Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie jacy wy jesteście dziwni!!!!zakończcie te bzdury z podsłuchami!!!nikt nikogo za rękę nie złapał a więc nie ma zadnego przestępstwa!!! każdy ma prawo do operowania słowami jakimi chcę ,nie ważne jakich epitetów używa...najważniejsze ze nie używa ich publicznie!!! doradzam polskim politykom aby nagrali w trybie pilnym film komiks i stworzyli bajkę ! skąd wy macie dowody ze politycy mówili prawde !!! a może chcieli aby ich nagrywali i opowiadali sobie nawzajem bajki!!bo zorientowali się że ich nagrywacie... jakby ten materiał był wiarygodny to już dawno byłoby prowadzone postępowanie!!! nie macie dowodów, tylko nagrane żarty polityków!!! a czy każdy z was jest na 100% tak kulturalny....  ilu z was używa takich epitetów że aż wstyd pisać...! podajecie do naszych niemieckich gazet i wiadomości takie skandale....! powiem krótko i na temat! ten kto zostanie ośmieszony to redakcja publikująca te skandale.... ludzie w innych krajach nie wierzą w takie bzdury! a zwłaszcza w ten sposób zdobyte! każdy z polityków będzie z tego żartował! jedno co robicie to krzywdę sobie i swoim rodakom...ośmieszacie się wzajemnie jako skandaliści bajek!!! poszły już dawno artykuły o waszych bajkach aby sprostować to wszystko! nawet jeżeli ujawnicie kolejne to i tak nikt nie uwierzy w wasze bzdury!!!
Dobrze CYCU piszesz,ja też tak samo uważam,Dziki Kraj,kraj Qurwy POlitycznej,złego żyda,komucha i konfidenta,jak Qurwa TUSKU żyć w tym dzikim kraju ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurrr.. to adna mi nowość nie wiedzieliscie ze jeden  drugim to kawal kur... reszta dziada !!!! złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Plusk to sprzedawczyk i zdrajca ,moze nie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam obraziłem Pana Śp.Niewiadomskiego z Wołomina którego tez te kurw....y wykończyły w Radomiu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż kultura wschodnio-europejska!Tak nas uczyła komuna.Niemcy i sowieci zadbali o to,żeby społeczeństwo polskie było głupie i biedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...