Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akademickie radio Centrum w nowej odsłonie

Utworzony przez Gość, 1 października 2013 o 12:18 Powrót do artykułu
Troche jak stary dobry Puls ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak dobre jak radio Zet i gazeta wyborcza - pani redaktor jest po tej właściwej linii, pozdro dla studentów i jednoczesne wyrazy współczucia
0
szkoda, że obecni pracownicy radia nie pamiętają tych fajnych nagrań piosenek studenckich, które kiedyś tam były  i gdzie są tego prawie nie wie nikt. Porozmawiajcie z Maćkiem to Wam powie, że w radio były praktycznie wszystkie fajniejsze nagrania z festiwali studenckich, ale też z innych spotkań, teraz takich już nie ma i fajnie byłoby ich posłuchać.
0
@jajec: Ty też masz wpływ na to, że Twój szef ma swoje fanaberie? Daj spokój kobiecie - była lokalnym dziennikarzem ogólnopolskiej stacji. Miała taki wpływ na pomysły swoich szefów z Warszawy, jak my na wielkość opadów śniegu w Alpach. Grunt, żeby teraz umiała swoją wiedzę sprzedać studentom. Trzymam kciuki.
0
To mi śmierdzi Zetką. Cóż, przełączę zwyczajnie na inną falę.
0
można jeździć autobusem, chyba, że mieszkasz na Szerokim
0
Wroński? o to może powie na fali co to znaczy że "trup leżał twarzą do nurtu" mam takie odczucie że Wroński na drugie ma Babol ... z ramówki wynika że będzie to wyborcza w eterze pedały oczywiście obowiązkowe ;-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: