Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera ws. dotacji dla polityków PO. Kontrola w LAWP

Utworzony przez gut, 7 kwietnia 2011 r. o 15:45 Powrót do artykułu
LAPW? rp - podpisz się imieniem i nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że jakby dokładniej przyjrzeć się tym podziałom funduszy to jeszcze niejeden kwiatek by się znalazło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich nas nie złapiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że młodzi kombinują to dobrze-tradycja tej ziemii,ale jeśli jednocześnie mówią o tych niedobrych komunistach ,to to już jest mentalność Kalego,która jest ostoją polityki na terenie pomiędzy Bugiem i Odrą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło się lepiej, a jak. Pytam się za co bierze pieniadze pełnomocnik rządu do walki z korupcją Julia Pitera. Jarek wracaj, bo Donald Tusk i jego złodziejska partia zostawi nas z niczym!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Steca znają mieszkańcy podlubelskiej miejscowości.To karierowicz nie cofający się przed niczym. Dawniej prawa ręka Palikota.Zasłynął jako twórca lokalnego forum,na którym bezpardonowo atakował przeciwników politycznych.Łatwiej spostrzec źdźbło w cudzym oku niż belkę w swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to nie pierwszy ich taki numer, warto by się przyjrzeć rozliczeniom kampanii prezydenckiej Żuka ... Jesli PeO chce mieć czyste ręce, powinna ich dyscyplinarnie wyrzucić dla przykładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu większość, komentarzy została usunięta ??????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
czemu większość, komentarzy została usunięta ??????????????????????????????????????????????????????????????????????
żebyś nie popuścił w majty, że tyle dzis napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak gratuluje, nie każdy jest na tyle spryny, zeby na coś takiego wpaść!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za przynależnosć do zorganizowanej grupy przestęczej kryp Platforma Obywatelska kara powinna być jedna - KARA ŚMIERCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
a jednak gratuluje, nie każdy jest na tyle spryny, zeby na coś takiego wpaść!!!!
To co piszesz to jest chore. Czego gratulujesz? Wyprowadzania pieniędzy publicznych przez kolesiów dla kolesiów. To nic nowego od czasów Peryklesa i innych strategów. Młodzi działacze /po trzydziestce/, wykształceni a zapomnieli o 10 przykazaniach. Partyjne standardy zostawmy dla naiwnych. No cóż, jak się nie ma kręgosłupa moralnego i chce za szybko dorobić to się dostaje po łapach. Za kilka tygodni, miesięcy sprawa przyschnie i dalej będą się kręcić przy żłobie. To widać taka kategoria działaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież z tego działania z RPO pies z kulawą nogą nie składał wniosków. Jeszcze jakby wzięli z 1.1 lub 1.2, gdzie konkurencja jest naprawdę duża, to można byłoby krzyczeć, że zgarnęli komuś kasę sprzed nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Przecież z tego działania z RPO pies z kulawą nogą nie składał wniosków. Jeszcze jakby wzięli z 1.1 lub 1.2, gdzie konkurencja jest naprawdę duża, to można byłoby krzyczeć, że zgarnęli komuś kasę sprzed nosa.
Tu nie chodzi o 5 tys. zł a o 500 000 dla firmy,która została założona pod konkretny projekt i kwotę. Na dodatek ubiegła renomowane firmy o wiele bardziej zasłużone. Bagatelizowanie problemu i oceny moralnej przestrzegania standardów, nie tylko partyjnych tylko w ogóle przyzwoitości to norma kolesi. Piękny przykład realizacji hasła "Nasze pomysły, pieniądze europejskie". Pogratulować cwaniactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przecie po musi skad wziasc kase na kampanie wyborcza a tak w ogole wszystkie partie to mafie i zlodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt-"dofinansowania w konkursie na wsparcie otoczenia biznesu i transfer wiedzy"-szczyt deb***izmu i głupoty w tym Związku Socjalistycznych Republik Unii Europejskiej. Podatnik na to daje pieniądze a partyjne cwaniaczki korzystają z takich idiotyzmów,które nie tworzą ani miejsc pracy ani nie przyczyniają się do pomnażania dóbr. Bo co to jest wsparcie otoczenia biznesu? Nic tylko lewa kasa dla partii politycznych. A transfer wiedzy? Spotkanie działaczy na kongresie partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak Markiewicz kreci lody w PO od kilku lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło się lepiej nam chłopakom z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat budzi wiele emocji i....nic w tym dziwnego. Po 89 roku trwająca nowa(gorsza) odmiana socjalizmu. Bracia Kumotrowie( znaczy się, wyżej wymienieni ) mydlący oczy ludziom hasłami o 'wolnym rynku'. Rada dla młodych ludzi: idąc na studia, przeglądajcie zagraniczne oferty pracy i wyjeżdżajcie stad, bo tu naprawdę NIC, NIGDY SIĘ NIE ZMIENI. Ja tak zrobiłem i mam choć minimalny komfort spoglądać na takie cwaniackie zachowania z bezpiecznego dystansu. Polska to piękny kraj pod każdym względem, wyłączając niestety stosunki społeczne. Nie da się żyć godnie w XXI w. w systemie postfeudalnym jakim była w Polsce tzw. komuna i jest dzisiaj tzw. demokracja. Wiem, ze są idealiści którzy się ze mną niezgodza i pragnęli by zmienić Polskę...dla mnie jesteście bohaterami w tej walce, ale jej nie wygracie. Zresztą, ja nie chce być bohaterem a i bohaterstwa nie można od nikogo wymagać. Za moja rada mogą podążyć ludzie którzy, nie należą do stanu 'Braci Kumotrów'. Idealiści jeżeli czerpią jakakolwiek przyjemność z walki, życzę im powodzenia(po prostu tak wypada życzyć)Ludzi, którzy nie kwalifikują się do dwóch przedstawionych przeze mnie grup namawiam do opuszczenia ojczyzny. Wiem, ze zaraz odezwa się tacy co to zarabiają uczciwie po 10-15k miesięcznie. Miejcie świadomość tego, ze poza granicami naszego państwa zarobilibyście prawdopodobnie przy swoich zdolnościach dwa razy tyle...a i wasze podatki może lepiej by były wydatkowane bo po dziurawych drogach byście nie jeździli swoimi nowymi BMW:) Dlatego, Młodzieży kajety w dłoń, uczcie się języków, kończcie studia i wyjeżdżajcie z Polski....a o 'BRACI KUMOTRÓW' się nie martwcie bo jak to powiedział J. Urban 'Rzad się sam wyżywi'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi Piotr Stec i Paweł Markiewicz karierę i polityczną i biznesową ... Polityka i biznes - najłatwiej się dorobić ... Nie wyszedł ten projekt, wyjdzie inny, ale bardziej dyskretnie ... Trzeba by się przyjrzeć innym zrealizowanym już projektom tych utalentowanych młodych prominentnych działaczy młodzieżówki PO Niewątpliwie partię tą czeka świetlana przyszłość, gdy obaj panowie obejmą poważniejsze stanowiska w najbliższej przyszłości ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...