Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agencja na celowniku Pawlaka

Utworzony przez henryk szczepanski, 8 stycznia 2008 r. o 14:28 Powrót do artykułu
"Wypadało wydać te pieniądze przed końcem roku, bo inaczej przepadłyby - dodaje Kostka." Pozwolę sobie zapytać P.Kostę co rozumie przez takie stwierdzenie??! Jak przepadłyby??? Do kieszeni czyjeś, czy może zostałyby komisyjnie zniszczone??? Dziwna jakaś i pokrętna ta wypowiedz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PO chyba słabo z kadrami skoro Piotr Sawicki były działacz PSL i doradca Zdzisława Podkańskiego jest tak prominentnym działaczem tej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Dyrektorze Kostka. Życzenia dla rolników to część komunikacji marketingowej, którą powinno się stosować. To marketing usług publicznych. Moim zdaniem to dobrze, że są urzędnicy którzy dbają o przyjazne stosunki z petentami. Przecież wiadomo o co chodzi - Palikot, który przewala miliony budżetowych pieniędzy chce odebrać rolnikom Agencję w Lublinie. Zakładam się, że to jego działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawicki Piotr to dla mnie człowiek bez twarzy, który dla swojej kariery gotowy jest rozwieść się z żoną- to takie porównanie, nie wiem czy jest żonaty. Przechodząc z PSL do PO że nie ma kręgosłupa, tylko patyk, a raczej patyczek z wierzby, który można w dowolną stronę wyginać. O tym co o nim sądzą ludzie świadczą wyniki wyborów ... kiedyś kilka tysięcy teraz kilkaset. Dla mnie ten człowiek jest zdrajcą a dla zdrajców trzeba być bezlitosnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziwne, Pan Kostka wypisuje tutaj różne rzeczy na temat Sawickiego, a nie odnosi się do totalnej głupoty, jaką przecież popełnił. Trochę samokrytyki panie Dyrektorze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla PSLowskich kacyków to najlepiej byłoby gdyby tacy jak Sawicki czy Palikot siedzieli cicho i modlili się o dobrobyt różnych żołnierzy Wojtasa, Stefaniuka, czy Łopaty. A Sawicki, nie dość że bezczelnie żyje, to jeszcze ma czelność ruszać się i o zgrozo krytykować jedynych słusznych tego województwa. Platformo, nie daj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przewodniczący PO w Lublinie"??? Znaczy czego p.o. przewodniczącym jest Sawicki, bo nie czaję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowisko dyrektora ARiMR w Lublinie zostało obsadzone człowiekiem kompetentnym, znającym od podszewki problemy Agencji. Zaczynał od szeregowego pracownika, a teraz jest dyrektorem. Widać jak przez pana Sawickiego przemawia zazdrość Panie Przewodniczący może i byłby to pański stołek, gdyby zachował pan troszkę przyzwoitości i nie zachowywał się jak chorągiewka na wietrze. POlaczku, jak pies nie ma co robić to jajka liże. POwodzenia ;-) Bez poważania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stanowisko dyrektora ARiMR w Lublinie zostało obsadzone człowiekiem...
...po ostatnich wyborach z klucza partyjnego PSL-u, przez posła drelowskiego F. Stefaniuka. Młody dyrektor ARiMR w Lublinie pochodzi z Międzyrzeca i "ze wsią" ma niewiele wspólnego. Jest za to jednym z wychowanków politycznych tego "podlaskiego Witosa". Jest też radnym powiatu bialskiego, wybranym z okręgu wyborczego w którym znajduje sie gmina Drelów. Czy jest kompetentny??? Widać że w wydawaniu publicznych pieniędzy jest BARDZO KOMPETENTNY i ma kompetentne tego uzasadnienia. Jest z "piątki młodych wilków Stefaniuka" pierwsza osoba, która zrobiła ogólnopolską "karierę" w TVN w najlepszym czasie antenowym. Wierzcie ludzie, że o tych pięciu osobach jeszcze usłyszycie nie jeden raz. Zdolne bestyje są...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem napisał:
...po ostatnich wyborach z klucza partyjnego PSL-u, przez posła drelowskiego F. Stefaniuka. Młody dyrektor ARiMR w Lublinie pochodzi z Międzyrzeca i "ze wsią" ma niewiele wspólnego. Jest za to jednym z wychowanków politycznych tego "podlaskiego Witosa". Jest też radnym powiatu bialskiego, wybranym z okręgu wyborczego w którym znajduje sie gmina Drelów. Czy jest kompetentny??? Widać że w wydawaniu publicznych pieniędzy jest BARDZO KOMPETENTNY i ma kompetentne tego uzasadnienia. Jest z "piątki młodych wilków Stefaniuka" pierwsza osoba, która zrobiła ogólnopolską "karierę" w TVN w najlepszym czasie antenowym. Wierzcie ludzie, że o tych pięciu osobach jeszcze usłyszycie nie jeden raz. Zdolne bestyje są...
Czy to ten poeta Stefaniuk, co to puścił w skarpetkach kierowaną przez siebie drelowską spółdzielnię kółek rolniczych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peeselowaty napisał:
Czy to ten poeta Stefaniuk?
Jest podobno poetą, a czy coś puścił w skarpetkach to nie wiem. Rok temu to jego dziennikarze puścili w skarpetkach na jakąś fikcyjną konferencje o "etyce w polityce", lub cos w podobie.... i tez stal sie gwiazda telewizji i super ekspresu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az pięciu ? Ja wiem o trzech. Masz racje, są zdolni. A Ty jak nie potrafisz to nie pchaj sie na afisz. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "wiem" jest Pan w błędzie, ale ja Pana z tego nie doinformowania wyprowadzę. Wilków nie jest pięć, a sześć. Ja jestem szósty i tez potrafie gryźć. Nie tylko na łamach regionalnej gazetli finansowanej przez pana posła :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest ten sawicki ? z lublina czy jakiejs wioski moze okolicznej. jak ktos wie to niech napisze bo po nocy spac nie bede mogł. czy to rodzina tej ex.posłanki z PO Sawickiej czy były szef wojewódzki forum młodych ludowców, a moze jedno i drugie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyk napisał:
Ja wiem o trzech..... A Ty jak nie potrafisz to nie pchaj sie na afisz.....
Zagryzliscie sie juz sami..... Wiedzialem ze tak bedzie..... Mariusz a kiedy bedziesz znowu na afiszu w TVN24, daj znac wczesniej powiadomie wszystkich znajomych w gminie. Niech ludziska ogladaja. Milo o ziomku uslyszec w tv.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest podobno poetą, a czy coś puścił w skarpetkach to nie wiem. Rok temu to jego dziennikarze puścili w skarpetkach na jakąś fikcyjną konferencje o "etyce w polityce", lub cos w podobie.... i tez stal sie gwiazda telewizji i super ekspresu!!!
Dziennik środa 17 stycznia 2007 21:45 Poseł dał się nabrać na fikcyjny kongres Zamiast na sejmową debatę o lustracji poseł Franciszek Stefaniuk z PSL popędził na fikcyjny "kongres intelektualistów". Dlaczego wiceszef Komisji Etyki porzucił obowiązki? Skusiła go impreza, podczas której miał brylować wśród dziennikarzy i intelektualistów. Nie wiedział, że kongres jest fikcyjny. [..] Poseł do pałacyku Polskiej Akademii Nauk o wdzięcznej nazwie Mądralin przyjechał służbową limuzyną z kierowcą. Jak pisze "Fakt", nie krył satysfakcji, że zaproszono go na konferencję odbywającą się pod hasłem "Mądrość w służbie polityki". A tu link do całego artykułu: http://www.dziennik.pl/article48054/Posel_...ny_kongres.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='10.01.2008, 00:09' post='11469']Mariusz a kiedy bedziesz znowu na afiszu w TVN24... Milo o ziomku uslyszec w tv...../quote]Pewnie nie będzie. Pomogą mu szef gabinetu prezesa agencji w wawie i szef gabinetu politycznego ministra rolnictwa... Sławne w 2006 r. ze stron "Rzepy" młode chłopaki!!! Przecież kolegi z jednego miasteczka nie zostawią w potrzebie. W razie co został jeszcze "nieśmiertelny" Witos podlaski. Chyba ze media nie odpuszcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIęTLIWY_2 - uosobienie typowego, zazdrosnego, leniwego, zawistnego Polaka, który nic, nigdy w życiu nie próbował osiągnąć, a teraz na siłe próbuje nie dopuścić, aby udało się komuś innemu. świetnie! Gratuluje! Jeśli ojczyzna wychowa więcej takich "patriotów" to za kilka lat możemy spodziewać się pokolenia "psów ogrodnika".