Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AC/DC w centrum Lublina. Testowali system nagłośnienia (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 o 16:09 Powrót do artykułu
Podobno jest jakiś okres lęgowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrej muzyki tam na budowie słuchają :)
0
Kamerzyste porwac chciało za karę :P
0
Okres lęgowy to był w zeszłym roku zanim Szyszko nie wyrabal lasu. Miło się tego słucha! To Popek?
0
Ukłony dla gościa który to puszczał :) dla mnie jest cool:) the best:)) jestem ich fanem od zawsze:))
0
Super:))) Cały czas powinno lecieć.
0
To jest to co warto słuchać.
0
to była próba przed koncertem, podobno budimex w podziękowaniu miastu za dobry kontrakt ma ich ściągnąć na otwarcie placu po modernizacji
0
A gdzie ZAiKS i prawa autorskie za publiczne odtwarzanie ? :)
0
Na pewno nie był to jeden z czytelnikow tylko z waszej redakcji wylazł pseudodziennikarzyna szukac tematu, beznadziejnego tematu.
0
pod siedzibą DW nagrał przypadkowy czytelnik... tak tak
0
\m/, ACDC!!!!
0
Kołchoźniki wracają . No i dobrze . Ja bym jeszcze chciał servovit , saturatory , ormo , zomo i takie tam . Mogą być pod innymi nazwami , żeby się źle nie kojarzyły . Mam tylko pytanie , po co tyle szumu było z tom zmianom ustroju ?
0
Dobrze gra można robić koncert
0
Może ktoś sensownie wytłumaczyć po kiego grzyba zbudowali system nagłośnienia na Litewskim?
0
AC/DC zawsze i wszędzie! \m/
0
Byłam akurat w tym miejscu, super jest moc! Czuję, że będzie to miejsce gdzie będzie można miło spędzić czas.
0
alojzy napisał:
Może ktoś sensownie wytłumaczyć po kiego grzyba zbudowali system nagłośnienia na Litewskim?
Żeby taki głąb jak ty sie pytał!
0
ZAiKS ma niedaleko siedzibę więc pewnie słyszał ale lepiej (czyt. łatwiej) pewnie wysać kontrolerów do fryzjera lub kebaba czy przypakiem tam nie gra radio z telefonu... i nie daj Boże słucha tego klient!
0
ROCK 'N' ROLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: