Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz proponuje zaprosić Pana Tuska i Pana Grabarczyka - niech zobaczą jak bardzo potrzebna jest obwodnica Lublina. Wypadek i zablokowany wyjazd na tę ich "Warszawkę". Jestem daleko - ale podejrzewam że kierowcy w ładnym stoją korku i ładnie mówią po "szewsku". Pozdrawiam kierowców stojących w korku :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kobiety jeżdżą ostrożnie,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korek do Jastkowa ;/ paranoja;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w ramach protestu na rządowe decyzje co do finansowania rozbudowy 17-tki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby na obowodnicy ktos przy zmianie pasa nie upewnil sie czy pas jest wolny, tez bylby wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Przecież kobiety jeżdżą ostrożnie,he,he.
Ale nie wszystkie! Rejestracja i marka samochodu sugeruje przedstawicielką handlową. Komórka przylepiona do ucha, "klapki na oczach", brak sygnalizowania zmiany pasów, czy skrętu, często naddźwiękowa prędkość + (często) dosyć mierne umiejętności jazdy samochodem w ogóle. Jak spotka Cię takie zjawisko na drodze to lepiej potraktować jako pojazd uprzywilejowany, masz szansę nie ponieść strat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh rejestracja WL i wszystko jasne, Ci to jeżdżą jak chcą, i myślą że to cały czas Warszawka że sobie wszyscy i tak drogę zajeżdżają.Przeliczyła się kobicina!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Teraz proponuje zaprosić Pana Tuska i Pana Grabarczyka - niech zobaczą jak bardzo potrzebna jest obwodnica Lublina. Wypadek i zablokowany wyjazd na tę ich "Warszawkę". Jestem daleko - ale podejrzewam że kierowcy w ładnym stoją korku i ładnie mówią po "szewsku". Pozdrawiam kierowców stojących w korku :-).
W Lublinie w ogóle potrzebne są drogi.Wczoraj jechałem z Rzeszowa i ten wjazd do kraśnickich to tragedia.nie dość ,że wąski to wykrzywiony w każdą stronę.Wylotówka by się przydała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uki napisał:
heh rejestracja WL i wszystko jasne, Ci to jeżdżą jak chcą, i myślą że to cały czas Warszawka że sobie wszyscy i tak drogę zajeżdżają.Przeliczyła się kobicina!!
Pani WL... mysłała że jak aleja Warszawska to jest w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5932 ratujmy s17 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
immoje napisał:
gdyby na obowodnicy ktos przy zmianie pasa nie upewnil sie czy pas jest wolny, tez bylby wypadek.
Oczywiście, wypadki były są i będą - ale w przypadku obwodnicy byłaby alternatywa objazdu miejsca zdarzenia przez miasto a nie stanie w kilkukilometrowych korkach. Policja mogłaby zorganizować objazdy a tak co?? Kicha - i wszyscy klną na czym Lublin stoi i przy okazji stoją w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj dzieci, WL to taka Warszawa jak LWS to Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani WL... mysłała że jak aleja Warszawska to jest w Warszawie
deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo. Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie się bieg wrzuca, a później korek przez całą Solidarności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waw napisał:
deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo.Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie się bieg wrzuca, a później korek przez całą Solidarności.
Nie obrazaj czlowieka - tylko wytlumacz: ze WL - to Legionowo. A niby skad taka teoria: ze kierowcy ze stolicy jezdza lepiej niz inni (np z Lublina)?? Ja uwazam ze po Warszawie moze i jezdza lepiej - bo dobrze znaja miasto. Wiedza kiedy zmienic pas, jak objechac korek itp. Ale jak pojada poza wojewodztwo - to motaja sie strasznie. Widzialem jak atakuja rondo "pod prad". Ale to moje spostrzezenia. Osobiscie uwazam ze jezdze lepiej niz 30 % warszawiakow - rozumiem ze z Warszawy jestes?? Ale rodowity czy mieszkasz tam 5 lat? Uprzedze Cie - bardzo rzadko jezdze w kierunku na Warszawe i unikam ulicy Solidarnosci - wiec ja za te korki nie odpowiadam ;-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...