Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adam Wasilewski na senatora?

Utworzony przez jon, 12 sierpnia 2010 r. o 15:04 Powrót do artykułu
dobry fachowiec. sporo zrobił dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
dobry fachowiec. sporo zrobił dla Lublina.
Tak.. ale dlaczego na senatora? W związku z "zasługami" wysłałbym go od razu z nową misją NASA na księżyc... byle bez biletu powrotnego. 700m nowej trasy (+Jana Pawła, którą nikt nie jeździ), poszerzenie Poniatowskiego... ale nie jezdni, tylko głównie chodnika... za jakie grzechy mamy tego Pana na senatora teraz wybierać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram jona. Wasil to bardzo dobry kandydat, od kiedy jest u steru w mieście wydarzyło się wiele dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yokoono napisał:
Popieram jona. Wasil to bardzo dobry kandydat, od kiedy jest u steru w mieście wydarzyło się wiele dobrego.
Co konkretnie ? Erupcja miłości Palikota i jego działalność promująca Lublin ? Budowa kolejnych marketów ? Pojedź poza lublin i zobacz jak woj. Lubelskie lepiej się rozwija, już nie mówiąc o innych regionach. Tutaj tylko markety i 0 rozwoju ! ZERO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co te zagrywki jak już wszystko wiadomo: 1. PO wystawia Wasilewskiego,każdy inny kandydat to jest przyznanie się do błędu i oczywista porażka w wyborach 2. PIS wystawia Targońskiego 3. SLD/SDPL/SD/Zieloni - rezygnuje Gryz a wspólnym kandydatem zostanie Sierakowska 4. PIS chcąc zabrać głosy PO namówi na obywatelski komitet wyrzutków z PO czyli będzie kandydat albo Tadzio F. lub/i Darek P. 5.PO z kolei po raz kolejny namówi Zbyszka Wojciechowskiego. To spowoduje, że w II turze mamy: z pierwszym wynikiem Sierakowska z drugim wynikiem Wasilewski lub Targoński Prezydentem zostaje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
John Gotti napisał:
I po co te zagrywki jak już wszystko wiadomo: 1. PO wystawia Wasilewskiego,każdy inny kandydat to jest przyznanie się do błędu i oczywista porażka w wyborach 2. PIS wystawia Targońskiego 3. SLD/SDPL/SD/Zieloni - rezygnuje Gryz a wspólnym kandydatem zostanie Sierakowska 4. PIS chcąc zabrać głosy PO namówi na obywatelski komitet wyrzutków z PO czyli będzie kandydat albo Tadzio F. lub/i Darek P. 5.PO z kolei po raz kolejny namówi Zbyszka Wojciechowskiego. To spowoduje, że w II turze mamy: z pierwszym wynikiem Sierakowska z drugim wynikiem Wasilewski lub Targoński Prezydentem zostaje ?
coś się tak śmiesznie składa, słyszałem, że centrala SLD nie zgadza się na wspólnego kandydata, ale zobaczymy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie, tylko nie na prezydenta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie miejsce dla Sprawki lub Michałkiewicza? O Elce Kruk też kolega zapomniał. Co do Zbyszka to może tym razem pójdzie po rozum do głowy, przecież już został wykiwamy przez PO kilka razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie miejsce dla Sprawki lub Michałkiewicza? O Elce Kruk też kolega zapomniał. Co do Zbyszka Wojciechowskiego to może tym razem pójdzie po rozum do głowy, przecież już został wykiwamy przez PO kilka razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwieksze szanse ma osoba bezpartyjna, dobrze wykształcona, nie mylić z tytułami naukowymi za mietanę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu Panu już po dziękujemy Lublinowi potrzeba człowieka z pomysłem na rozwój przedsiębiorcy a profesora nie mającego pojęcia o prezydenturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha, dalej się zastanawiajcie kto z PO może wygrać z PiSem, nie myśląc kto byłby lepszy dla miasta! prezydentem zostanie Iza Sierakowska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kołodziej-Kruk na pilota Boeingóew!!! Wszak nawet jadąc do ministerstwa trafia na Okęcie Albo na infolinie tepsy, ponoć lubi pogadać przez telefon za 1400 zł za pieniądze podatników Byłem za nim, ale facet okazał się może i uczciwy ale niestety kompletnie bez jaj. Izabela Sierakowska na prezydenta Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, to ja też się pobawię w typowanie. Wg mnie kandydować będą: Adam Wasilewski (PO) Piotr Kowalczyk (PiS) Jerzy Gryz (SLD) Izabella Sierakowska (własny komitet) Krzysztof Hetman (PSL) Marian Kowalski (UPR) Dariusz Piątek (własny komitet) Krzysztof Żuk (własny komitet, wspólnie z Z. Wojciechowskim)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KrzysztofJakubowski napisał:
