Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Solidarności: Dodge dachował po wypadku

Utworzony przez asd, 14 maja 2013 o 09:34 Powrót do artykułu
mmm . . . nie wiedziałem że kierowca audi potrafi dachować ? (tekst pod zdjęciem)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dachował Dodge praktycznie z nie istniejącym tyłem, Audi stało na kołach, więc nie wiem o co chodzi w artykule.
0
Dodge dachował, kierowca dodge'a dachował, audi dachowało. To kto w końcu dachował?
0
asd napisał:
mmm . . . nie wiedziałem że kierowca audi potrafi dachować ? (tekst pod zdjęciem)
Miał na głowie czapkę z daszkiem.
0
To nie audi dachowało jak widać na załączonym zdjęciu na dachu leży dodge, audi a6 allroad c5 miało tylko nieznacznie uszkodzony przód.
0
Al. Solidarności: Audi dachowało po wypadku Czyli najpierw był wypadek, a później Audi dachowało?? Ile czasu minęło od tego wypadku do dachowania?? Synu ucz się, bo nie zdasz matury i za karę wezmą cię do Dziennika A tak naprawdę to czy warunkiem zatrudnienia w Dzienniku jest nieumiejętność napisania krótkiego tekstu??
0
no kierowca dachował a dodge leży do góry nogami-czyli kołami
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: