Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Witosa: Auto uderzyło w latarnię

Utworzony przez aga, 14 lutego 2014 o 09:25 Powrót do artykułu
widziałam wrak - widok okropny. Pannę na do szkolenie - nie dostosowała prędkości do warunków pogodowych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W nocy byl przymrozek jezdnia śliska ale co tam trzeba gnać ile fabryka dala bo kawalek prostej jest. 
0
Świetnie, zaraz będę sprawcą wypadku... Nie uderzyłam w Hondę... Nawet jej nie widziałam, mój samochód obrócił się w okół własnej osi, ale nie było kontaktu z żadnym samochodem... Brawo.
0
Szlag by trafił, taka ładna Honda... Jeszcze by się ją naciągnęło i wyklepało, to musieli ch**je dach obciąć...
0
DLACZEGO TAM NIE MA BARIERY OCHRONNEJ? tTo nie jeden już  wypadek na tym łuku ,droga jest zle wyprofilowana  i na sliskiej drodze auta walą w słup lub przejezdzają nz drugą stronę.
0
Jechałem akurat chwilę później, masakra!!!
0
Jakiś rok temu Rzecznik Miasta P. Kieliszek mówił że to jest bardzo bezpieczny odcinek, P.Kieliszek jak by Pan jeździł tamtędy codziennie to zmieniłby Pan zdanie. A czy firma odpowiedzialna za zimowe utrzymanie tego odcinka zostanie pociągnięta do odpowiedzialności bo przez ich zaniedbanie doszło do tych zdarzeń. Kasę za to biorą a w okresie zimowym zawsze są problemy z tym odcinkiem. A jak jedzie tamtędy piaskarka to z podniesionym pługiem i zero posypanej nawierzchni(piaskiem lub solą).   
0
Po służbie był,teraz go to wali.
0
Jakiś rok temu Rzecznik Miasta P. Kieliszek mówił że to jest bardzo bezpieczny odcinek, P.Kieliszek jak by Pan jeździł tamtędy codziennie to zmieniłby Pan zdanie. A czy firma odpowiedzialna za zimowe utrzymanie tego odcinka zostanie pociągnięta do odpowiedzialności bo przez ich zaniedbanie doszło do tych zdarzeń. Kasę za to biorą a w okresie zimowym zawsze są problemy z tym odcinkiem. A jak jedzie tamtędy piaskarka to z podniesionym pługiem i zero posypanej nawierzchni(piaskiem lub solą).   
0
DLACZEGO TAM NIE MA BARIERY OCHRONNEJ? tTo nie jeden już  wypadek na tym łuku ,droga jest zle wyprofilowana  i na sliskiej drodze auta walą w słup lub przejezdzają nz drugą stronę.
Bo według rzeczoznawców drogowych łuk jest dobrze wyprofilowany i nie ma co poprawiać 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: