Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera z planami ul. Dożynkowej

Utworzony przez KK, 13 maja 2008 r. o 08:20 Powrót do artykułu
CZY PREZYDENT WYCIąGNIE Z TEGO WNIOSKI I ZROBI PORZąDEK W TYM URZęDZIE I UKARZE URZęDNIKóW ,PROPONUJę NA POCZąTEK ZWOLNIć DYREKTORA ODPOWIEDZIALNEGO WYDZIAłU,RYBA PSUJE SIę OD GłOWY,TO JAK SIE TO TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI PRZESTRASZY TO WEżMIE SIę DO ROBOTY I PLANY IM SIE NIE BęDą ZAMIENIAć W ZALEżNOśCI OD POTRZEBY,A TAK Z BOKU TO SPRAWA PODPADA POD PROKUTATORA BO śMIERDZI TU KORUPCJą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to stała praktyka. W moim przypadku wypowiedział się sąd administracyjny i od kilku lat czekam na rozpatrzenie poprawek, a urząd miasta czeka zapewne na bardziej restrykcyjne przepisy które umożliwią potraktowanie mnie jak uciążliwego chwasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest grubsza sprawa. W naszym rejonie mieszkańcy są co chwilę nieprzyjemnie zaskakiwani. W rejonie Jagodowej spółdzielnia Kontakt zbudowała osiedle, ale bez dróg dojazdowych [sic!]. Jak to możliwe? Czyżby ziemia pod drogę się rozeszła? Teraz, aby zrobić drogi dojazdowe trzeba poprowadzić je w odległości kilku metrów od istniejących budynków. W dodatku muszą być jednokierunkowe. Buduje się je na 5-metrowym murze który zasłania parter i 1-piętro w budynku Jagodowa 9E. Prezes spółdzielni Kontakt, cały czas kłamał w tej sprawie. Mieszkańcy dowiedziali się dopiero gdy szalunki przysłoniły im okna. Od pracy ciężkich maszyn kilka metrów od budynku, ściany pękają. Dodam jeszcze, że woda na tą budowę jest dociągnięta zupełnie niezgodnie z wszelkimi planami, poprostu poprowadzono rurę (wisi w powietrzu) z budynku 9E. To jest zapatrzenie w wodę nowo budowanego osiedla spół. Kontakt. I ja się pytam, czy to jest tylko pomyłka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MieszkaniecJagodowej napisał:
Buduje się je na 5-metrowym murze który zasłania parter i 1-piętro w budynku Jagodowa 9E.
A ten mur widzę cały czas rośnie i rośnie . Już niedługo będzie miał 10 metrów i zasłoni cały blok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę przyjrzeć się bliżej, wieloletniej działalności tej pani i jej arbitralnym decyzjom, podejmowanym "dla dobra miasta i jego mieszkańców", oczywiście bezinteresownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety takich przypadków jak przy ul. Dożynkowej jest więcej. Na dowod zapraszam na ul. Jemiołową w dzielnicy Sławin.Wśrod domków jednorodzinnych powstał wielki blok na 8 rodzin.Nie wiadomo w jaki sposób deweloper dostał pozwolenie na zbudowanie tego monstrum w terenie w którym były tylko domy jednorodzinne.Pytam sie gdzie dbałośc o architektoniczny wygląd miasta , dzielnicy?Jaką urzdnicy wykazują pogardę dla mieszkańców wydając takie decyzje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tą Panią ciągle przenoszą, dlaczego jej nie zwolnią skandal , skandal , skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Dlaczego nie zatrudnią młodych kompetentnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUPY DO STOłKóW SIę PRZYKLEIłY,TAKIE MIASTO,WYWALILI BABę NA INNY STOłEK ALE Z Tą SAMą PENSJą żAłOśNI WłODARZE,DOBRZE TO NIE WRóżY NA PRZYSZłOść.MOżNA BY TAK PISAć BEZ KOńCA ALE NA TO DNO śLINY SZKODA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie pitoli bzdetów, znam takie śpiewki z każdego powiatu i gminy na lubelsczyźnie. Radni w ogóle się nie znają a swoją drogą i są przekupni albo tak, albo tak na swoje zrobią. Poza tym robią mapy niby mało szczegółowe i tak radni zaklepują nie wiedzą nawet co klepią. Następnie nawet zastrzeżenia to notable (naprawdę inicjatorzy kantów) w drugiej instancji zaklepują co chcą bo celowo nie badają szczegółów. Formalnie klepią stanowisko oszukańcze rady głupiej rady i po sprawie a jeśli ktoś dalej skarży to sądy WSA w Lublinie dopełnią czary uzasadniając iż formalnie gra a nsa nie jest wiązane granicą skargi i nie bada sprawy tylko klepie. Rób chłopie co chcesz oni swoje robią i olewają ludzi. A wyżej spychologia i po problemie. Pozostaje policja i prokuratura ale ci akurat przerzucają odpowiedzialność na urzędy i sądy nie badając wcale sprawy tylko pozorują działanie, umarzają lub odmawiają dochodzenia uzasadniają to iż fachowcy sporządzają plany zupełnie i bezkarnie pomijają dowody i mechanizmy oraz powiązania. Ten prost skuteczny sposób jest panaceum na wszystko. Każdą sprawę można zrobić jak się chce i uniknąć odpowiedzialności.Ten chaotycznie opisany w telegraficznym skrócie mechanizm kwitnie na całego. To można tylko zmienić odgórnie chirurgicznie ale do tego trzeba woli, której brak wszystkim i posłom , gdyż dla nich się liczy tylko następna kadencja i nie ważne z kim by tylko dalej mieć stołek. Ja mam na wszystko dowody i co z tego nawet pis tak grzmiał a nic nie zrobił w lubelskim. Zapytałem posłów o kilku kolegów dyrektorów czy wiatr jest za słaby by zdmuchnąć ze stołków i niestety ze zdumieniem usłyszałem iż wiatrem kieruje eminencja. Tak też słyszałem na własne uszy w tvp iż nasza żyta pojechała do Łagiewnik po wytyczne co zrobić z Lepperem w sprawie koalicji. Wiem i rozumiem iż Kościoły są zabytkowe i potrzebna kasa no i kontakty ale czy konszachty są zasadne?. Dlatego mamy co mamy. Kto jest po naszej-mieszkańców,obywateli stronie?. Nikt!! Tak będzie dotąd dopóki nie będzie odpowiedzialności, tylko nie wiem kto ma ją egzekwować-wszyscy są tak dobrani iż nie ma się do kogo zwrócić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak kant kantem sie uwiarygadnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...