Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adam Wasilewski zwolnił Żuka i pożegnał się z Ratuszem

Utworzony przez karolina z Audi RS6, 12 grudnia 2010 o 19:51 Powrót do artykułu
Pierwsze pytanie: kiedy powstanie tunel pod Racławickimi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dziekujemy Panie Prezydencie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie pamiętam takiego prezydenta nie zrobione nic koszmar.Lublin na końcu tabeli jeżeli chodzi o wykorzystanie środków unijnych wstyd a i tak jesteśmy Polską tz"B" lub "Z"zamiast gonić miasta lepiej rozwinięte to się cofamy. Problemy z lotniskiem od lat expresówka z Piask do Kurowa problemy i wiele można wymieniać ...... Jak jest kasa do wykorzystania z Unii to się nie potrafi wykorzystać jak nie byliśmy w Unii to odpowiedz była krótka "nie ma kasy" cofamy się.Do przodu to tylko mamy z cenami paliwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja dziękuje za przedłużenie Zwiazkowej do Walecznych. Jakim trzeba być nieudacznikiem żeby mając przez całą kadencje pieniądze w budżecie na inwestycje jej nie przeprowadzić. Oby obecny zastępca wykazał sie większym profesjonalizmem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan pewnie nadal myśli, że ma wokół głupszych od siebie samego. Różnica pomiędzy nami autochtonami, a jednym z napływowych, których jednym z przedstawicieli jest właśnie pan sam, że my robimy coś bo chcemy - pan bo musi... Do kandydowania na radnego sejmiku też platforma pana zmusiła - podobnie jak na prezydenta? "Lublin jest na drugim miejscu wśród miast, które najbardziej zadłużyły się w latach 2007-2009. Pod względem pozyskiwania dotacji z UE w tym samym okresie Lublin jest na 19 miejscu, a pod względem wydawania na inwestycje, Lublin plasuje się na 14 miejscu. Są tacy w Lublinie, którzy łudzili się, że chociaż będziesz potrafił pana zakończyć jak na mężczyznę przystało... Pan Żuk, to powinien aktualnie przebywać na urlopie bezpłatnym - zgodnie zeresztą z ordynacją wyborczą i złożonym dwa tygodnie temu ślubowaniem na radnego sejmiku wojewódzkiego. Widać, że obaj warci jesteście siebie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyjątkowo daremny prezydent, Lublin za jego rządów, wypadł poza nawias miast, rzędu Rzeszów czy Białystok. Płace i dochód najniższe w Polsce. Tylko jestem ciekawy, czy wypłacił odprawę zwolnionemu Żukowi ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A drugi zobaczymy. Za Byłego Pana Lublin stał się martwym miastem bo na nic nie było pieniędzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szczerze powiem, że wiązałem z tym Panem bardzo duuuuże nadzieje 4 lata temu. Myślałem, że po pruszkowskim każdy będzie już tylko lepszy. Niestety Panie Wasilewski, zwiódł Pan na wszystkich frontach !!! Nie zrealizował Pan żadnej ze swoich obietnic wybroczych. INe wstyd Panu?? Ah zapomiałem że polityce nie wiedza co to wstyd i honor !! Lublin jak był zaściankiem tak dalej nim jest !! A mój kolega który miał z Panem zajęcia na uczelni tuż po pana wyborze na stanowisko Prezydenta miasta powiedział, że " ten człowiek tylko gada i nic w tym mieście nie zrobi. Jego słowa to pute słowa" Niestety ale chłopak miał 100% racji !! Temu miastu potrzebny jest gospogaż z prawdziwego zdażenia, taki jakiego ma np. Gdynia, Kraków czy Poznań. Lublin nie jest gorszy od tych miast. Trzeba tylko aby władzę sprawował w nim człowiek króty chce coś zrobić dla mieszkanców i wojego miasta. Człowiek który kocha Lublin, a nie własna partię i ma w d... mieszkańców i ich potrzeby.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://img687.imageshack.us/img687/7034/obiecankicacankig.jpg
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zobrazowaniem efektów obietnic wyborczych jest chyba ten gadżet w ręku Palikota .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tamtych wyborach startowało kilkoro naprawdę wartościowych ludzi, a wyborcy poszli jak stado baranów za bibordami Palikota. Niestety teraz wybór zastępcy tego fatalnego prezydenta wskazuje że nie będzie wiele lepiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dziękuje za obietnice Lublin miasto z perspektywami lublin miasto nauki i nowoczesnej technologii Lublin infrastruktura komunikacyjna Lublin to zalew i nowoczesny stadion / p. Żuk to samo / Lublin to uroda miasta i architektura Lublin metropolia Lublin sprawnie zarządzany Lublin miasto znane w świecie Lublin bezpieczne miasto to program w skrócie co Pan zrealizował NIC!!!!!!!! razem z Palikotem powinniście przeprosić każdego mieszkańca tego miasta ....cztery lata lenistwa pana i pańskich urzędników teraz kolego partyjny zrobi tyle samo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Wasilewski to żaden polityk, żaden menager, brak jakiejkolwiek charyzmy i wizji rozwoju miasta. Po czterech latach jako Prezydent dostaje marne 3000 głosów do Sejmiku i gdyby nie zwolnione miejsce przez Żuka to nawet by się tam nie załapał! Brawa, same pasma sukcesów! Podziękujmy Palikotowi!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziękuję Panie Prezydencie. Lublin nigdy nie miał włodarza z taką klasą. Proszę się nie przejmować tym jazgotem i obszczekiwaniem. Niestety ta nienawiść dotyczy wszystkich nodchodzących prezydentów. Ludzka zawiść i niemota umysłowa króluje i królować będzie w naszym mieście. Niebawem , za kilka miesiecy nowy prezydent tez pozna ciemną stronę polityki, zawiść, nienawiść i ataki dziennikarskie. Być może będzie potrafił z nimi zakolesiować się lub ich po prostu przekupić, wtedy uniknie tej tendencyjnej , niszczącej prezydenta i miasto nagonki. Niestety żyjemy wśród stada wilków , a może to zbyt elegancie porównanie , może to po prostu stado podwórkowych kundli... Wiem i widzę zmiany w urzędzie, zmiany w mieście i wiem co niebawem będzie jeszcze budowane. Ruszył Pan to miasto. Rzetelna ocena, mam nadzieję przyjdzie z czasem. Teraz napady na Pana dają pożywkę PISowi i fałszywym przyjaciołom z PO. To kłębowisko żmij ze szczytnymi hasłami na ustach. Wierzyłem kiedyś,że demokracja to sprawiedliwy ustrój a ludzie chcą dobra dla kraju. Teraz wiem ,że to wszystko to zasłona dymna dla własnych ambicji i interesów. Politykę po prostu "robi się". Pan, ze swoją uczciwością,godnością i poczuciem honoru , po prostu nie pasuje to tej wynaturzonej polityki ani tych łapczywych i bezwzględnych ludzi. Życzę pomyślności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zastanawiam się dlaczego lublinianie nie wybierają na prezydenta rodowitych mieszkańców , żyjących w tym mieście od pokoleń, ludzi, którym zależy na tym , by miasto piękniało i sprawnie funkcjonowało. Tymczasem prezydentami zostają ludzie wywodzący się z wiosek lub jakichś pipidówek. Czy im naprawdę zależy na dobru miasta, czy bardziej na zaspokojeniu swoich chorych imbicji? Szkoda gadać....