Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Solidarności: Dodge dachował po wypadku

Utworzony przez asd, 14 maja 2013 r. o 09:34 Powrót do artykułu
mmm . . . nie wiedziałem że kierowca audi potrafi dachować ? (tekst pod zdjęciem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dachował Dodge praktycznie z nie istniejącym tyłem, Audi stało na kołach, więc nie wiem o co chodzi w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodge dachował, kierowca dodge'a dachował, audi dachowało. To kto w końcu dachował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
mmm . . . nie wiedziałem że kierowca audi potrafi dachować ? (tekst pod zdjęciem)
Miał na głowie czapkę z daszkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie audi dachowało jak widać na załączonym zdjęciu na dachu leży dodge, audi a6 allroad c5 miało tylko nieznacznie uszkodzony przód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al. Solidarności: Audi dachowało po wypadku Czyli najpierw był wypadek, a później Audi dachowało?? Ile czasu minęło od tego wypadku do dachowania?? Synu ucz się, bo nie zdasz matury i za karę wezmą cię do Dziennika A tak naprawdę to czy warunkiem zatrudnienia w Dzienniku jest nieumiejętność napisania krótkiego tekstu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kierowca dachował a dodge leży do góry nogami-czyli kołami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...