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze szmaciarzowi. Kasę chciał wydać a jeszcze niedawno wypowiadał się że zwalnia ludzi (tych co nie mają poparcia politycznego) bo trzeba szukać oszczędności. W niektórych biurach pozwalniał bardzo dużo ludzi, rolnicy napewno sobie trochę poczekają na kaskę. Ale co tam w swoim biurze (w tej mieścinie z której pochodzi) już ma zamiar nowych zatrudnić i ogłoszenia daje. Czyżby rodzinka miała za niską pensję. Mam nadzieję pryszczu że cię za te życzenia wywalą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
PAMIęTLIWY_2 - uosobienie typowego, zazdrosnego, leniwego, zawistnego Polaka, który nic, nigdy w życiu nie próbował osiągnąć, a teraz na siłe próbuje nie dopuścić, aby udało się komuś innemu. świetnie! Gratuluje! Jeśli ojczyzna wychowa więcej takich "patriotów" to za kilka lat możemy spodziewać się pokolenia "psów ogrodnika".
Mariusz nie odbieraj tej krytyki tak osobiscie. To tylko polityka. Chyba jestes politykiem PSL-u z ziemi miedzyrzeckiej i drelowskiej. Nie? Mniej falszywego patosu, wiecej zrozumienia ogolnej sytuacji politycznej w regionie. Nikt was mlodych arbuzow nie lubi, nawet wasz obecny koalicjant krajowy, na poziomie lokalnym. A ty masz chlopaku swoje piec minut na forum DzW. Mial te piec minut twoj kolega Litwiniuk (szef gabinetu politycznego ministra rolnictwa), piec minut mial przez moment twoj kolega Gajewski (dyrektor gabinetu prezesa ARiMR), pol minuty mial kolega Filipiuk (radny powiatowy), godzine mial kolega Duszek (tez radny powiatowy, czy jeszcze jest twoim kolega partyjnym to nie wiem??? - ale on stara sie odzyskac ten swoj czas, biedaczek nocami pisze posty pod roznymi nickami, chwalac siebie i swoje "akcje"). A ty nie pragniesz popularnosci internetowej, tak jak telewizyjnej. Pol Miedzyrzeca i Drelowa czyta wiesci zamieszczane na tym wlasnie forum. Ostatnio ty stales sie popularny i w tv o tobie prezes pawlak "mowili". Miedzyrzec tez mowi o swojej gwiazdce telewizyjnej. Ducho ci zazdrosci, zobacz jak sie uaktywnil ostatnio. Wytrzymaj krytyke, pokaz pazury, napisz cos madrego, nie obrazaj adwersarzy, bo CALA "5" jestescie TYLKO protegowanymi posla Stefaniuka (ktorego rok temu spisaliscie na straty), a ktory teraz waszej "3" dal kopa w gore, aby sie TYLKO was pozbyc z powiatu. Jakby nie posel Stefaniuk, to nie mialbys tej posadki w agencji, dobrze o tym wiesz. Nie lapiesz tego??? Wiec nie pisz, ze jestes taki KOMPETENTNY i wspanialy menadzer (w miedzyrzecu jest tylko jeden "menadzer" hehehe... i tez zna sie na wydawaniu pieniedzy jak ty), bo cie znam kolego. I oczekiwalem po tobie wiecej szacunku dla blizniego, na uroczystosciach koscielnych zawsze stoisz w "pierwszym szeregu", widzialem cie tez u biskupa siedleckiego na oplatku. Lamales sie? Ze mi sie chcialo tyle pisac. Dawaj Mariusz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...