Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja Miś. Do piątku można przynieść prezenty dla dzieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 20:22 Powrót do artykułu
też do czasu rozdzwania pieniędzy za darmo tj. 500+ za rozmnażanie się wysyłałam SMS i byłam za pomocą, ale teraz już tego nie robię, bo ja prace dostaję mniej jak ci za rozmnażanie się, po drugie uważam, że państwo nasze jest bardzooo bogate, kiedy rodzaje za darmo tyle pieniędzy, po trzecie starego misia dzieci nie zechcą, bo jak dostają 500+ to sobie kupią dużo większego i nowego misia, a nie starym rupieciem się będą bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojewodo, doceniam gest, ale nieładnie jest oddawać prezenty. To po prostu nieelegancko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, cóż za gest Panie Wojewodo - prezenty, które sam Pan dostał, w firmowych opakowaniach urzędu. No, naprawdę, brawo! A może tak coś od siebie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ten prezent to nie był czasami łapówką, no bo mnie jako pracownika za 1500 zł nie stać robić prezentów kierownikowi czy dyrektorowi, chyba, że gdybym pożyczyła pieniądze, bo nie stać mnie i dała po to aby mnie nie wypieprzył z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też chcę nowy sprzęt sportowy, bo zarabiam tylko 1400 zł a nie dostaję za darmo 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...