Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alan Hugs zamiast Bierhalle. Wino, piwo i szaszłyki na metry

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2016 r. o 12:46 Powrót do artykułu
Jeżeli będą takie same ceny, jak w Bierhalle to życzę im "powodzenia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cennik podajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIERHALLE padło po ledwo 1 roku (otwarcie było w maju 2015 roku). Ile czasu dajecie nowej knajpie ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko popracujcie nad cenami aby piwo nie kosztowało 15 złotych za 0,3l. Realna cena na lubelskim rynku do 0,5 l świeżego piwa za 10 zł maksymalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bierhalle ceny byly z kosmosu, piwo mocno średnie i dlatego lokal swiecił pustkami. Żeby to miejsce miało rację bytu ceny muszą być przystępne i jedzenie dobre i wyjątkowe. Ciekawy jestem tych świnskich uszu, dotąd był to przysmak dla mojego psa. Dobrze  byłoby jakby w menu pojawiło się więcej takich pozycji, których nie dostaniesz nigdzie więcej. Mało gdzie podają policzki wieprzowe, a przecież to takie pyszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Niemieckie Reńskie i Moselskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wędzone świńskie uszy to chyba rosyjski przysmak. Nie dziekuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rebranding?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierhalle oferowało piwo średniej jakości w porównaniu do ceny. Nie było tam nic nowego, ciekawego, inspirującego. Przy wyższej cenie zadebiutował Browar Zakładowy i wiele osób w dniu premiery smakowało nowe piwa na zewnątrz lokalu. W ubiegłym roku w Lublinie odbyły się (pierwsze) Targi Piw Rzemieślniczych. Pod koniec listopada będzie druga część :) Nie wystarczy mieć w nazwie Bierhalle. Jedni (licząc na tanie piwo) omijali ze względu na cenę, inni (nie zwracając uwagi na koszty) wybierali inne browary ze względu na jakość i smak. P.S. Przy okazji... Autorze o tajemniczym podpisie "DD". Narutowicza 8 od wielu wieków jest miejscem bardziej kojarzącym się z kościołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grill i Cocktail bar Redaktorze ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie kolejny nie wypal pan K robi co moze by na mine wpakowac najemcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piwo na tony? ciekawe. chyba na hekltolitry.  Ale moge się mylić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga !! byłem w tym lokalu 10-11-2016 czas oczekiwania na kieliszek 40 ML wódeczki około 20min. czas oczekiwania na przystawkę 1godz .Wypierdek podobny do tatara wołowego z jakimś wymiętym 1 grzybkiem koszt 30 pln .Inne dania w miarę ok, w porównaniu do np Kardamonu i 16 stołów to BADZIEW I NIE POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...