Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Piłsudskiego: Zderzenie trzech samochodów i trolejbusu

Utworzony przez adrian chmielewski, 10 listopada 2010 r. o 20:17 Powrót do artykułu
Informacja z godziny 19:50 - towrza się korki, jest 20:15 nie ma korków, korki były owszem od 16 do 18, wiec zapłon Panowie edytorzy, ZAPŁON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona stała ponad godzinę korku na Piłsudskiego jadąc w dół do ulicy młyńskiej.Świetna koordynacja działań straży i policji.gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 19.20 udało mi się w końcu z tego korka uciec wiec coś Ci się kolego pomyliło z tymi godzinami. Ale co do organizacji ruchu - FATALNIE - PAŁA z wykrzyknikiem !!!! Jedna stłuczka i cały Lublin stoi. To już kolejny i kolejny raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe, bo ja o wypadku wiedziałam już lekko po godzinie 16. Stałam w korku na ul. Szczerbowskiego, aby skręcić w PRAWO w ul. Piłsudzkiego... prawie 1,5 godziny... Paranoja. Doszło do tego, że w końcu zawróciłam, bo stałabym pewnie do 19.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mogła ruszyć głową Twoja żona , zawrócić i pojechać w prawo w narutowicza , bernardyńską i przez rondo Lubelskiego Lipca? Tak robiła większość kierowców . Myślenie nie boli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stałam na narutowicz ( od Głębokiej do Victorii)w korku od 19.20 do 19.45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iza napisał:
A to ciekawe, bo ja o wypadku wiedziałam już lekko po godzinie 16. Stałam w korku na ul. Szczerbowskiego, aby skręcić w PRAWO w ul. Piłsudzkiego... prawie 1,5 godziny... Paranoja. Doszło do tego, że w końcu zawróciłam, bo stałabym pewnie do 19.
Po pierwsze: nie "ulica", tylko "aleja". Po drugie: nie "Piłsudzkiego", tylko "Piłsudskiego". Twój poziom wiedzy to paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak stałaś półtorej godziny to w porę się zorientowałaś , że warto zawrócić ;] może było poczekać jeszcze z godzinkę ... haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag człowieka mógł dzisiaj trafić. Rano wypadek przy Politechnice = 25 minut w korku aby dojechać do Lipowej. Około 15ej (i chwile potem) dwa wypadki na Zana (jeden na skrzyżowaniu z Al.Kraśnicką) i kolejne pół godziny w korku aby dojechać pod ZUS (z centrum). Godz 19, wypadek na Piłsudskiego i kolejne 25 minut w Korku na Nadbystrzyckiej (aby z Zana dojechać do skrzyżowania z Głęboką). Ale co to obchodzi naszych włodarzy? Pan Wasilewski dał sobie spokój i już od miesiąca nie pokazuje się publicznie (bo i w sumie po co?). Wiec teraz miastem "rządzi" Pan Żuk, który obiecuje to i owo. A ciekawe co robił jako zastępca prezydenta przez ostatnie 1,5 roku. Miał okazję się "wykazać" przez ten czas, a teraz "pierniczy"" dyrdymały pt." Co to On nie zrobi jeśli go wybierzemy". A mnie .urwica telepie na myśl o kolejnym paraliżu miasta, jaki z pewnością nas czeka w poniedziałek rano. Boże za co tak każesz to miasto i jego mieszkańców?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qoozy napisał:
Szlag człowieka mógł dzisiaj trafić. Rano wypadek przy Politechnice = 25 minut w korku aby dojechać do Lipowej. Około 15ej (i chwile potem) dwa wypadki na Zana (jeden na skrzyżowaniu z Al.Kraśnicką) i kolejne pół godziny w korku aby dojechać pod ZUS (z centrum). Godz 19, wypadek na Piłsudskiego i kolejne 25 minut w Korku na Nadbystrzyckiej (aby z Zana dojechać do skrzyżowania z Głęboką). Ale co to obchodzi naszych włodarzy? Pan Wasilewski dał sobie spokój i już od miesiąca nie pokazuje się publicznie (bo i w sumie po co?). Wiec teraz miastem "rządzi" Pan Żuk, który obiecuje to i owo. A ciekawe co robił jako zastępca prezydenta przez ostatnie 1,5 roku. Miał okazję się "wykazać" przez ten czas, a teraz "pierniczy"" dyrdymały pt." Co to On nie zrobi jeśli go wybierzemy". A mnie .urwica telepie na myśl o kolejnym paraliżu miasta, jaki z pewnością nas czeka w poniedziałek rano. Boże za co tak każesz to miasto i jego mieszkańców?!
W pełni się zgadzam ! Wasilewski nie zrobił nic i Żuk nie zrobi nic. Miało być sporzatanie zalewu od podstaw , referendum wsrod mieszkanców i co ? Syf - Kiła i Mogiła. A sierakowska ? Ona nawet w Lublinie nie mieszka , jakoś jak nie było wyborów to nie zależało jej na Lublinie, siedziała cicho jak mysz pod miotłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 jednostki? To jak trzy budynki pojechały na akcję? Czy autorowi chodziło o trzy zastępy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nikt nie został ranny to znaczy, że jest to kolizja a nie wypadek. Ale najlepsza gazeta na lubelszczyźnie i w kraju w rankingu badziewników pospolitych Mediów Regionalnych zapewne wie lepiej. Kto pisał ten artykuł? - Ten dzieciak Dudi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Jeśli nikt nie został ranny to znaczy, że jest to kolizja a nie wypadek. Ale najlepsza gazeta na lubelszczyźnie i w kraju w rankingu badziewników pospolitych Mediów Regionalnych zapewne wie lepiej. Kto pisał ten artykuł? - Ten dzieciak Dudi?
Jaki naczelny, taka gazeta. Krzysio nie panuje nad tym badziewiem, niestety, a dzienikarzyny nie mają pojęcia o polszczyźnie. Co do kolizji - noga z gazów, Panowie; jeżdzę dużo i widzę samych Kubiców na naszych drogach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolejbusu, a nie autobusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja szedłem z buta z PKP na Głęboką około 20:00 i widziałem 16 trolków jak stały jeden po drugim od MPWiK do Victorii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu byly ze 3 lub 4 karetki ktore zabieraly rannych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem że Straż Miejska kierowala ruchem nie Policja. Z czyjej winy ten wypadek????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod względem trolli internetowych tez zajmujemy pierwsze miejsce w kraju, przynajmniej tak wynika z obserwacji. Zajmijcie się swoimi tyłkami, a jak chcecie już coś komentować publicznie to róbcie to na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jełopy z drogówki pewnie stali z suszarkami bo przez pół godziny żaden się nie pojawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich karetka byla 1 i nikogo nie zabrala , udzial w tej kolizji bralo 5 pojazdow a strazy miejskiej to tam tez nie bylo byly sluzby mpk pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...