Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jako mieszkaniec miasta mogę powiedzieć, że to człowiek, który się w ogóle nie nadaje na to stanowisko z wielu powodów i to była wielka pomyłka dla Lublina i zmarnowany czas. Brak doświadczenia merytorycznego, brak doświadczenia inwestycyjnego, brak kontaktów biznesowych lub brak pomysłu na pozyskanie ich dla miasta, słaby charakter od razu odpuszcza sprawy: mam na myśli cukrownię, pewnie z produkcją Honkera w Lublinie sprawa zakończy się podobnie. Inne miasta się rozwijają w bardzo szybkim tempie np. Rzeszów. Lublin potrzebuje gospodarza z doświadczeniem a nie historyka z wykształcenia (można się uśmiać), który pomyśli o inwestycjach dla miasta - drogi w opłakanym stanie, są coraz gorsze, korki w mieście coraz większe. A najgorzej mnie denerwuje organizowanie przez tego NIBY prezydenta - imprez kulturalnych typu przyjazd ludzi Białorusi czy Ukrainy, albo wieczorki kulturalne. Pytam się po jaką ch...rę nam to potrzebne wydawać pieniądze na dziadostwo. Może pomysł prezydenta jest taki aby Lublin był takim samym dziadostwem jak Białoruś czy Ukraina. W tej sytuacji te całe towarzystwo co siedzi w urzędach ma luz w robocie - prezydent nic nie organizuje nic nie inwestuje (oprócz głupich pomysłów tor motocrossowy) wiec praca złota, pozazdrościć. Podsumujmy uczciwie, nic ale to kompletnie nic nie zrobił. Aby w tym kraju było lepiej jedyny sposób to powinna być odpowiedzialność finansowa. Zastał Lublin słomiany i zostawił jako dziadostwo z wieczorkami kulturalnymi - obiecywał co innego, niech zapłaci z własnej kieszeni zwrot pieniędzy które podczas kadencji dostał i sprawa będzie fair. Zastanawiam się tylu ludzi mądrych w tym mieście mieszka, żyje, czy skończy się w końcu partyjniactwo i zacznie się normalne życie dla wszystkich mieszkańców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Typowy naukowiec oderwany od rzeczywistości,nie mógł być dobrym włodarzem.Dobrych od dawna system odrzuca..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wasilewski + PO w Lublinie = Wielka Porażka ..... Kowalczyk na Prezydenta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WASYL KULTYWUJE NIECHLUBNY KURS PRUSZKOWSKIEGO NIC NIE ROBIENIA, WYCIECZEK KRAJOZNAWCZYCH PO POLSCE I EUROPIE...KONIEC KONĆÓW LENIE, NIEUDACZNICY, POZORANCI I TYLE!!LUBLIN NIE MA GOSPDARZA!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie udał nam się prezydent niestety. Pan Wasilewski to chyba największe roczarowanie wśród lokalnych samorządowców, mogę się założyć, że nawet jego koledzy z PO to przyznają. Absolutnie nie widać efektów jego rządzenia (może poza strefa ekonomiczną).Jak dla mnie Pan Wasilewski zachowuje się tak jakby strasznie niewygodnie mu było w prezydenckich szatach, jakby sprawowanie urzędu było dla niego karą a nie największym wyróżnieniem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublinianie chcą takiego prezydenta jak prezydent Wrocławia! Dość nieudolnych włodarzy, którym zupełnienie nie zależy na naszym mieście. Jeszcze kilka lat pod takimi rządami a Lublin przyjdzie ZAORAĆ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublin od 50 lat jest zakałą dla władz z warszafki. Były różne rzundy i pachołki moskiewskie, nasi i nasze ale dla Lublina była zawsze figa. Za czsów PZPR tak gnębiono ten region, że przysyłano nam sekretarzy z innych stron. Szczytem tego upokorzenia był