Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akademik stanie na miejscu schroniska młodzieżowego? Inwestor chce wyburzyć budynek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2017 r. o 03:32 Powrót do artykułu
Studentów coraz mniej a akademików coraz więcej. Dziwny to kraj i miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać, lewa nóżka ma się dobrze.... a kto pomaga lewej nóżce..????????? partia POmagam kolesiom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej ponad 50 lat a nie tylko ponad 30 ale to nieistotne. Do gościa z 3;32 - nie wiem czy wiesz, ale a) część studentów mieskza na kwaterach a nie w akademikach - zatem to moga byc miejsca dla takowych ludzi, którzy zamiast na Węglinie czy Sławinku w pokoju u kogoś, kto jak walniety, to mimo opłaty za stancję sporej wysokości żałuje wody do kąpieli woli mieszkać w akademiku położonym ponizej 500 m od miasteczka akademickiego - w budynku, gdzie nikt nie wydziela wody. Po drugie (i to chyb anieco istotniejsze) - jak odwiedzałem akademiki w latach 80 gdy studiowałem standardem były 4 łózka w pokoju i toalety na korytarzu. Co najmniej kilka akademików było wyremontownych ze zmniejszeniem liczby łóżek do 2 w pokoju i utworzeniem nowych pionów sanitarnych (wezeł sanitarny na 2-4 pokoje) - co spowodowało spadek ilosci zamieszkujących dany budynek studentów. Zatem ta sama co kiedyś liczba budybnków niekoneicznie oznacza tą samą liczbę łóżek. A rynek na noclegi jest, bo uczelnie to jedyna gałąź gopspodarki, która trzyma Lublin przy jako takim zyciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze są te dwa pokoje na jedno miejsce parkingowe. Samochody będą układać jeden na drugim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POrąbane to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko, przecież tam ciasno jak nie wiem co... gdzie tam wciskać jeszcze kolejny budynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już warunki zabudowy? szybciutko, nie ma co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie po co miasto postawiło wymagania: "podmiot realizujący cele oświatowe" ? Przecież żeby postawić prywatny akademik to nie trzeba wcale jakiegos oswiatowego doswiadczenia!!! Odpowiedz: Nasz miłościwy Żukow dogadał sie zapewne wcześniej z jakims jednym podmiotem!!!!!!!! Gdzie jest CBA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deweloperzymuremzaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sasiad juz zrezygnował z tej działki, a tak z byłą dyrektor schroniska tak handlowali schroniskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...