Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja \"Zerwijmy łańcuchy\" odbyła się w Lublinie

Utworzony przez Gość, 18 września 2011 r. o 10:01 Powrót do artykułu
" W tym roku spotkamy się na placu Litewskim w Lublinie o godz. 12. Na placu Litewskim staną 2 budy. Każdy będzie mógł przypiąć się do nich łańcuchem i zobaczyć, jak czują się zwierzęta przy takim ograniczeniu, jakim jest krótki łańcuch. - Mam już deklaracje od 2 lubelskich radnych. Zaprosiliśmy do udziału w akcji polityków wszystkich opcji. Mam nadzieję, że na nasze zaproszenie odpowiedzą także lubelscy artyści – mówi Zdzisław Małysz ze Straży Ochrony Zwierząt " Za 3 tygodnie wybory. Może pojawi się jakiś poseł i jednocześnie kandydat na posła, przykuje się do budy, zawyje z rozpaczy, będzie solidarny z pieskami i nabije sobie kilka punktów u elektoratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już będą zrywać te łańcuchy to może niech przy okazji uszczelnią ogrodzenia, by spuszczone z łańcuchów burki nie wyłaziły poza gospodarstwo i nie gryzły przechodniów oraz nie zagryzały kotów, kur, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się czują zwierzęta trzymane w betonowych klatkach , czyli miejskich blokach , wyprowadzane 2 x dziennie żeby zrobić kupę - to miłośników już nie interesuje. pozdrawiam miłośników zwłaszcza syberianów i husky , trzymanych w blokach przy letnich upałach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też bardzo podnieca takie przykuwanie się łańcuchami. Może by tak jakaś wspólna sesyjka BDSM? I bez obaw, nie mam nic przeciwko zoofilii, możecie przyprowadzić także swoje ukochane pieski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
a jak się czują zwierzęta trzymane w betonowych klatkach , czyli miejskich blokach , wyprowadzane 2 x dziennie żeby zrobić kupę - to miłośników już nie interesuje. pozdrawiam miłośników zwłaszcza syberianów i husky , trzymanych w blokach przy letnich upałach
Ja ze swoim kundelkiem wychodzę 3-4 razy dziennie na dlugie spacery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyzmy. Mój pies 8 lat stoi na łańcuchu i ma się lepiej niż burki w blokach. Psy od wieków stały na łańcuchach i nikomu to nie przeszkadzało. Pies na łańcuchu jest jak żołnierz na warcie głupoty mu do łba nie przychodzą. U nas we wsi psy stały,stoją i stać będą na łańcuchach a u nowoczesnych w kojcach o powierzchni do 3-4 m.kw. Na łańcuchu mają lepiej bo lepsza widoczność i większa swoboda niż w kojcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CI PSEUDOEKOLODZY TO BANDA deb***I NIGDY W ŻYCIU NIE MIELI W DOMU CHOMIKA CZY MORSKIEJ ŚWINKI A KOMUŚ DYKTUJĄ JAK MA POSTĘPOWAĆ ZE ZWIERZĘCIEM - NIEDŁUGO BĘDZIE USTAWA , ŻE MÓJ PIES MA PRAWO ROBIĆ KUPKĘ O OKREŚLONEJ GODZINIE - ZEGAREK MAM MU ZAŁOŻYĆ NA ŁAPĘ CZY WSADZIĆ DO --- POD OGON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z artykułu "Każdy, kto napotka w lesie lub poza terenem zabudowanym porzuconego psa lub kota musi powiadomić o tym schronisko dla zwierząt, straż gminną lub policję." Ktoś wie jak rozpoznać, że dany zwierzak jest porzucony? Bo rozumiem, że wyraz "musi" oznacza, że jak nie powiadomię to jest za to jakaś sankcja (mandat, grzywna)? I jak zobaczę takie zwierzę, co do któego mam podejrzenie, że jest porzucone to mam dzwonić na 112 lub 997? Ktoś zgłupiał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz się zaczną prawdziwe tragedie. Spuszczone z łańcucha rottweilery będą rozszarpywać dzieci! I oto chodzi tej bandzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
Ktoś zgłupiał?
Nie zgłupiał. Bo żeby móc zgłupieć to najpierw trzeba być mądrym, a ta banda nawiedzonych ekoterrorystów nigdy mądra nie była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja jest słuszna, ale należy z głową zaplanować egzekwowanie jej założeń. Mam obiekcje co do uczciwości i kompetencji osób, które tę akcję przeprowadzają. Co robi Pan Małysz w Lublinie, już dawno przeszedł do Rzeszowa. Nie rozumiem, jak może kochać zwierzęta, skoro w przeszłości zdarzało mu się krzywdzić ludzi i jeszcze tych krzywd nie naprawił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
" W tym roku spotkamy się na placu Litewskim w Lublinie o godz. 12. Na placu Litewskim staną 2 budy. Każdy będzie mógł przypiąć się do nich łańcuchem i zobaczyć, jak czują się zwierzęta przy takim ograniczeniu, jakim jest krótki łańcuch. - Mam już deklaracje od 2 lubelskich radnych. Zaprosiliśmy do udziału w akcji polityków wszystkich opcji. Mam nadzieję, że na nasze zaproszenie odpowiedzą także lubelscy artyści – mówi Zdzisław Małysz ze Straży Ochrony Zwierząt " Za 3 tygodnie wybory. Może pojawi się jakiś poseł i jednocześnie kandydat na posła, przykuje się do budy, zawyje z rozpaczy, będzie solidarny z pieskami i nabije sobie kilka punktów u elektoratu.
Piękna kobieta Pani Mucha, tylko nie wiem, czy nabiła sobie trochę punktów fotografując się z nieuczciwym panem Małyszem (dowód leży na moim biurku opatrzony klauzulą). Sztab wyborczy powinien rozpoznać delikwenta zanim opublikuje takie zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślą o obronie bezbronnych zwierzątek...-a kto pomyśli o nas niepełnosprawnych i bezbronnych? Zakłady Zaopatrzenia Ortopedycznego chcą na ul.Chodźki zlikwidować!-ale czy ktoś się tym przejmuje??? W takim żenującym kraju żyjemy,że pieski są teraz ważniejsze od niepełnosprawnych A może by nas niepełnosprawnych przyczepić do łańcuchów lub w klatkach pozamykać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambuczko napisał:
Ja ze swoim kundelkiem wychodzę 3-4 razy dziennie na dlugie spacery
gratulacje , ale blok w mieście to nie jest miejsce do trzymania psów. P.S. a ja widuję przy głównej ulicy miasta 2 wyjące psy na balkonie P.S. II ale czekam na odpowiedź a propos syberianów i husky trzymanych w blokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...