Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agata Fisz zaprzysiężona na prezydenta Chełma

Utworzony przez Adam, 10 grudnia 2014 r. o 07:27 Powrót do artykułu
A ja myślę że znowu przez najbliższe lata nic się u nas nie będzie działo. SZKODA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio przy obiedzie z rodziną dyskutowaliśmy o wyborach , babcia oznajmiła że głosowała na Fisz , zapytaliśmy dlaczego - odpowiedziała  ,, bo zrobiła nam chodnik przy bloku,, więc tłumaczymy że to nie prezydent tylko spółdzielnia mieszkaniowa , pytamy i co jeszcze arobiła przez te 8 lat? - cisza. Jak łatwo omamić starszych ludzi na chwilę przed wyborami ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rozczarowana. Szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedziałem sobie ze jak wygra Pani Fisz przeniosę swoją firmę do gminy , tak też się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak zrobiłem ponad rok temu , szkoda by nasze podatki szły na marne gdy rządzą ludzie bez pomysłów. Wystarczy wejść do gminy - wszyscy pomocni  ,uśmiechnięci a w urzędzie miasta obsługa na zasadzie - CZEGO CHCESZ CZŁOWIEKU??? A jesli chodzi o inwestycje mówisz droga - proszę bardzo , mówisz chodnik - proszę bardzo , prosisz o oświetlenie drogi  , bo dzieciaczki późno wracają z zajęć - proszę uprzejmie  , przyjedźcie do Okszszowa zobaczcie drogę na Stańków . Chełm może nam pozazdrościć takiego Gospodarza , którego często osobiście można spotkać , doglądającego , z pasją , słuchającego mieszkańców  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm był nad przepaścią a teraz znowu zrobi kolejny krok na przód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się chełmianie, zamościanie też "lepszego" wybrali.Różnica polega na tym że Zamość dotychczas miał prawie 2 razy większy budżet od Chełma a teraz jest szansa że Chełm dogoni Zamość.Ot takie porównanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochydne te paznokcie - różowe ! Masakra. Kobieta na takim stanowisku powinna prezentować się schludnie i profesjonlanie - lakier bezbarwny. To nie przedszkole ani szkoła !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prezydent postawcie fotoradar na ul Księdza Brzóski to co tu wyprawiają pseudo kierowcy to się w głowie nie mieść 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...