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziękuję Panie Prezydencie. Lublin nigdy nie miał włodarza z taką klasą. Proszę się nie przejmować tym jazgotem i obszczekiwaniem.Niestety ta nienawiść dotyczy wszystkich nodchodzących prezydentów. Ludzka zawiść i niemota umysłowa króluje i królować będzie w naszym mieście. Niebawem , za kilka miesiecy nowy prezydent tez pozna ciemną stronę polityki, zawiść, nienawiść i ataki dziennikarskie. Być może będzie potrafił z nimi zakolesiować się lub ich po prostu przekupić, wtedy uniknie tej tendencyjnej , niszczącej prezydenta i miasto nagonki. Niestety żyjemy wśród stada wilków , a może to zbyt elegancie porównanie , może to po prostu stado podwórkowych kundli...Wiem i widzę zmiany w urzędzie, zmiany w mieście i wiem co niebawem będzie jeszcze budowane. Ruszył Pan to miasto. Rzetelna ocena, mam nadzieję przyjdzie z czasem. Teraz napady na Pana dają pożywkę PISowi i fałszywym przyjaciołom z PO. To kłębowisko żmij ze szczytnymi hasłami na ustach. Wierzyłem kiedyś,że demokracja to sprawiedliwy ustrój a ludzie chcą dobra dla kraju. Teraz wiem ,że to wszystko to zasłona dymna dla własnych ambicji i interesów. Politykę po prostu "robi się".Pan, ze swoją uczciwością,godnością i poczuciem honoru , po prostu nie pasuje to tej wynaturzonej polityki ani tych łapczywych i bezwzględnych ludzi. Życzę pomyślności. [/quote]no cóż my o rozwoju a ty o klasie Wesołych Świąt
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uczciwie trzeb przyznanać,iż 4 lata włodarzowania pana AW nic L pozutywnego nie przyniosły.Przyczyny są skomplikowane,aie osobowość pana AW odegrała rolę znaczącą. Szkoda, że wborcy byli odporni na opinie (t.zw.między wierszami)pracowników PL. Taki prezydent jakim był "naukowcem". Proponuję zpoznanie się osiągnięciami AW w pracy w PL.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
assantass napisał:
Uczciwie trzeb przyznanać,iż 4 lata włodarzowania pana AW nic L pozutywnego nie przyniosły.Przyczyny są skomplikowane,aie osobowość pana AW odegrała rolę znaczącą. Szkoda, że wborcy byli odporni na opinie (t.zw.między wierszami)pracowników PL. Taki prezydent jakim był "naukowcem". Proponuję zpoznanie się osiągnięciami AW w pracy w PL.
Nie wiem, czy masz coś wspólnego z PL. Ja mam. Adam Wasilewski był tam człowiekie niezwykle szanowanym. Wybierano go w wolnych wyborach do senatu uczelni, dwa razy był prodziekanem, dwa razy był prorektorem. Wielokrotny wybór dobitnie świadczy o jego autorytecie na uczelni. Przez wiele lat zajmował się administracją więc zrezygnował z drogi naukowej. Gdyby tylko chciał to zrobiłby habilitację bez problemów i nie musiał by jej robić w Rosji czy na Ukrainie. MIał świetne wykształcenie na Wydz. Elektronikipolitechniki Warszawskiej i doktorat zrobiony w Polskiej Akademii Nauk. Wybrał karierę administracyjną i taka była jego wola. Więc nie truj mi o tym czego nie chciał robić. Powiedz raczej dlaczego ty nie zostałeś dziekamen , rektorem i prezydentem? Doceniamy Pana Wasilewskiego bo całym swoim życiem i pracą zasłużył na najwyższe noty. Zeby , krytykować to najpierw trzeba nieć do tego moralną legitymację, którą należy pokazać swoim słuchaczom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
największym sukcesem była fabryka puszek która przed rozpoczęciem działalności wyniosła się do Chorwacji oraz wydane 300mln złotych na strefę gospodarcza gdzie zatrudnienie znalazło 200 osób. 1 miejsce pracy = 1,5 mln złotych. SUKCES do Księgi Guinessa. Brawo, brawo!!!! Europejska stolica kultury do której nie dojedziesz ani nie dolecisz, a jak się już tu cudem dowleczesz to połamiesz nogi na zaśnieżonych chodnikach i pogniesz felgi na dziurawych drogach...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: