Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ponoć głupota nie zna granic A, co macie do mojej działki ? W Polsce własność to rzecz "święta" i dlatego będę tam trzymał co chcę !!!! Spróbujcie tylko zrobić zdjęcie i wskazać miejsce mojej działki ! Spotkamy się w Sądzie Pozdrowienia dla "mądrych dziennikarzy" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała dzielnica Głuska to jeden wielki obciach a szczególnie żużlówka ul. Sachsów. śmiech na sali. urząd miasta ściąga haracze w postaci podatków od ludzi z tego miejsca zamieszkania aby remontować centrum, a w zamian podsyła ludzi z łopatami aby wyrównali po każdej większej burzy doły i obniża się statystyki bezrobocia, w lublinie, ale czemu to ma służyć? skoro jest to robota na marne. jestem za odłączeniem się od miasta a przystąpieniem do gminy Głusk. przynajmniej będzie jedna rzecz której tutaj zawsze brakowało, mianowicie szosa! PS: na ulicy kończy się teren miasta i zaczyna się wieś a tam wraz z terenem wiejskim zaczyna się szosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na tym osiedlu i znam to miejsce. Osobiście mam zastrzeżenia do administracji osiedla, jednak przepraszam co przeszkadza Wam ten gruz z tyłu śmietnika? Zajmijcie się raczej wrakami samochodów porzuconymi na parkingach na tym osiedlu. Niektóre już wrastają w ziemię. To nie jest jakieś szczególnie uczęszczane miejsce (wprawdzie przy drodze do przedszkola) ale na pewno tego wszystkiego byłoby mniej gdyby nie super mieszkańcy domków jednorodzinnych podrzucający tam śmieci i zawsze oburzeni jak sie im zwróci uwagę!!!! Dodatkowym problemem są rodzice dzieciaków przywożacy dzieci do przedszkola a smieci do osiedlowego śmietnika - mogę nawet wymienić Państwa z nazwiska. Niejeden dumny tatuś podrzuca śmieci a potem dziecko jak gdyby nigdy nic do przedszkola i tylko głowę odwraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na Rybna 5 budynek wykwaterowany,wszystkie okna pootwierane i właz na dachu więc przy intensywnych opadach deszczu ten budynek niszczej, gdzie jest właściciel który nie interesuje się tym budynkiem? Przecież stropy w tym budynku są zalewane i znowu kolejna kamienica na Starym Mieście się zawali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo i obciach to ulica Trześniowska(dalsza jej część) i ulice boczne które są tylko na planach jak wszystko w tym mieście.T
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno ze zaniedbanych miejsc w Lublinie to schody łączące ulice Dolnej Marii Panny z ul. Wschodnią. Schody znajdują się za garażami na ul. Dolnej Marii Panny. Jak się schodzi tymi schodami to trzeba bardzo uważać aby zejść cało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak ktoś tu wcześniej napisał-powinni się zająć wrakami starych samochodów na osiedlach-u nas na ul.Hutniczej 24 taki czerwony Ford stoi brudny i bez powietrza w kołach. Kilka dni temu mówili w telewizji,że we Wrocławiu zabierają takie wraki z miejsc publicznych-a u nas w Lublinie to chyba graniczy z cudem. A druga sprawa to ten mega-bałagan koło peronu na Dworcu Północnym(między peronem a Targiem Tatary)-mnóstwo tam brudu i śmieci! Również nie rozumiem tych zarośniętych krzakami ruin na ul.Gospodarczej między kościołem a ul.Mełgiewską-przecież mogli by to uporządkować i zrobić jakąś Biedronkę(bo na Tatarach nie ma,a i ludzie z Mełgiewskiej też nie mają konkretnego taniego sklepu),a jeśli już nie Biedronkę-to przynajmniej"dorobić"garaży na samochody,aby ludzie z sąsiednich uliczek osiedlowych nie musieli aut stawiać byle gdzie. Przydało by się również jakieś przyzwoite przejście przez tory z Dworca Północnego do ul.Chemicznej(Obi,Makro)-bo na razie jest taka"dzika ścieżka"-a przecież sporo ludzi tamtędy chodzi-zrobić chodnik i coś takiego jak na ul.Szklanej(boczna Łęczyńskiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samsonowicza - najgorszy syf Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję sfotografować trawniki na osiedlu błonie i okolice śmietnika przy ulicy ułanów 22 obok ciepłowni, niewiarygodne, że taki bałagan (delikatnie mówiąc) nie przeszkadza mieszkańcom, a i zapachy odpowiednie, widać się przyzwyczaili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJBARDZIEJ ZANIEDBANYM MIEJSCEM W LUBLINIE JEST RATUSZ KONIECZNE TOTALNE WIETRZENIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Samsonowicza - najgorszy syf Lublina
szczególnie okolice wieżowca przy którym jest warzywniak - stosy butelek po krzakach, które służą za toalety dla żuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac między Almaturem a Mileą przy ul. Langiewicza napewno pretenduje do miejsc których w naszy mieście nie powinno być! Bud, wyłamane bryły asfaltu,uschnięte topole....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...