrafią założyć. Byle knajpa na Starówce reklamuje się swoją stroną dodawanie linków zablokowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kurcze ja nie wiem czego się tego prądu przyczepiliście ?? ;) taki ładny "obiekt", tak pięknie zaprojektowany, taki drogi, no i to powinno już wystarczyć :) a tu kurcze lament wielki, ja się cieszę że woda w tym Aqua jest, bo np. mogli zapomnieć przyłącza wodnego, Panie i Panowie odrobina optymizmu !! Nauczmy się cieszyć z tego co jest !! :) Udanego weekendu życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy rozumiecie ze silniki w pompach nie moga dzilac non stop codziennie po 16 godzin na dobe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych co sie tak jaraja spa. Tam tez atrakcje dzialaja okresowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratuszowe hasło: "tubtin, miasto inspiracji" trzeba zmienić na: "tubtin, cyrk jakiego nie znacie".
Już dwa lata temu wyraziłem opinię i ją podtrzymuję: "Lublin - miastem urzędniczych absurdów". Wojciech Górski, Lublin City-Tour.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem, dlaczego pan Karol Adamaszek dwa i pół roku temu szyderczo wyśmiewał w Gazecie Lublin moją inicjatywę "Lublin City-Tour" - za włażenie panu Żukowi w .... doczekał się zasłużonej synekury. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt nie jest aż tak duży żeby można było w tym czasie z czegoś innego korzystać. Jest tam mnie urządzeń do masażu niż w Spa Orkana. W takim razie nie widzę za bardzo sensu płacenia takich kwot. Wolę wybrać konkurencje gdzie nikt nie robi nas w balona za takie pieniądze. Do tego do chodzi niewypłycony basen olimpijski z którego większość osób nie jest w stanie korzystać. To za co tam płacić? Jak ktoś nie jestem wyśmienitym pływakiem.
Większość osób nie jest w stanie skorzystać z basenu olimpijskiego? czy możesz mi wyjaśnić o co ci łaskawie chodzi, bo jak ja byłem to wszyscy co chcieli to korzystali i plywali w ta i z powrotem. Jak pływać nie umiesz to do brodzika, basen jest od pływania a nie od chodzenia po dnie, chcesz pochodzić to na bieżnie albo na chodnik za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że LUBLINIANIE przestaną chodzic do tego syfu to wtedy przebudują instalacje, a ciekawe jak będzie w Chełmie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle urzędasy spie....li. Przecież to takie proste dodać moc wszystkich urządzeń i oświetlenia, a wyjdzie wtedy ilość mocy jaką należy dostarczyć. Zwykły rzemieślnik budujący garaż to wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz jeszcze wezmą się ci sami nieudacznicy za remont stadionu lekkoatletycznego? Pewnie znowu nie dopatrzą, że projektant przewidzi że jak biegają płotkarze to rzucający kula muszą czekać, bo trawnik jest za krótki albo tablica wyników nie wytrzyma obciążenia. Winni tego niedopatrzenia powinni odpowiedzieć karnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedziłem nasz wspaniały obiekt olimpijski w niedzielę z rodziną. Zależało mi na zabawie z dzieciakiem i jednocześnie poświęceniu kilku chwil na naukę pływania latorośli. Niestety przez 3 godziny pobytu basen rekreacyjny był zamknięty z powodu rezerwacji torów. Zapłaciłem 80 zl by nie móc skorzystać ze wszystkich "atrakcji". W kasie żadnej informacji na ten temat nie otrzymałem. Czyli zostałem oszukany???? Kto o zdrowych zmysłach blokuje basen o takiej porze. To jest drwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suszarki nie działają? Powinien przyjść redaktor Adamaszek osobiście i wachlować klientów egzemplarzem Gazety Wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczpospolita i Nasz Dziennik mają większe formaty,więcej wiatru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Spa w Hotel-Bokovina w Bukowinie Tatrzańskiej jest tak samo, jedne urządzenia działają inne nie, a potem odwrotnie, tak to jest zresztą nie tylko tam. A płaci się o wiele więcej i jest to luksusowy obiekt. Nikt jakoś tam nie protestuje. A u nas wielkie sensacje się robi. Osobiście byłem tam i wcale mi to nie przeszkadzało.
URZĘDNIK MAGISTRATU ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większej bzdury nie słyszałem ,że w Bukowinie czasowo jest coś wyłączane ,kretyni co wymyśliłi taką oszczędność. Stadion pomyłka Basen pomyłka stok Globus pomyłka Rządzący pomyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta, jak przez kilka tygodni nie będą mieli klientów to znajdzie się i prąd i reszta rzeczy których wam brakuje. Żenada......jak to w Polsce "c"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta, jak przez kilka tygodni nie będą mieli klientów to znajdzie się i prąd i reszta rzeczy których wam brakuje. Żenada......jak to w Polsce "c"
Tłumów klientów to już tam nigdy nie będzie, bo promocyjne ceny (o 50 % niższe od cennikowych) były tylko przez pierwszy miesiąc. Teraz jest luzik i ceny są niewąskie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszka się dostała do sejmu? teraz mogą zamykać ten pseudo olympijjski basen tak samo przed wyborami włączyli tablice elektroniczne nad drogami a teraz wyłączone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiowy projekt na poziomie wsiowego kierownika. Wszyscy wiedzą o którym sztukmistrzu mowa ;)) To nie żaden przypadek - podobna wiocha szykuje się w CSK - owe kontrowersyjne ściany filharmonii. Lotnisko - tak projekotwane i zatwierdzane, że budynkowi obcięto skrzydła i został okaleczony kadłub. Stadion? - o jakieś 10 tys za dużo pustych krzesełek. Tak, głupki, to za wasze on to postawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...