Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Warszawska: Zderzenie motocyklisty i auta. Jedna osoba w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2016 r. o 10:22 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze. Jednego idioty mniej. Wczoraj wyścigi były na Jana Pawła, kiedy ktoś z nimi zrobi porządek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy to nie ten idiota co wczoraj szalał po Janowie Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubię czasem popatrzeć i po słuchać jak ścigają, szczególnie z balkonu jest dobry widok i super akustyka, codziennie tak nie jeżdżą więc jest ok ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy może z któryś autorów komentarzy zastanowił się czy to czasami nie zawinił kierowca auta a nie motocyklista , bo tak było. Byłem świadkiem wypadku wiec proszę o oszczędność w słowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Jana pawła ciągle świrują, budzą nas po nocach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mieszkam obok Jana Pawła i lubię czasem posłuchać tych silników, i popatrzeć jak świrują, rzędówki pięknie ryczą, prawie jak F1, ech młodość, pozazdrościć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...