Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja \"Blaszak” w Lublinie. Pijany kierowca i 11 mandatów

Utworzony przez Tajemniczy, 5 sierpnia 2013 o 14:43 Powrót do artykułu
To ile było tych mandatów na kwote 1200zł??? pięć czy 6 ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakość artykułów dalej na poziomie rynsztoka. Korektor chyba zawsze nawalony to sprawdza. Żenada!!!!
0
ciekawi mnie kiedy ITD ograniczy kontrole na drogach i zacznie kontrolowac firmy...kierowca to taki koziol ofiarny jezdzi bo boi sie ze straci robote i wizja bezrobocia go przeraza a bandyckie firmy korzystajja jak moga wykorzystujac ich...czy przeladowany samochod to wina kierowcy...nie sadze jak nie wezmie tego co mu karza to uslyszy baj baj z roboty...jakby kary byly wlepiane firmom to mysle ze przegiecia by byly sporadyczne. Ale oczywiscie nie pojda do firmy bo tam wiadomo prawnik morze byc i zaraz taki inspektor nie bedzie wiedzial co robic...a kierowca nie adwokat wiec jemu latwiej kare do....bac  
0
ciekawi mnie kiedy ITD ograniczy kontrole na drogach i zacznie kontrolowac firmy...kierowca to taki koziol ofiarny jezdzi bo boi sie ze straci robote i wizja bezrobocia go przeraza a bandyckie firmy korzystajja jak moga wykorzystujac ich...czy przeladowany samochod to wina kierowcy...nie sadze jak nie wezmie tego co mu karza to uslyszy baj baj z roboty...jakby kary byly wlepiane firmom to mysle ze przegiecia by byly sporadyczne. Ale oczywiscie nie pojda do firmy bo tam wiadomo prawnik morze byc i zaraz taki inspektor nie bedzie wiedzial co robic...a kierowca nie adwokat wiec jemu latwiej kare do....bac
Dlatego tusk musi odejść,tak dalej być nie może !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: