Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna czeka na legalizację

Utworzony przez SERWIS21-ahe, 19 listopada 2009 r. o 11:11 Powrót do artykułu
1. Zgodnie z KPA, decyzja o cofnięciu uprawnień na kierunku zarządzanie jest nieprawomocna, albowiem AHE złożyła wniosek o ponowne rozstrzygnięcie decyzji. Oznacza to, że wykonanie decyzji MNiSW jest wstrzymane do czasu wydania nowej decyzji już ostatecznej. A zatem informacja, że po 28 lutego AHE może dalej prowadzić kierunek "zarządzanie", o ile nie zostanie wydana nowa decyzja. 2. Decyzja o cofnięciu uprawnień na kierunku zarządzanie wydano bez podstawy prawnej, albowiem formalnie nigdy nie wszczęto postępowania - nie doręczono zawiadomienia o wszczęciu postępowania administracyjnego, co jest warunkiem sine qua non ważności dalszych czynności procesowych. A zatem decyzja o cofnięciu uprawnień na gruncie prawa jest bezskuteczna. 3. W dniu 6.11.2009 roku zostało złożone zawiadomienie przez Stowarzyszenie Interesu Społecznego do prokuratora generalnego o podejrzenie popełnienia przez MNiSW znamion czynu zabronionego (art.231 KK) i wniosek o włączenie się prokuratury do postępowania adminstracyjnego. POnadto 12.11.2009 roku zostal złożony wniosek do prezesa rady ministrów o przywrócenie stanu zgodnego z prawem i w interesie publicznym w postępowaniach dotyczących ahe. DLACZEGO TE FAKTY SĄ PRZEMILCZANE W MEDIACH?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dydaktykiem AHE i mogę powiedzieć tylko, że szkoła się totalnie rozsypała. Nie ma żadnych obciążeń, oficjalnie mówi się o poślizgu w płatnościach za wykonaną pracę dla dydaktyków - kilka miesięcy - może wcale. Ludzie - zarobiłem w AHE, WSHE kupę kasy i tylko dlatego jeszcze siedzę w tej szkole bo uważam, że coś jej jestem winien. Jak nie zaczniecie traktować ludzi jak ludzi, tylko będziecie traktować jak motłoch, nie będziecie płacić za pracę w terminie to was oleją wszyscy ciepłym moczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dydaktyk napisał:
Jestem dydaktykiem AHE i mogę powiedzieć tylko, że szkoła się totalnie rozsypała. Nie ma żadnych obciążeń, oficjalnie mówi się o poślizgu w płatnościach za wykonaną pracę dla dydaktyków - kilka miesięcy - może wcale. Ludzie - zarobiłem w AHE, WSHE kupę kasy i tylko dlatego jeszcze siedzę w tej szkole bo uważam, że coś jej jestem winien. Jak nie zaczniecie traktować ludzi jak ludzi, tylko będziecie traktować jak motłoch, nie będziecie płacić za pracę w terminie to was oleją wszyscy ciepłym moczem.
Nie wierzę, że reprezentujesz kadrę dydaktyczną AHE. Jeśli się mylę to współczuje sobie współpracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...