Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i ma bidny chłopina swój koniec świata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś pechowe to miejsce wypadków śmiertelnych to już kilkanaście było , wina kierowców jak najbardziej ale może być też tak że to kolejne miejsce źle zaprojektowane i zrobione .Dziwne jest to ze mimo prawie codziennych stłuczek , kolizji na skrzyżowaniu ul Witosa i Krańcowej nikt nic nie robi by to zmienić . Gdyby tak ze dwie osoby z ratusza zginęły to efekty były by natychmiastowe a tak kilka lat i niech firmy blacharskie zarabiają a zdrowie ludzi się nie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Info do Dziennika : Zdejmijcie te zdjęcia zwłok w worku. Oszczędźcie takiego widoku rodzinie ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że zdjęcie z ciałem to lekkie przegięcie.Czystu deb***IZM!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecia sa spoko deb***izm to wjechac w wiadukt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że ciągle w tym miejscu nie pojawiły się bariery energochłonne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem właśnie przy każdym wypadku powinni pokazywać ofiaręczy poszkodowanych! Może dopiero wtedy inni kierowcy przemyślą i się zastanowią czy warto tak zapier*alać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu odpowiednie służby postawiły by barierki na środku, tyle już wypadków było na tym żle wyprofilowanym zakręcie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na jakim zakręcie, tam jest prosty odcinek drogi na którym nie wiem jakim cudem ludzie tracą życie, albo jeździć nie umieją albo stan techniczy ich pojazdów jest "skjanie dobry". Trzeba mysleć za kółkiem a nie wszystko inne dookoła robimy (rozmowa telefoniczne itp.) a nie zajęcie się prowadzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
Może w końcu odpowiednie służby postawiły by barierki na środku, tyle już wypadków było na tym żle wyprofilowanym zakręcie ???
To nie na zakręcie !! To jest wiadukt kolejowy, na prostym odcinku drogi, ale fakt barierki powinny być.... dziwne że ich nie ma. Wiadukt dalej, Łęczynska, barierki są. A już na zakręcie to powinny dawno stanąć barierki żeby nie wypadali na przeciwny kierunek. Trochę dziwny ten wypadek, w artykule napisali że zjeżdzał z wiaduktu...a od zjazdów do wiaduktu kolejowego spory kawałek. Może trafił w jedną z dziuro-studzienek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....zjeżdżając z wiaduktu stracił panowanie ..... No to urządził święta swojej rodzinie.A swoją drogą widziałem czarny worek z którego wystawały ciężkie buciory.CZyżby "ciężka noga" sięprzyczyniła do tego wypadku?A może uciekał przed końcem świata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a chwile wczesniej stoi sobie itd w mondeo, fotki pstryka i zarabia kase na swieta dla darmozjadow w rzadzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i po co było się tak śpieszyć? Czemu wszystkim się tak śpieszy i każdy gdzieś "do diabła" pędzi... "Człowiek się śpieszy -a diabeł się cieszy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak stracił panowanie, to pewnie kawałek walczył. Niestety tym razem przegrał.... Łatwo jest pisać o deb***izmie i prędkości,ale czy każdy z was zawsze jeździ zgodnie z warunkami i przepisami? Tylko wam i mi "sie udawało" niestety nie zawsze tak będzie... Żal człowieka. Widziałem chwilke po wypadku jak jeszcze była policja i straż... Poruszające to było dla mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
james napisał:
a chwile wczesniej stoi sobie itd w mondeo, fotki pstryka i zarabia kase na swieta dla darmozjadow w rzadzie
A jak się okaże, że i denatowi fotkę zrobili to nadal jazgot będzie, że łapią i fotografują jeżdżacych przecież bezpiecznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie na zakręcie !! To jest wiadukt kolejowy, na prostym odcinku drogi, ale fakt barierki powinny być.... dziwne że ich nie ma. Wiadukt dalej, Łęczynska, barierki są. A już na zakręcie to powinny dawno stanąć barierki żeby nie wypadali na przeciwny kierunek. Trochę dziwny ten wypadek, w artykule napisali że zjeżdzał z wiaduktu...a od zjazdów do wiaduktu kolejowego spory kawałek. Może trafił w jedną z dziuro-studzienek.
Ludzie co wy z tymi "barierkami energochłonnymi" one nikogo jeździć nie nauczą!!! Nie da się wszędzie postawić barier... a jak by były to by sięzabijali o bariery...! Podobnie usunięcie drzew nic nie zmieni zawsze się znajdzie coś o co można się zabić (przepusty, lampy inne pojazdy itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
Może w końcu odpowiednie służby postawiły by barierki na środku, tyle już wypadków było na tym żle wyprofilowanym zakręcie ???
Tak tak jestem za wyprofilowaniem a najlepiej wyprostowaniem wszystkich zakrętów dla mistrzów prostej...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam chwile po 9... samochód miazga. czany worek.. straszny widok (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
Ludzie co wy z tymi "barierkami energochłonnymi" one nikogo jeździć nie nauczą!!! Nie da się wszędzie postawić barier... a jak by były to by sięzabijali o bariery...! Podobnie usunięcie drzew nic nie zmieni zawsze się znajdzie coś o co można się zabić (przepusty, lampy inne pojazdy itp.)
brakuje ci wyobraźni.... jak ci kiedyś na tym zakręcie na Witosa, jakiś ....co się nie wyrobi, przeleci przez pas zieleni i wpadnie ci na maskę, to wtedy zrozumiesz po co tam przydały by się bariery na pasie rozdzielającym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w tym miejscu to 50% winy leży po stronie źle zaprojektowanej nawierzchni, zero wyprofilowania, samochody są wyrzucane na zewnętrzną stronę zakrętu, jeszcze same pozapadane studzienki! Ile jeszcze ludzi ma za to płacić życiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...