Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm24: Droga pożarowa i szlaban. Jak przejedzie straż? "Poradzimy sobie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2016 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Brawo. Najwyższy czas nagłośnić sprawę braku miejsc parkingowych na nowych osiedlach i przy nowych blokach wciśniętych w istniejącą zabudowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku, o co chodzi z tymi miejscami, to jakaś paranoja. Ile razy jadę do bloku, do znajomych, jestem przeganiana, wciskają mi kartki za wycieraczkę itp. To GDZIE MAJĄ PARKOWAĆ GOŚCIE TYCH MIESZKAŃCÓW???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to, że taksówką. Ma to i dobre strony bo przy okazji można "walnąć" drinka czy jak to kiedyś mawiano "kielicha".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie !! Gościowi szkoda 70zł an pilota i wielkie ajwaj o ile w ogóle jest mieszkańcem, a nie okolicznym szczurem korporacyjnym co go nie stać na płatny parking obok. Chyba ze to jeden z pajaców z metropolitana, bo ojcowizny nie wystarczyło już na miejsce parkingowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy karetka też przejedzie. Co za głupota. Proponuje jeszcze zasieki z drutu koczastego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powracało się z urlopów a tu niespodzianka, koniec darmowego parkowania obok pracy w okolicznych biurowcach. Brawo LSM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jejku, o co chodzi z tymi miejscami, to jakaś paranoja. Ile razy jadę do bloku, do znajomych, jestem przeganiana, wciskają mi kartki za wycieraczkę itp. To GDZIE MAJĄ PARKOWAĆ GOŚCIE TYCH MIESZKAŃCÓW???
JA tam nikogo nie zapraszam. A na pewno nie pracowników okolicznych biurowców i biednych mieszkańcó metropolitana. A parkingi są obok dwa, tylko płatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak przy okazji, czy może ktoś się zająć debilem co codziennie o 7.00-7.15 jeździ po jednokierunkowym odcinku Jana Sawy pod prąd? srebny lanos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są trzy problemy : 1. Gdzie mają parkować goście swoje samochody? 2. Dlaczego przy nowych blokach lub budynkach biurowych zezwala się tak małą ilość miejsc parkingowych. Drżyjcie mieszkańcy którzy mają mieszkania w pobliżu powstających biurowców. 3. Jak nie masz 70 zł na pilot to jak wygląda twój samochód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się pan parkujący tu do niedawna za frajer o mieszkańców niemartwi. To co tu się wyprawiało to był cyrk przez okolicznych centusiów. Całe szczęście to już koniec darmowego parkingu pracowników biurowców z okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie czytelnik, najbliższy płatny parking masz pan w stokrotce, a jak nie to dawny strzeżony na przeciwko metropolitanu. O nas się nie martw, przeżyjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...