Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alan Hugs zamiast Bierhalle. Wino, piwo i szaszłyki na metry

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2016 o 12:46 Powrót do artykułu
Jeżeli będą takie same ceny, jak w Bierhalle to życzę im "powodzenia"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cennik podajcie.
0
BIERHALLE padło po ledwo 1 roku (otwarcie było w maju 2015 roku). Ile czasu dajecie nowej knajpie ? :)
0
tylko popracujcie nad cenami aby piwo nie kosztowało 15 złotych za 0,3l. Realna cena na lubelskim rynku do 0,5 l świeżego piwa za 10 zł maksymalnie.
0
w bierhalle ceny byly z kosmosu, piwo mocno średnie i dlatego lokal swiecił pustkami. Żeby to miejsce miało rację bytu ceny muszą być przystępne i jedzenie dobre i wyjątkowe. Ciekawy jestem tych świnskich uszu, dotąd był to przysmak dla mojego psa. Dobrze  byłoby jakby w menu pojawiło się więcej takich pozycji, których nie dostaniesz nigdzie więcej. Mało gdzie podają policzki wieprzowe, a przecież to takie pyszne.
0
A Niemieckie Reńskie i Moselskie?
0
Wędzone świńskie uszy to chyba rosyjski przysmak. Nie dziekuję...
0
Rebranding?
0
Bierhalle oferowało piwo średniej jakości w porównaniu do ceny. Nie było tam nic nowego, ciekawego, inspirującego. Przy wyższej cenie zadebiutował Browar Zakładowy i wiele osób w dniu premiery smakowało nowe piwa na zewnątrz lokalu. W ubiegłym roku w Lublinie odbyły się (pierwsze) Targi Piw Rzemieślniczych. Pod koniec listopada będzie druga część :) Nie wystarczy mieć w nazwie Bierhalle. Jedni (licząc na tanie piwo) omijali ze względu na cenę, inni (nie zwracając uwagi na koszty) wybierali inne browary ze względu na jakość i smak. P.S. Przy okazji... Autorze o tajemniczym podpisie "DD". Narutowicza 8 od wielu wieków jest miejscem bardziej kojarzącym się z kościołem.
0
Panie Grill i Cocktail bar Redaktorze ☺
0
bedzie kolejny nie wypal pan K robi co moze by na mine wpakowac najemcow
0
piwo na tony? ciekawe. chyba na hekltolitry.  Ale moge się mylić ...
0
uwaga !! byłem w tym lokalu 10-11-2016 czas oczekiwania na kieliszek 40 ML wódeczki około 20min. czas oczekiwania na przystawkę 1godz .Wypierdek podobny do tatara wołowego z jakimś wymiętym 1 grzybkiem koszt 30 pln .Inne dania w miarę ok, w porównaniu do np Kardamonu i 16 stołów to BADZIEW I NIE POLECAM.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: