Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Witosa: Auto uderzyło w latarnię

Utworzony przez aga, 14 lutego 2014 r. o 09:25 Powrót do artykułu
widziałam wrak - widok okropny. Pannę na do szkolenie - nie dostosowała prędkości do warunków pogodowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nocy byl przymrozek jezdnia śliska ale co tam trzeba gnać ile fabryka dala bo kawalek prostej jest. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, zaraz będę sprawcą wypadku... Nie uderzyłam w Hondę... Nawet jej nie widziałam, mój samochód obrócił się w okół własnej osi, ale nie było kontaktu z żadnym samochodem... Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag by trafił, taka ładna Honda... Jeszcze by się ją naciągnęło i wyklepało, to musieli ch**je dach obciąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO TAM NIE MA BARIERY OCHRONNEJ? tTo nie jeden już  wypadek na tym łuku ,droga jest zle wyprofilowana  i na sliskiej drodze auta walą w słup lub przejezdzają nz drugą stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem akurat chwilę później, masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś rok temu Rzecznik Miasta P. Kieliszek mówił że to jest bardzo bezpieczny odcinek, P.Kieliszek jak by Pan jeździł tamtędy codziennie to zmieniłby Pan zdanie. A czy firma odpowiedzialna za zimowe utrzymanie tego odcinka zostanie pociągnięta do odpowiedzialności bo przez ich zaniedbanie doszło do tych zdarzeń. Kasę za to biorą a w okresie zimowym zawsze są problemy z tym odcinkiem. A jak jedzie tamtędy piaskarka to z podniesionym pługiem i zero posypanej nawierzchni(piaskiem lub solą).   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po służbie był,teraz go to wali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś rok temu Rzecznik Miasta P. Kieliszek mówił że to jest bardzo bezpieczny odcinek, P.Kieliszek jak by Pan jeździł tamtędy codziennie to zmieniłby Pan zdanie. A czy firma odpowiedzialna za zimowe utrzymanie tego odcinka zostanie pociągnięta do odpowiedzialności bo przez ich zaniedbanie doszło do tych zdarzeń. Kasę za to biorą a w okresie zimowym zawsze są problemy z tym odcinkiem. A jak jedzie tamtędy piaskarka to z podniesionym pługiem i zero posypanej nawierzchni(piaskiem lub solą).   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO TAM NIE MA BARIERY OCHRONNEJ? tTo nie jeden już  wypadek na tym łuku ,droga jest zle wyprofilowana  i na sliskiej drodze auta walą w słup lub przejezdzają nz drugą stronę.
Bo według rzeczoznawców drogowych łuk jest dobrze wyprofilowany i nie ma co poprawiać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...