Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja wznowiona. Policja szuka Marka na polach

Utworzony przez RAFAŁ, 31 marca 2009 r. o 12:00 Powrót do artykułu
oooooo napisał:
A gdzie jest teraz Palikot? dlaczego nie robi w tej sprawie konferencji prasowej? w sprawie eutanazji tego chłopaka się wypowiedział a tutaj już nie żeruje na cudzej tragedii, chociaż to jego okręg wyborczy. a zamiast rozdawać lewą forsę Łątkom różnym i biegać z wibratorem mógłby wyznaczyć jakąś finansową nagrodę za informacje.
jestes naprawde takim idiota ?no rece opadaja, po prostu bez komentarza, spusc lepiej pusty łeb baranie, pomysl sobie ze stoisz w obliczu ogromnej tragedii rodziny tego chłopaka !!!!! zamilcz jak masz takie durnoty pisac !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
torque napisał:
jestes naprawde takim idiota ?no rece opadaja, po prostu bez komentarza, spusc lepiej pusty łeb baranie, pomysl sobie ze stoisz w obliczu ogromnej tragedii rodziny tego chłopaka !!!!! zamilcz jak masz takie durnoty pisac !!
sto procent racji , stop internetowym deb***om, najbardziej śmieszą mnie wpisy co powinna zrobić policja, to tak jakby ojca uczyć dzieci robić, w przypadku tego rodzaju postepowań sa procedury ktore po kolei sie realizuje, jezeli zadne z nich nie przynosza rezultatu dopiero policmajstry zwracaja sie o pomoc do szerszego grona czyli społeczeństwa zwróccie uwage kiedy Marek zaginoł a kiedy sprawe nagłośnily media, wiec pisanie ze powinni sprawdzac szpitale, srale i i nne duperele nie ma sensu bo to jest pierwszy krok który policja w tej sprawie zrobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Szpitale były sprawdzane już na początku. Ale wg mnie tak prosta dla policji rzecz, jak portrety pamięciowe (choć przybliżony wygląd) powinny być gotowe i już wisieć na ulicach, być w każdej gazecie czy w TV. Z tym ewidentnie się nie spieszą, nie wiem czemu, a może przypadkiem pominęli skupiając się na innych wątkach?? Ja w każdym bądź razie czekam na dalszy rozwój akcji i liczę na to, że Marek się odnajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Dokładnie. Szpitale były sprawdzane już na początku. Ale wg mnie tak prosta dla policji rzecz, jak portrety pamięciowe (choć przybliżony wygląd) powinny być gotowe i już wisieć na ulicach, być w każdej gazecie czy w TV. Z tym ewidentnie się nie spieszą, nie wiem czemu, a może przypadkiem pominęli skupiając się na innych wątkach?? Ja w każdym bądź razie czekam na dalszy rozwój akcji i liczę na to, że Marek się odnajdzie.
ale o czym ty piszesz , portrety pamięciowe kogo? świadków człowieku od razu osoby te byłyby postrzegane jako potencjalni przestępcy a tego nie wolno robic, policja wie o wiele wiecej niz nam sie tu wszystkim wydaje, dlaczego dzisiaj przeszukuja okreslony teren bo co, bo ktos wpadł na taki pomysł czy moze wyszło to w toku prowadzonych działań, a te wszystkie komenty sa zbedne przez nie rodzina i znajomi przezywaja dodatkowe katusze, pomyślta barany jak piszecie ze poszedł na organy lub inne takie , w ogóle artykuł powinien miec blokade komentowania i byłby spokój, te durnoty tutaj nic nie wniosa do sprawy a tylko niepotrzebnie ranią zainteresowane osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
ale o czym ty piszesz , portrety pamięciowe kogo? świadków człowieku od razu osoby te byłyby postrzegane jako potencjalni przestępcy a tego nie wolno robic, policja wie o wiele wiecej niz nam sie tu wszystkim wydaje, dlaczego dzisiaj przeszukuja okreslony teren bo co, bo ktos wpadł na taki pomysł czy moze wyszło to w toku prowadzonych działań, a te wszystkie komenty sa zbedne przez nie rodzina i znajomi przezywaja dodatkowe katusze, pomyślta barany jak piszecie ze poszedł na organy lub inne takie , w ogóle artykuł powinien miec blokade komentowania i byłby spokój, te durnoty tutaj nic nie wniosa do sprawy a tylko niepotrzebnie ranią zainteresowane osoby
Wiesz co? Jakbyś umiał czytać, to wiedziałbyś o czyje portrety chodzi. Skoro szukają konkretnych osób, czyli tych spod klubu, z którymi Marek miał kontakt, jako ostatnimi osobami prawdopodobnie, to logicznym jest też, że ich twarze pamięta wujek i mógłby pomóc w ich odnalezieniu. Nikt nie twierdzi na siłę, że oni coś Markowi zrobili, ale że być może znają jego losy i mogą coś nowego wnieść do całej sprawy! Nie twierdzę też, że policja nie wie czegoś, ale że nie robi wszystkiego, co równa się temu, że portrety stworzone przy pomocy zeznań wujka powinny być już dawno. Inaczej szukanie tych osób mija się z celem, równie dobrze mogliby wytypować każdego mieszkańca Lublina, którego chcą przesłuchać, a zobacz ile to potrwa... Bo na pewno nie 2-3 dni. I nikt nie mówi też, że te osoby są przestępcami. Chodzi tylko o ich odnalezienie, bo sami jakoś nie są skorzy, żeby się pofatygować i dać znać, że coś wiedzą lub nie wiedzą wcale. I kto, jak to, ale ja na pewno nie pisałam nic o żadnych organach, itp. Znajdź mi gdziekolwiek taką moją wypowiedź, w której zakładam taki scenariusz, to Ci zwrócę honor. A nie znajdziesz, bo nic takiego w moich wypowiedziach się nie pojawiło. Forum jest dla ludzi i nie po to piszą tu wszyscy o swoim spojrzeniu na sprawie, żeby zostać skrytykowanym przez osoby, które mają to gdzieś, bo ich to nie dotyczy, ale po to, żeby być może w czymś pomóc. P.S. I nikt nikogo tu nie rani. Ja współczuje rodzinie i dlatego zaglądam tu z nadzieją, że w końcu zobaczę, że znaleźli Marka całego i zdrowego. Choć nawet rodzina i policja szukają jedynie ciała, co potwierdza nawet zatrudnianie jasnowidza, który niby określił gdzie jest ciało Marka, a nie Marek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba trochę się zapędziłeś - rodzina szuka przede wszystkim odpowiedzi , co stało się z Markiem. Szanuj proszę bardziej uczucia innych . Wizyta u jasnowidza świadczy jedynie o determinacji jego najbliższych. Ja osobiście nie wierze w takie rzeczy , ale gdyby chodziło o moje dziecko to chwytałabym się wszystkiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol zapedziłes sie i to za daleko ja nie napisałem ze ty piszesz jakies bzdury o organach, odniosłem sie ogólnie do tego wszystkiego co mozna na ten temat przeczytac od pewnego czasu na forach gazet, włos dęba staje jak sie to czyta. ty piszesz jeszcze sensownie co nie znaczy ze musze sie z toba zgadzać odnośnie portretów, a z wujka juz policjanty wyciągneli co trzeba jestem o to spokojny, i pisanie tu ze trza przycisnac tego i tamtego to.......... ..........ech moje zdanie juz znasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę źle mnie zrozumieliście. Nie mówię, że to źle, że rodzina jest zdeterminowana w działaniu, o tym też już pisałAM, bo wręcz przeciwnie uważam - że to bardzo dobrze, sama będąc w ich sytuacji, szukałabym wszystkiego, co by mi dawało nadzieję na znalezienie własnego dziecka, mimo, że też nie wierzę w jasnowidzów. Mnie też denerwuje, jak ludzie wymyślają głupie historie o organach, UFO (na forum KL), pobycie za granicą albo to, że chłopaka już znaleźli (bez komentarza, bo to już numer poniżej pasa)... etc. To właśnie boli rodzinę, a nie to, że ktoś chce pomóc w jakikolwiek sposób. Wiem, że i tak w niczym nie pomogę, bo o niczym nie wiem, ale swoje zdanie i tak chcę wyrazić, choć ryzykuję, że ktoś mnie właśnie źle zrozumie, itd. Ale od tego jest forum. Tak naprawdę mamy rację wszyscy, i jednocześnie wszyscy jej nie mamy. I jedyne co nas naprawdę łączy, to nadzieja, na znalezienie Marka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...