Ok, to ja też się pobawię w typowanie. Wg mnie kandydować będą: Adam Wasilewski (PO) Piotr Kowalczyk (PiS) Jerzy Gryz (SLD) Izabella Sierakowska (własny komitet) Krzysztof Hetman (PSL) Marian Kowalski (UPR) Dariusz Piątek (własny komitet) Krzysztof Żuk (własny komitet, wspólnie z Z. Wojciechowskim)
Krzysztofie - pytania: po co Hetmanowi przegrana w wyborach na poziomie 2,5 proc. (tyle PSL dostaje w mieście)? Już lepiej nie kandydować, albo ograniczyć się do Sejmiku i liczyć, że uda się zostać marszałkiem. Po co Żukowi wymiksowanie się z rządzącej PO na niepewne wody? A co do startu Adama Wasilewskiego do Senatu - czy rozważania nie są kapkę przedwczesne, skoro Schetyna już mówił, że nie widzi powodów przyspieszania wyborów parlamentarnych na wiosnę? Zresztą, jeśli zostanie prezydentem - to wystawianie go do Senatu byłoby marnotrawstwem, jeśli zaś nie zostanie - ryzykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serotonin napisał:
Temu Panu już po dziękujemy Lublinowi potrzeba człowieka z pomysłem na rozwój przedsiębiorcy a profesora nie mającego pojęcia o prezydenturze
On nie jest profesorem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Panią Wnuk na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze zbudowac mu szalet ale poza miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze nie jest dobrym prezydentem, kompletnie nic nowego nie widać, może dla bogaczy coś robi, ale dla średniaków raczej nic. Miasto jak wyglądało marnie, a dokładniej drogi tak dalej wyglądają. Trzeba nam jakiegoś bezpartyjnego, bo jak widać partyjniaki czy to PiSiory i Pełowce mało robią dla Lublina, może jakaś alternatywa. Ogólnie on i senator, według mnie niech wraca na KUL, a niech politykę zostawi w spokoju. Mogę śmiało rzec, że za Pruszkowskiego więcej się działo w Lublinie, miasto owszem fajnie wygląda, ale pod względem komunikacyjnym nadal jesteśmy gdzieś. Powinnyśmy się od Rzeszowa użyć, tam jakoś potrafią robić obwodnice, czy drogi. Krańcowa to żaden argument, bo i tak ten kawałek nie będzie funkcjonalny (Kunickiego jeszcze większe korki i durne wysepki, drogi nie można puścić przez Wyścigową, bo niedaleko nowe bloki stawiają, co za inteligentny inaczej dał im tam pozwolenie?) Proszę nie usuwać mojego tematu, na razie proszę później może być gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego wysokość Wasyl zwany preziem w LBN to członek Rotary Centrum Lublin ( nic innego jak masoneria). Po uwazaniu jego wysokosci Janusza P. został peziem LBN. Kto zna obu panów od innej prywatnej strony dobrze wie że Janusz P. to wojownik a Adam W. to jego wasal. Co z tego że za jego rządów otwarto nowy odcinek Jana Pawła II i Krańcową. Co z tego ,że uruchomiono strefe na Felinie jak wiele potrzebnych miastu inwestycji jak "tunel pod Racławickimi" ,przebudowa skrzyżowania al.Solidarnosci i al.Sikorskiego stoi w miejscu, brak wypłat dla ludzi ze Sławinka za ziemie pod łacznik al Solidarności węzeł Dąbrowica ,brak na Sławinku i Węglinie inwestycji w wodociągi i złacza gazowe, nie remontowanie dróg i skrzyżowań ( przykaład Radziwiłowska - 3-go Maja). Brak konkretnej decyzji w sprawie siedziby Straży Miejskiej ( płaci czynsz prywaciarzowi za lokale 45 tys zł/mc dla Urbana), polcja ma 2 normalne komisariaty przyjazne klientowi ( na Zana i Gospodarczej , ten na Kalinie to tylko przykrywka normalnosci).Generalnie rzecz biorąc Lublinowi potrzeba Prezydenta przedsiebiorcy a nie polityka. Pozdrawiam ( znawca realiów ratuszowych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...