Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera z WORD. Aresztowali trzech podejrzanych o łapówkarstwo

Utworzony przez Gość, 7 listopada 2013 r. o 19:51 Powrót do artykułu
Zarobki w WORD - kilka tysięcy a może ponad 10 - mało ? Jeszcze lapówki i mamy protegowanych niedoszkolonych kierowców a zarazem zabójców na drogach. Afera niedawno w Tarnobrzegu i cisza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim powinni rozdawać prawo jazdy. Rynek, przepraszam - ruch drogowy, zweryfikuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do korupcji w 2103 roku to jeszcze czas :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę gdzie można lokalizować osoby po numerze telefonu. http://qnh.pl/e-lokalizacja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech więcej zatrudnią ludzi PO na czele z dyrekcją WORD to na pewno będzie mniej łapówkarstwa. Panie Dyrektorze P. chyba czas podziękować za kierowanie Ośrodkiem!!! Czy Pan tego nie widział, czy nie chciał widzieć?. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdan L., he he...:) Stara gwardia łapówkarska, jeszcze z czasów komuny ? A syn będzie nadal egzaminować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie cieszy że Pan egzaminator Banaszek poniósł konsekwencje:)))2 razy mnie oblał na egzaminie nieuprzejmy chamski i podły typ ma za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdan L., he he... :) Stara gwardia łapówkarska, jeszcze z czasów komuny ? A syn będzie nadal egzaminować ?
ha ha ..i tak się rodzą niestworzone historie-to nie jest syn ,to tylko zbieżnośc nazwisk :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...