Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm 24: Kino samochodowe przy Arenie Lublin z lotu drona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2016 r. o 11:14 Powrót do artykułu
A frekfencja na stadionie zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nazywajcie tego kinem bo ekran był wielkości telewizora :] Kino samochodowe to było w zeszłym roku na terenie jednostki wojskowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem czy ci od drona mieli z PŻP ULC i prezydenta zgodę na latanie w lotniskowej strefie. nad drogą, samochodami i ludźmi. Do tego czy operator ma licencję? policja powinna to sprawdzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ciekaw jestem czy ci od drona mieli z PŻP ULC i prezydenta zgodę na latanie w lotniskowej strefie. nad drogą, samochodami i ludźmi. Do tego czy operator ma licencję? policja powinna to sprawdzać
Rudych konfidentów nie zabraknie. I Już dzwonie po STŁAŻ MIEJSKĄ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ekran to śmiechu warty był ja mam większy tv w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gold tea игра с выводом денег входформа для перевода денегкакие картинки притягивают деньгионлайн заявка на кредит рязань в городе Нижний Новгород от Домашние Деньгиотправить деньги с билайна на карту сбербанка ***get-money.su/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doskonale widać jak lubelski kierowca potrafi parkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizatorem wydarzenia był magazyn Motór. Dlaczego nie ma tak ważnej informacji w tekście? Ktoś mocno się postarał, żeby zrobić tak mega fajna imprezę, a teraz się go nawet nie wymienia. Moim zdaniem warto to poprawic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...