Tow. KARPIUK. Białorusin mógł rzundzić Lubliniak nie nada. Ja wierzę, że Pan Wasilewski chciał dobrze ale wyszło jak wyszło. Przecież dla Prezydenta tak jak i całej PO liczy się tylko biznes i ustawianie swoich, rodzin, kolegów ale nie szarych wyborców. Od tego nie ma reguły. Układ nie dopuszcza zmian. Januszek pilnuje. Nie chcę cudów ale człowieku zrób coś dla nas biedaków i bezrobotnych. Na ulicy leży 1000 miejsc pracy i to od zaraz. Konduktorzy w MPK ca 600 - 700 miejsc pracy. Dalej gdyby LPEC pozbył się pośredników w rozliczaniu c.o takich jak ZNK i SM byłoby dalszych 200 miejsc pracy. Dlaczego za ciepło rozlicza mnie SM, która bierze drugiego pośrednika za 80 PLN od mieszkania. Te pieniądze brałby LPEC. Tak samo z MPWiK . Dlaczego za wodę rozlicza mnie SM a nie bezpośredni dostawca. Dalsze 200 miejsc pracy. W Lubzelu może być rozliczenie z bezpośrednim dostawcą a za c.o i wodę nie może. Przecież za w/w miejsca pracy zapłacą ludzie z oszczędności jakie taraz płacą pośrednikom. Nie trzeba wielkich inwestycji i kredytów. Wystarczy chęć i dobra wola rządzących. A wybory już niedługo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~gość~ napisał:
Lublinianie chcą takiego prezydenta jak prezydent Wrocławia! Dość nieudolnych włodarzy, którym zupełnienie nie zależy na naszym mieście. Jeszcze kilka lat pod takimi rządami a Lublin przyjdzie ZAORAĆ.
Nie można porównać Lublina do Breslau. Tam z wiadomych względów napływa kapitał a z Lublina uciekł albo padł. Jak Lublin ma się rozwijać jak ludzie mają najniższy dochód w UE ( nie licząc Rumunów i Bułgarów). Trzeba żeby Miasto tworzyło jaak najwięcej miejsc pracy. Nawet nisko płatnych ale lepsze to dla ludzi i miasta niż zasiłek dla bezrobotnych lub socjalny. Człowiek, który ma staly dochód płaci podatki, robi zakupy itp. jest podmiotem a nie ślepym narzedziem w łapskach cwaniaków. Inaczej wtedy wyglądałby rynek pracy. A tak mlodym pozostaje sprzątanie ulic w państwach UE lub bawienie dzieci tamże.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gratuluje oceny panu Danielewskiemu- a pan jaką pracą się wykazał ,jako pracownik mpwik na stanowisku kierownika utrzymywany tylko dlatego że potrzebował tego osobisty interes prezesa teraz "załatwiona" praca partia pomogła bo wybory wygrała BRAWO!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wasilewski nie jest historykiem, tylko akustykiem, ale nie zmienia to istoty rzeczy, że na rządzeniu miastem się nie zna i prawdopodobnie NIE CHCE się znać. Przypomnę, że wśród licznych wpadek pana AW jest także sprawa Podzamcza, które miało zyskać europejski wygląd, a tymczasem nie zmieniło się tam nic! Wystarczyło, że kierowcy pks tupnęli nogą i już pan AW wycofał się z pomysłu przenoszenia dworca w inne miejsce. Potem równie nerwowo tupnęli nogą tzw. "kupcy" z Ruskiej i to wystarczyło aby AW łaskawie przedłużył im zgodę na uprawianie tam "handlu" na poziomie wschodnioazjatyckich bazarów. Nie wspomnę już o takich "koronnych" pomysłach jak przebudowa Placu Litewskiego, czy budowa stadionu na Krochmalnej, albo chociażby "ucywilizowanie" stadionu na Al.Zygmuntowskich. W zamian za to AW forsuje pomysł ukatrupienia sportu w mieście, oczywiście poza motocrossem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"ZAJMUJE SIĘ JEDYNIE TRWANIEM NA URZĘDZIE" do tej pory myślałem że takie odczucie może mieć przeciętny,lubelski zjadacz chleba.Ale skoro potwierdzają to jeszcze opinie Radnych to coś w tym jest."NIE ZREALIZOWAŁ ŻADNEJ PRZEDWYBORCZEJ OBIETNICY"-czy ktoś temu zaprzeczy? POpatrzmy kogo wybieramy( Nie biorąc udziału w wyborach też ich wybieramy)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WASILEWSKI JEST AKUSTYKIEM ????? tu nic NIE GRA i on tego nie czuje ? Pewnie taki z niego akustyk jak i prezydent
Zaloguj się, aby oddać głos
0
obiektywnie trzeba powiedzieć, że prezydent nie nadaje się do sprawowania tej funkcji. obowiązki go przerosły. powinien nie brać udziału w nowych wyborach i odejść. przynjamniej zostanie zapamiętany jako ten, który nie pchał się na siłę do koryta tak jak Pruszkowski-leń i dziad jakich mało. jednak za kadencji Wasilewskiego coś ruszyło w tym mieście-oczywiście zaraz dostanie mi się, że pisze głupoty ale tak szczerze i obiektywnie, czy nie jest tak jak zaraz wypiszę? odrazu dodam, że nie łączę tych wydarzeń w stu procentach z prezydentem bo jego wkład w to jest raczej marginalny -strefa ekonomiczna- można marudzić że za późno, że za mało, że co to za inwestycje, ktoś powie że za 10 lat i tak się skończy, że brakuje drug i kolei. OK, ale czy z tego powodu nie warto mimo wszystko otworzyć tej strefy i dać pracę przynjamniej tej garstce? lepiej nic nie otwierać i krytkować? -lotnisko, które rodzi się w bólach ale jest szansa że jednak będzie -szynobudy które będą jeździć po torach lubelszczyzny, może 5 to mało ale od czegoś trzeba zacząc -obwodnica wookół Lublina która w końcu ma ruszyć -jakieś plany odnośnie stadionu-sporna lokalizacja ale może w końcu się uda. -centrum miasta zmieni się i to na plus-Alchemia, Centrum Kultur, biurowce przy Racławickich -Zana zmienia się każdego dnia -kultura, tu akurat prezydent dużo zrobił. ktoś napisał, że poco nam to. otóż jeśli w miescie sa koncerty, zabawy, targi, występy, to ściąga to turystów do miasta. a jeśli są turyści to są i pieniądze, wiele z tych osób nocuje w lublinie, zostawia swoje pieniążki w barach, pójdzie do sklepów. zwiedzi kawałek miasta. nie mamy przemysłu, to przynajmniej dzięku usługom związanym z turystyką rozwijamy się, a turystyka dzięki kulturze będzie się rozwijać! Lublin ma szansę, w przeciągu najbliższych 5-7 lat zmienić się i to naprawdę na plus. mały w to wkład Wasilewskiego ale to za jego kadencji wiele kluczowych decyzji dla naszego miasta zostało powziętych, często bez jego wiedzy czy zaangażowania. ja sam za nim nie przepadam, uważam, że zmarnował swój czas a tym samym czas naszego miasta ale mimo to, w końcu coś się ruszyło bo za Pruszkowskiego było NIC.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JAKIE MIASTO TAKI PREZYDENT,MAMY TAKIE WŁADZE JAKIE WYBRALIŚMY ,KURDUPLA,DONKA KORNISZONKA.ADASIA ŚMIETANE ,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mroczny_ napisał:
Jako mieszkaniec miasta mogę powiedzieć, że to człowiek, który się w ogóle nie nadaje na to stanowisko z wielu powodów i to była wielka pomyłka dla Lublina i zmarnowany czas. Brak doświadczenia merytorycznego, brak doświadczenia inwestycyjnego, brak kontaktów biznesowych lub brak pomysłu na pozyskanie ich dla miasta, słaby charakter od razu odpuszcza sprawy: mam na myśli cukrownię, pewnie z produkcją Honkera w Lublinie sprawa zakończy się podobnie. Inne miasta się rozwijają w bardzo szybkim tempie np. Rzeszów. Lublin potrzebuje gospodarza z doświadczeniem a nie historyka z wykształcenia (można się uśmiać), który pomyśli o inwestycjach dla miasta - drogi w opłakanym stanie, są coraz gorsze, korki w mieście coraz większe. A najgorzej mnie denerwuje organizowanie przez tego NIBY prezydenta - imprez kulturalnych typu przyjazd ludzi Białorusi czy Ukrainy, albo wieczorki kulturalne. Pytam się po jaką ch...rę nam to potrzebne wydawać pieniądze na dziadostwo. Może pomysł prezydenta jest taki aby Lublin był takim samym dziadostwem jak Białoruś czy Ukraina. W tej sytuacji te całe towarzystwo co siedzi w urzędach ma luz w robocie - prezydent nic nie organizuje nic nie inwestuje (oprócz głupich pomysłów tor motocrossowy) wiec praca złota, pozazdrościć. Podsumujmy uczciwie, nic ale to kompletnie nic nie zrobił. Aby w tym kraju było lepiej jedyny sposób to powinna być odpowiedzialność finansowa. Zastał Lublin słomiany i zostawił jako dziadostwo z wieczorkami kulturalnymi - obiecywał co innego, niech zapłaci z własnej kieszeni zwrot pieniędzy które podczas kadencji dostał i sprawa będzie fair. Zastanawiam się tylu ludzi mądrych w tym mieście mieszka, żyje, czy skończy się w końcu partyjniactwo i zacznie się normalne życie dla wszystkich mieszkańców.
Panie Mroczny,żeby o czymś się wypowiadać trzeba mieć elementarną wiedzę o problemach miasta. Pan ma tylko "mroczną".Prezydent Wasilewski ,wbrew wszyskkim utrudnienio jakie sprawia mu opozycja, zrobił dla miasta najwięcej ze wszystkich dotychczasowych prezydentów. Nie będę ustosunkowywał się do insynuacji o braku kontaktówi doświadczenia bo jest dokładnie odwrotnie a kontaktów nie utrzymuje z tymi ludżmi,którzy chcieliby przy tej okazji "kręcić lody" i oni głównie narzekają. Jakby miał słaby charakter to nadal byłby strajki w LPECu,marazm w MPK i prywatny folwark w MPWik.Wymienił prezesów na bardzo dobrych i te najważniejsze firmy miejskie złapały "oddech".Wbrew naciskom PIS wymienił prezydenta Fijałkowskiebo i nie uległ szantażowi pisowskich radnych. Mit następny, o tym,że inne miasta rozwijają się szybciej jest tylko mitem. Tak wiecznie przywoływany Rzeszów , ma trochę dróg zbudowanych w poprzedniej kadencji i lotnisko zbudowane kilkadziesiąt lat temu. Zobaczcie na stronach internetowych jak forumowicze "wieszają psy 'na swoim prezydencie. Wrocław natomiast jest miastem przy granicy zachodniej i tam były pompowane pieniądze, zresztą jest to większe miasto i ma dwukrotnie większy budżet niż Lublin. Wasilewski nie jest historykiem tylko doktorem nauk technicznych, wieloletnim ekspertem Ministerswa Ochrony Środowiska, wieloletnim prodziekanem i prorektorem PL. Wasilewski jako prezydent miasta bronił cukrowni lubelskiej/za co był krytykowany przez Gazetę Wyborczą, ale cukrownia mu nie podlegała , decyzje jej dotyczące zapadały w Ministerstwie Skarbu. Zarzuty o organizowanie imprez dla Ukrainców i Białorusinów są śmieszne bo takich imprez nie ma , jest tylko zwyczajna wsółpraca przygraniczna. Korki w miastach są wszędzie i będą bo to miasto a nie wieś , szczególnie gdy jest to miast o starej zabudowie i trudno jest o radykalne zmiany. Zmiany możliwe ,są przeprowadzane co widać na lubelskickh ulicach/ robione są w.g. planów i za aprobatą radnych. Nikt do tej pory nie sprowadził tylu inwestorów do miasta niż Wasilewski. Utworrzył śpecjalną Strefę Ekonomiczną , w której już powstało kilka fabryk a następne mają już lokalizacje i kilka zacznie się budować na wiosnę. Być może , że do nich dołączy szwedzki koncern Husqwarna. Przypomnę,że takie strefy powstają latami a ta ma dopiero dwa lata. Imprezy kulturalne to powód do dumy. Noce Kultury, gdy bawi się całe miato to ewenement w skali kraju. Za Jarmarki Jagiellońske miasto zgobyło pierwszą nagrodę za najlepszą imprezę współpracy przygranicznej.Na stałe zagościła w Lublinie tak piękna i unikatowa impreza jak festiwal Inne Brzmienia" Miasto jest najlepsze w całej Polsce pod względem promocji , uzyskało dwie najwyższe nagrody. Lublin ma też najlepszą w Polsce stronę internetową/znów najwyższe nagrody/. Inwestycje; budowa dróg dojazdowych do obwodnicy Lublina, którą ma budować województwo, ciągłe remonty ulic miejskich, partycypacja finansowa w bubowę lotniska, wymiana autobusów miejskich, wymiana i rozbudowa sieci wodno- kanalizacyjnej- uzbrajanie nowych terenów, wielka rozbudowa Centrum Kultury, odbudowa Teatru Starego.,początek zmian nad Zalewem Zemborzyckim/ zbudowano kilka basenów/ , przyszła budowa stadionu/walka ze spółką cukrową o teren- trzeba był na to wyłożyć nie małe pieniądze. Należy wspomnieć też o ściąnięciu do Lublina jedynych w skali kraju instytucji; Szkoły Sędziów i Sądu Elektronicznego, które to podniosą rangę naszego miasta w Polsce. Nie udało się narazie zbudować aqwaparku. Były to obietnice PO, trochę bez rozeznania finansowego. To kosztuje a miasto nie ma takich pieniędzy zaś inwestorom prywatnym taka inwestycja w czasach kryzysu zupełnie się nie opłaca. Być może jak będą odważniejsi inwestorzy będzie i aqwapark. żresztą to nie jest najważniejsza sprawa dla miasta. Nieprawda,że nic się nie robi w sprawie Podzamcza . to jest w dużej części teren państwowy i miastu nic do niego. Jeśli, zadziała marszałek i uda się dać go miastu , wtedy miasto może podjąc konkretne działania. Więc dopóki ratusz ma związane ręce po co wyrzucać kupców? A to ,żeby znależć im nowe miejsca handlu to nie jest prosta sprawa biorąc pod uwagę biorących ich w obronę mądrali z gazet i Rady Miasta. Krzykaczy atakujących o tunel nad Racławickimi prosiłbym o trochę umiaru. Jest to inwestycja ogromnie kosztowna i na tym etepie finansowym narazie nie do zrealizowania. Czas na przeniesienie dworca PKS, przyjdzie gdy rozstrzygną się sprawy własnościowe na Podzamczu. Można by pisać szczegółwiej, ale niech każdy zada sobie petanie i odpowie co zrobili poprzednicy? Pamiętam,że Bryłowski wybrukował deptak a Pruszkowski postawił Globus. Większych inwestycji nie pamiętam. Prezydent Wasilewski wydaje się ,że chce być apartyjny w swoich działaniach i dla tego nie przepadają za nim koledzy z Po a tym bardziej przeciwnicy z Lewicy i PIS.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
llubellak@op.pl napisał:
-lotnisko, które rodzi się w bólach ale jest szansa że jednak będzie -szynobudy które będą jeździć po torach lubelszczyzny, może 5 to mało ale od czegoś trzeba zacząc
No to, to akurat domena Urzędu Marszałkowskiego a nie Wasilewskiego. Największym jego problemem jest to że dał się namówić Palikotowi na ten wybór, miał być tylko figurantem, pionkiem dla PO, a tu sie okazało, że trzeba rządzić, podejmować decyzje i co gorsza, odpowiadać za nie. A tu ludzie krzyczą, buntują się, domagają decyzji, to go przerosło zupełnie. Jedynie co do kultury, to mogę się zgodzić, ma u mnie plus.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PAN PREZYDENT MOCNO ŚPI PAN PREZYDENT MOCNO ŚPI,MY GO TAK LUBIMY ŻE GO NIE BUDZIMY ,NIECH NIEBORAK WYŚPI SIE ,NIECH NIEBORAK WYŚPI SIE .I TAK 4 LATA CZY CUŚ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mroczny_ napisał:
Jako mieszkaniec miasta mogę powiedzieć, że to człowiek, który się w ogóle nie nadaje na to stanowisko z wielu powodów i to była wielka pomyłka dla Lublina i zmarnowany czas. Brak doświadczenia merytorycznego, brak doświadczenia inwestycyjnego, brak kontaktów biznesowych lub brak pomysłu na pozyskanie ich dla miasta, słaby charakter od razu odpuszcza sprawy: mam na myśli cukrownię, pewnie z produkcją Honkera w Lublinie sprawa zakończy się podobnie. Inne miasta się rozwijają w bardzo szybkim tempie np. Rzeszów. Lublin potrzebuje gospodarza z doświadczeniem a nie historyka z wykształcenia (można się uśmiać), który pomyśli o inwestycjach dla miasta - drogi w opłakanym stanie, są coraz gorsze, korki w mieście coraz większe. A najgorzej mnie denerwuje organizowanie przez tego NIBY prezydenta - imprez kulturalnych typu przyjazd ludzi Białorusi czy Ukrainy, albo wieczorki kulturalne. Pytam się po jaką ch...rę nam to potrzebne wydawać pieniądze na dziadostwo. Może pomysł prezydenta jest taki aby Lublin był takim samym dziadostwem jak Białoruś czy Ukraina. W tej sytuacji te całe towarzystwo co siedzi w urzędach ma luz w robocie - prezydent nic nie organizuje nic nie inwestuje (oprócz głupich pomysłów tor motocrossowy) wiec praca złota, pozazdrościć. Podsumujmy uczciwie, nic ale to kompletnie nic nie zrobił. Aby w tym kraju było lepiej jedyny sposób to powinna być odpowiedzialność finansowa. Zastał Lublin słomiany i zostawił jako dziadostwo z wieczorkami kulturalnymi - obiecywał co innego, niech zapłaci z własnej kieszeni zwrot pieniędzy które podczas kadencji dostał i sprawa będzie fair. Zastanawiam się tylu ludzi mądrych w tym mieście mieszka, żyje, czy skończy się w końcu partyjniactwo i zacznie się normalne życie dla wszystkich mieszkańców.
Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Wasilewski ( tylko !!! przez szacunek dla ortografii języka polskiego nie pisze do pana z malej litery ) przestan pan sie osmieszac na swojej funkcji , do ktorej sie pan nie nadajesz !!!!!!! Jestes pan idndolentem organizacyjnym, decyzyjnym ( a to najgorsze !!! ), koncepcyjnym ( jeszcze gorsze ) , a juz najgorsze - ubezwlasnowolnionym wobec tych , co finasowali pana kampanie wyborcza - Wiacka przede wszytkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak mozna bylo pozwolic, zeby wiacek zablokowal przebudowe skrzyzowania z Solidarnosci z budowa wiaduktu dla Echa, tylko dlatego ze stracil na gorkach czechowskich DARMOWY tor crossowy ??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do ch... a ne...y !!!!!!!!!!!! Niech pan ma HONOR w koncu i poda sie sam do dymisji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razem z Wiackiem i innymi przydupasami !!!!!!!!!! Lacznie z panem PB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super zdjecie - spiacy krolewic. Niic innego nie potrafil przez caly czas swojej BEZNADZIEJNEJ prezydentury. Zapedzil Lublin w najciemnieszjesze zakatki zascianka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jAK PAN PANIE wASILEWSKI NIE POTRAFI RZADZI TO NIECH PAN SIE W KONCU DO TEGO P[RZYZNA - POBIERANIE PENSJI W WYSOKOSCI 12 TYSIECY ZLOTYCH NIE JEST WLASCIWYM UZASADNIENIEM DLA TYCH LUBLINIAN, KTORZY ZARAZRABIAJA 10 RAZY MNIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: