Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
knur z Biłgoraja jest otaczany czcią nawet przez sądy polskie, knur nawet z penisem w ryju jest przedstawiany jako wybawiciel przed ciemnogrodem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
knur z Biłgoraja jest otaczany czcią nawet przez sądy polskie, knur nawet z penisem w ryju jest przedstawiany jako wybawiciel przed ciemnogrodem
Dlatego proces był w Lublinie bo knur ma tam swoich,którzy mu kręcą gałę.
0
Wyrok mądry, bez względu tego, kogo dotyczy. Zamiast ziać nienawiścią do jednego czy drugiego, najpierw uważnie przeczytajcie, co powiedziała sędzia w uzasadnieniu i przemyślcie to, o ile oczywiście potraficie...
0
Wyrok mądry, bez względu tego, kogo dotyczy. Zamiast ziać nienawiścią do jednego czy drugiego, najpierw uważnie przeczytajcie, co powiedziała sędzia w uzasadnieniu i przemyślcie to, o ile oczywiście potraficie...
Sędzia powiedziała to co na kartce jej napisali,niestety tak to w tym dzikim kraju funkcjonuje,przykładów można mnożyć,to są tak zwani funkcyjni,szuka się zawsze odpowiedniego miasta i odpowiedniego sędziego.
0
Dlatego proces był w Lublinie bo knur ma tam swoich,którzy mu kręcą gałę.
W Lublinie,bo tam wszyscy chleją razem !!
0
Sędzia powiedziała to co na kartce jej napisali,niestety tak to w tym dzikim kraju funkcjonuje,przykładów można mnożyć,to są tak zwani funkcyjni,szuka się zawsze odpowiedniego miasta i odpowiedniego sędziego.
W tym dzikim kraju, jak piszesz, nie może być miejsca, według ciebie i tobie podobnych, na samodzielne myślenie, przestrzeganie prawa i sprawiedliwe wyroki. Tylko teoria spiskowa i nienawiść. Coś mi to przypomina, mocno mi przypomina...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: