Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja chciałbym poskarżyć się policji, ratuszowi i strażnikom miejskim: mój grób rodzinny na cmentarzy przy ul. Lipowej jest systematycznie zanieczyszczany przez ohydne, czarne ptactwo. I nic mnie nie obchodzi, że akurat dla tych brudasów jest okres ochronny. ich miejsce jest w lesie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja chciałbym poskarżyć się policji, ratuszowi i strażnikom miejskim: mój grób rodzinny na cmentarzy przy ul. Lipowej jest systematycznie zanieczyszczany przez ohydne, czarne ptactwo. I nic mnie nie obchodzi, że akurat dla tych brudasów jest okres ochronny. ich miejsce jest w lesie!
Przekieruj je do lasu!
0
Przekieruj je do lasu!
Przypuszczam, że właśnie to robi wkurzony gość z petardą.
0
oo waxaan fuck doonaa
0
A miejsce idiotów w psychiatryku.
0
w zemborzycach też
0
Dokarmić frajerów mieszanka kaszy i Kreta do czyszczenia rur, padną moment:)) sprawdzone
0
To kler strzelał bo im na mercedesy srają.
0
A miejsce idiotów w psychiatryku.
To tam też macie dostęp do internetu?
0
Ha ha ha pies jej sra pod łóżkiem 5 razy dziennie to się spina jak przed powrotem starego z fabryki
0
Dobrze że płoszą te ohydne czarne ptaszyska! A kysz!
0
Całe wieki tak było - tam gdzie były drzewa były i ptaki.W Paryżu i Wenecji gołębie siadają na głowach,ale to nie są miejsca dla lubelskich kmiotów.których dziadkowie s...za stodołą a teraz jaśniepaństwo.Niestety brutalna prawda boli
0
KTO BY NIE SZCZELAU ZAPRASZAM DO PARKU W LUBARTOWIE
0
Tylko debil skarży się na to płoszenie. Krakanie nie daje spokoju cały dzień. Wolę kilka wybuchów co kilka godzin.
0
  Od kiedy to gawrony lęgną się w lasach?
0
Ptaki zanieczyszczają groby w sposób straszliwy! Bardzo dobrze, że zabrano się za ich odstraszanie. Ekolodzy jeśli im to zawadza to może zabiorą się za sprzątanie.
0
czyli zadząd złamał sobie dwa prawa - ochrony lęgowej i braku nadzwyczajneg pozwolenia RDOS - wyłącznie po to, by odpalić kilkadziesiąt rac w nieadekwatynym do tego czasie? większość gawronów, które nalecą się tu za kilka miesięcy, jest jeszcze na polach; to nie zima, gdzie temperatury i brak pożywienia ściągają całe stada do miejskich parków. codzienne strzelanie po to, by nie dopuścić do lęgu kilku pozostałych par, to tak, jakby zamówić brygadę pługów na wiosenny szron. właściciele grobów powinni się raczej zastanowić, gdzie zarząd wywala ich ciężkie pieniądze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: