Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może samochód zapalił sie od palącego się kierowcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A który to pas jest w kierunku wyjazdu "Z WARSZAWY"???? Myślałem, że jesteśmy w Lublinie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godz. 9:20 http://img687.imageshack.us/img687/9252/solidarnosci.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja podpaliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
A który to pas jest w kierunku wyjazdu "Z WARSZAWY"???? Myślałem, że jesteśmy w Lublinie?????
To dlatego,że pomylono Solidarność z AL.Nieznanego Tajnego Współpracownika SB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie coś jak ten gruchot nie powinno po polskich drogach jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
takie coś jak ten gruchot nie powinno po polskich drogach jeździć.
odezwał sie ten co vw 20 letnim jezdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jezdze 4 letnim VW i wolał bym jezdzic 20 letnim peugeotem... das szroty na szroty! chwała francuzom!! nastepne auto bedzie Renault albo Peugeot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
auto pierw dymiło z pod maski mozna było ugasic gasnicą ale panowie chyba nie mieli widziałem jak policjant podbiegał do kierowców których zatrzymał w ruchu pasa jeden kierowca wycjagna gasnice ale zrezygnował policjant nawet nie podszed do tych co jechali tym ałtem co sie paliło sami wszystko wycjagali wszystko z auta dziwie sie ze policjant nie pomagał gasic gasnica chyba ze tez nie miał tylko zatrzymał ruch a straz przyjechała gdzies po 15 min auto mozna było ugasic to był napoczatku dym z pod maski a po 5 min wielki dym i ogien nie spaliłby sie tak jak ktos by pomug tym ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
takie coś jak ten gruchot nie powinno po polskich drogach jeździć.
ciekawostka dropsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty vw napisał:
a ja jezdze 4 letnim VW i wolał bym jezdzic 20 letnim peugeotem... das szroty na szroty! chwała francuzom!! nastepne auto bedzie Renault albo Peugeot!
Francuzy... to dopiero złom. Nie znam bardziej awaryjnych aut!!! No chyba, że polonezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...