Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AC/DC w centrum Lublina. Testowali system nagłośnienia (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 16:09 Powrót do artykułu
Podobno jest jakiś okres lęgowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrej muzyki tam na budowie słuchają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamerzyste porwac chciało za karę :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okres lęgowy to był w zeszłym roku zanim Szyszko nie wyrabal lasu. Miło się tego słucha! To Popek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukłony dla gościa który to puszczał :) dla mnie jest cool:) the best:)) jestem ich fanem od zawsze:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super:))) Cały czas powinno lecieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest to co warto słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była próba przed koncertem, podobno budimex w podziękowaniu miastu za dobry kontrakt ma ich ściągnąć na otwarcie placu po modernizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ZAiKS i prawa autorskie za publiczne odtwarzanie ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie był to jeden z czytelnikow tylko z waszej redakcji wylazł pseudodziennikarzyna szukac tematu, beznadziejnego tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod siedzibą DW nagrał przypadkowy czytelnik... tak tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
\m/, ACDC!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kołchoźniki wracają . No i dobrze . Ja bym jeszcze chciał servovit , saturatory , ormo , zomo i takie tam . Mogą być pod innymi nazwami , żeby się źle nie kojarzyły . Mam tylko pytanie , po co tyle szumu było z tom zmianom ustroju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gra można robić koncert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś sensownie wytłumaczyć po kiego grzyba zbudowali system nagłośnienia na Litewskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AC/DC zawsze i wszędzie! \m/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam akurat w tym miejscu, super jest moc! Czuję, że będzie to miejsce gdzie będzie można miło spędzić czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alojzy napisał:
Może ktoś sensownie wytłumaczyć po kiego grzyba zbudowali system nagłośnienia na Litewskim?
Żeby taki głąb jak ty sie pytał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAiKS ma niedaleko siedzibę więc pewnie słyszał ale lepiej (czyt. łatwiej) pewnie wysać kontrolerów do fryzjera lub kebaba czy przypakiem tam nie gra radio z telefonu... i nie daj Boże słucha tego klient!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROCK 'N' ROLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...