Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Unii Lubelskiej: Skuter wjechał w peugeota

Utworzony przez ToBi, 24 kwietnia 2010 r. o 14:20 Powrót do artykułu
Jak nie ma utrudnień jak korek jest(był) na minimum pół godziny stania! Kto to pisze te artykuły?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
Jak nie ma utrudnień jak korek jest(był) na minimum pół godziny stania! Kto to pisze te artykuły?!
chyba jestes glupi o 13.30 zadnych korków, jechalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to nie jestem głupi i nie życzę sobie żebyś tak pisała. Bo ja nikogo nie obrażam. A po drugie jakimś dziwnym trafem spędziłem tam prawie godzine w korku bo jak by redaktor dowiedział się dokładnie co tam się stało i kiedy to by nie pisał że około 13stej bo wypadek był chwile po 12stej. Tak więc o 13:30 mogło już być po sprawie, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
Po pierwsze to nie jestem głupi i nie życzę sobie żebyś tak pisała. Bo ja nikogo nie obrażam. A po drugie jakimś dziwnym trafem spędziłem tam prawie godzine w korku bo jak by redaktor dowiedział się dokładnie co tam się stało i kiedy to by nie pisał że około 13stej bo wypadek był chwile po 12stej. Tak więc o 13:30 mogło już być po sprawie, nieprawdaż?
a jak jest napisane? "Nie ma utrudnień w ruchu." a nie "nie BYŁO"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że wypadek był z drugiej strony- jadąc od Tysiąclecia w kierunku Fabrycznej a nie jak jest napisane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie sklada ze to ja wjechalam w ten samochod i to bylo o godzinie 12 z minutami i pomylili kierunki pozatym nie powinno byc ze " wjechałam " bo facet zajechal mi droge ale jebac to i tak sie przyznal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...