Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A zdjęć z tej zadymy, która wybuchła w czasie koncertu Akcentu nie macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygac się chciało jak zaczepialy pijane oblechy w dresach i czapecce - ale oni żony szukają przecież. Kto takie coś zjarane i pijane bez przyszłości zechce. Na jechało się to ze wsi lokalnych i wiadomych ulic w Lublinie. I chce zaimponować biciem się z innym gorzej niż malpa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zespół Heidfeld czy jakoś tak. Fajnie by było na prawdę.. gdyby Wam się płyta nie zacinala ale spoko połowa pijana nie zwróciła uwagi na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda debili która walczyła z policją ! i banda zażyganych studentów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zespół Heidfeld czy jakoś tak. Fajnie by było na prawdę.. gdyby Wam się płyta nie zacinala ale spoko połowa pijana nie zwróciła uwagi na to.
 
Ten zespół Heidfeld czy jakoś tak. Fajnie by było na prawdę.. gdyby Wam się płyta nie zacinala ale spoko połowa pijana nie zwróciła uwagi na to.
 Hehe :D DOKŁADNIE :D , porażka całkowita , zespół nie przygotowany na koncert, płyta się zacina,Powinni jeszcze popróbować troszkę  i dopiero na jakąś scenę,  heh... I biorą takie "pseudo"gwiazdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się działo , bił się ktoś z Policją ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś kompetentny opisze zajścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o czym tu pisać. Ok 1.00 w nocy banda dresów i podpitych studenciaków zaczęła zadymę, najpierw prowokując ochronę, z tego co obserwowałem, to policja zjawiła się dopiero po ok godzinie od początku zadymy. Przy okazji, mały apel do zadymiarzy, chociaż wątpię, by ktoś z nich to czytał. Nie kupujcie ubrań z motywami patriotycznymi (przekreślone młoty i sierpy, kilku miało bluzy z motywami Surge Polonia), złą opinię w ten sposób wystawiacie tym, którzy ciężko pracują nad tym, by upamiętniać Żołnierzy Wyklętych. Jeśli ubrana tak hołota wszczyna zadymę, to bardzo źle to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie,co do Naszego wystepu.Fakt nie wyszło idealnie a Wiecie dlaczego?Człowiek odpowiedzialny za odpalanie aranzy zrobił to celowo.Gdy skończyła się pierwsza nutka,przelaczyl nam celowo,dostał On wcześniej wskazówki jak ma nas obsłużyć ale spieprzyl to.Nie wiem dlaczego tak postąpił,każdy utwór jest indywidualnie odpalany na znak jednego z zespołu.Miejmy nadzieje,że ten ktoś więcej tak nie postąpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe :D DOKŁADNIE :D , porażka całkowita , zespół nie przygotowany na koncert, płyta się zacina,Powinni jeszcze popróbować troszkę i dopiero na jakąś scenę, heh... I biorą takie "pseudo"gwiazdy...
Nie odpalamy kawałków z płytki.Naglosnieniowcy dostali od nas wcześniej materiał,który mają użyć do Naszego występu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe :D DOKŁADNIE :D , porażka całkowita , zespół nie przygotowany na koncert, płyta się zacina,Powinni jeszcze popróbować troszkę i dopiero na jakąś scenę, heh... I biorą takie "pseudo"gwiazdy...
Nie odpalamy kawałków z płytki.Naglosnieniowcy dostali od nas wcześniej materiał,który mają użyć do Naszego występu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ochroniarzy .... po co rozpylac gaz w miejscu gdzie bawią się niczego nie winni ludzie??? widać licencje kupione po znajomości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjechałem specjalnie zobaczyć Akcent a zobaczyłem dziadostwo...Heidfeld...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też przyjechaliśmy na występ zespołu Acent  (przede wszystkim chciałam zobaczyć Zenka na żywo;) ale sie niemiło rozczarowaliśmy. Akcent miał grać ok godz. 21:00 (tak było napisane na ich oficjalnej stronie) a czekaliśmy na nich do 24:00. Może organizatorzy chcieli przesunąć godzinę o której grał Akcent bo po ich występie większość widowni po prostu by sobie pojechała. Nie wiem, ale z tego co zauważyłam większość ludzi i tak czekała na Zenka. Po trzech godzinach czekania specjalnie na występ Zenka, po trzech jego kawałkach zaczęła się zadyma, dostaliśmy gazem pieprzowym po twarzach i musieliśmy stamtąd sp*** jak najprędzej.  Nie powiem Afterparty i Mig grali fajnie, no i doczekałam się Akcentów ale cała impreza skończyła się beznadziejnie przez tych debili, którzy musieli się nap****** z policją. Jak Wam coś nie pasuje to trzymajcie się z dala od koncertów bo wystawiacie tylko złą opinię Juwenaliom i studentom, którzy się po prostu chcą pobawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniek.... dziadostwo ? nie każdemu możemy "dogodzić" :) nie nasza wina, że to właśnie przez dźwiękowców wyszło jak wyszło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Hehe :D DOKŁADNIE :D , porażka całkowita , zespół nie przygotowany na koncert, płyta się zacina,Powinni jeszcze popróbować troszkę  i dopiero na jakąś scenę,  heh... I biorą takie "pseudo"gwiazdy...
 
przyjechałem specjalnie zobaczyć Akcent a zobaczyłem dziadostwo...Heidfeld...
heniek.... dziadostwo ? nie każdemu możemy "dogodzić" :) nie nasza wina, że to właśnie przez dźwiękowców wyszło jak wyszło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryk czemu ty cały czas krzyczysz ,,wszystkie ręce w góre,,? o.O zaczynam podejrzewać cie o niemieckie pochodzenie :( czy do żony tez tak krzyczysz ,, RĘCE DO GÓRY" ! :O 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek On tak już ma to jest w piosence mi się podoba a w którym miejscu na felinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W którym miejscu na Felinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...