Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm bombowy w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Plażowej

Utworzony przez jułesej, 22 kwietnia 2013 r. o 10:29 Powrót do artykułu
to już wiem po co w całym lublinie czeczeńcy samowary wykupowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEŚMY UCZNIAMI (UCZENNICAMI) TEJ SZKOŁY. PRZEŻYŁYŚMY, A TERAZ SIEDZIMY JUŻ W DOMU... WSZYSCY UCZNIOWIE SIEDZĄ NA PLACU I BOISKU PRZED SZKOŁĄ... WIELE DZIECI PŁACZE I WSZYSCY SĄ PRZERAŻENI... MIEJMY NADZIEJĘ ŻE TO TYLKO FAŁSZWY ALARM... PRZED SZKOŁĄ NA POCZĄTKU TEŻ STAŁO WIELE LUDZI PRZYJECHAŁO KILKA KARETEK STRAŻ POŻARNA STRAŻ MIEJSKA POLICJA I JACYŚ ANTYTERRORYŚCI... W OKNACH SZKOŁY BYŁO SZARO, PRAWDOPODOBNIE GAZ Z BOMBY SIĘ ULATNIAŁ... PRZEZ CHWILĘ BYŁO CZUĆ DYM. PO JAKIMŚ CZASIE PRZYNIEŚLI NAM UBRANIA... DRODZY RODZICE! PROSZĘ NIE BAĆ SIĘ O SWOJE DZIECI! MOŻNA PRZYJŚĆ PO NIE NA PLAC... WEJŚCIE JEST OD STRONY BYSTRZYCY. POZDRAWIAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina czeczeńców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe dzieci przeżywają a Wy ludzie "jaja" sobie robicie, do roboty trzeba się zabrać a nie głupoty w głowie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że uda się ustalić dowcipnisi - już normalnie trwają zajęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi do tej szkoly i przerazila mnie ta wiadomosc!!!!bo nikt nie wie co komu do glowy przyjdzie tym bardziej w dzisiejszych czasach.A z tego co wiem do szkoly chodza rowniez uchodzcy z czeczeni...wiec sytacja naprawde nie wygladala na glupi zart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama jestem uczennicą tej szkoły i to wcale nie było śmieszne -,- zastanówcie sie troche co robicie i mowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wariat mógł dać takie coś normalnie wariat niech się idzie leczy bo ma coś z głową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??????? napisał:
Moje dziecko chodzi do tej szkoly i przerazila mnie ta wiadomosc!!!!bo nikt nie wie co komu do glowy przyjdzie tym bardziej w dzisiejszych czasach.A z tego co wiem do szkoly chodza rowniez uchodzcy z czeczeni...wiec sytacja naprawde nie wygladala na glupi zart.
Dziwne -ta osoba wkleja wszędzie tego posta. Żadni uchodźcy do tej szkoły nie chodzą. Wiem bo tam sa moje dzieci.Ta osoba to chyba nie jest żadna "mama" -chyba wogóle nie wie o jakiej szkole jest mowa...albo coś kombinuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze mna do klasy chodzi czeczen. A dojladniej do szkoly nr .7wiec chyba nie kazdy ma dobre jnformacje na temat tej szkoly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci z Czeczeni chodzą głównie do SP 31, SP 20 i SP 24 na Niecałą, a poza tym wcale to nie one robią takie kawały i są niewinne tylko głupole, mam nadzieje że dowcipnisie zostaną ukarani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobra szkoła i bezpieczna - mam nadzieję że złapią durnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczennica napisał:
Ze mna do klasy chodzi czeczen. A dojladniej do szkoly nr .7wiec chyba nie kazdy ma dobre jnformacje na temat tej szkoly. [/quote] [quote name='uczennica' timestamp='1366638847' post='761174'] Ze mna do klasy chodzi czeczen. A dojladniej do szkoly nr .7wiec chyba nie kazdy ma dobre jnformacje na temat tej szkoly.
Dziwne -ta osoba wkleja wszędzie tego posta. Żadni uchodźcy do tej szkoły nie chodzą. Wiem bo tam sa moje dzieci.Ta osoba to chyba nie jest żadna "mama" -chyba wogóle nie wie o jakiej szkole jest mowa...albo coś kombinuje? Bo Czeczeni chodzą głównie do SP 20, 24 i 31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie szczeniackie kawały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ja pamiętam że musiałam odbierac moja córkę że szkoły a to się okazało się że żadnej bomby nie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...