Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszyscy są uwikłani w mniejsze lub większe, mniej lub bardziej poważne gierki polityczne...Nie ma czystych kandydatów, bezpartyjni kandydaci nie wygrywają. ja natomiast nie chciałbym czuc takiego zmęczenia jakie czuje prezydent Lublina, jeśli ktoś mówi, że chciałby byc tak zmeczonym to gada wierutne brednie, bo nie wie co gada. Ale z całego serca życzę mu żeby się przekonał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Tylko Zbigniew Wojciechowski nadaje się na Prezydenta Lublin. Nie jest zmęczony i uwikłany w gierki partyjne.
Popiierram, postawi nam nowy pomnik (może lecha) i dalej będzie się lansował na potomka Piłsudzkiego, lada chwila a każe kupić sobie kasztankę aby z góry odbierać pokłony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram kandydaturę Pana Krzysztofa Żuka, specjalista z ekstraklasy politycznej.Osoba kompetentna i zaradna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyliczał sukcesy, m. in.: 1. Starania o uczynienie z Lublina Europejskiej Stolicy Kultury 2016 2. Inwestycję w Teatr Stary i w okolice Zalewu Zemborzyckiego 3. Organizowanie dużych imprez kulturalnych 4. Rorganizację Urzędu Miasta 5. Nagrody za promocję Lublina " To mają być realne "sukcesy" prezydenta największego polskiego miasta po prawej stronie Wisły (355 tys. mieszkańców + 100 tys. studentów) ??? Po 4 latach rządzenia ? To jest chore. Wszystko w Lublinie pada na pysk (prócz hipermarketów). A do "Europejskiej Stolicy Kultury 2016" kandyduje aż 11 polskich miast : Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Toruń,Warszawa i Wrocław. Lublin przegra z kretesem. Bill Clinton zwykł mawiać : "Po pierwsze GOSPODARKA, durniu" Zapyziałą "kulturą" miasta się nie wykarmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym On jest tak zmęczony??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyliczał sukcesy, m. in.: starania o uczynienie z Lublina Europejskiej Stolicy Kultury 2016" - to jest najlepsze )) JAK STARANIA MOGĄ BYĆ SUKCESEM TO JA DZIEKUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi najbardziej szkoda że wyleci Kołodziej-Wnuk, bo kto teraz będzie rozdawał ulotki Lublina w Azjii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pana zastepca niejaki FIc juz po kilku miesiacach pracy byl zmeczony, chociaz przychodzil na 9.30 do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest Pan prezydent zmęczony bo... G...i to wieeeeeeelkie G... zrobił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
a no w Szczebrzeszynie może pan kandydowac jak widzę , jedna osoba pana tam doceniła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za zacytowanie mojej wypowiedzi. Więcej osób zwróci na nią uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mi najbardziej szkoda że wyleci Kołodziej-Wnuk, bo kto teraz będzie rozdawał ulotki Lublina w Azjii
Tym samym się niepokoję. Czy znajdzie się ktoś odważny do kontynuacji tak agresywnej kampanii reklamowej w Malezji ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym poparł kogoś z pis-u. Tylko kogo?(innych niewidze - póki nie wyyłoni się inna partia )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze!!! nic nie zrobił podczas swojej kandydatury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I chwała NIEBIOSOM za tę decyzję!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Tylko Zbigniew Wojciechowski nadaje się na Prezydenta Lublin. Nie jest zmęczony i uwikłany w gierki partyjne.
Jaki Wojciechowski??Kto to jest Wojciechowski?? Lepiej będzie dla naszego miasta jak zniknie z polityki bo na polityce to jeszcze trzeba się znać!!!!Nie wystarczy postawić nielegalnie kasztankę z szefem PPSu na grzbiecie na którą srają gołębie. Trzeba jesz mieć to coś!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...