Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkomat w samochodzie nie powstrzyma pijaka od jazdy

Utworzony przez Krzesimir, 11 stycznia 2014 r. o 08:05 Powrót do artykułu
Do każdej flaszki wódki - alkomat gratis!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkomat nie powstrzyma pijaka przed jazdą. Niektórzy to nawet będą tak pijani że nie będą wstanie sobie przypomnieć gdzie mają ten alkomat i jak go użyć. To jest pomysł nie na walkę z pijakami tylko na zasilenie budżetu państwa kosztem niepijących.   http://www.youtube.com/watch?v=bb5yBatBq_M   stare, ale w sam raz pasuje do artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkomat to nie jest pomysł, to jest bełkot bez pomyślunku. Żeby wprowadzić ten "pomysł" w życie, trzeba by zmienic prawo a nawet konstytucję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rząd jak zwykle odwrócił kota ogonem i przy okazji jeden z producentów alkomatów zarobi krocie...   Tutaj trzeba edukacji ludzi. To jest temat złożony, bo w grę wchodzi tutaj, przyzwolenie i akceptacja oraz wyznacznik udanej zabawy. U zdecydowanej większości Polaków, wyznacznikiem udanej zabawy jest ilość wypitego alkoholu, pomiar ilości wymiocin oraz długość kaca... to jest patologia... a do tego kiedy taki człowiek, mający społeczne przyzwolenie, łatwość dostępu do alkoholu oraz ogłupiony reklamami piwa, bądź "łódki" BOLS myśli, że tak ma być....   I jeszcze jeden aspekt, który znacznie wpływa na trzeźwośc kierowców - połączenie stacji paliw, czyli kierowcy. z profesjonalną, atrakcyjną reklamą i półkami uginającymi się od kolorowych butelek z alkoholem. Nie działa to korzystnie na trzeźwość. To nie obowiązkowy alkomat a zakaz sprzedaży alkoholu na stacjach paliw, edukacja społeczeństwa, brak jakiejkolwiek tolerancji ze strony policji i społeczeństwa na pijanych za kółkiem, a w przypadku spowodowania śmiertelnego wypadku z winy pijanego za kółkiem - konfiskata i licytacja należącego do niego majątku, nawet wtedy, gdy przepisze go na najbliższych... to jest walka z alkoholizem wśród kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być nieźle naprutym, żeby zgłośić pomysł z obowiązkowymi alkomatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogrniczniki predkosci bardzo dobry pomysl a jeszcze lepszy to np.: kiedy ktoś zabije kogosc jadac samochodem i niedaj boze sam przezyje to w piątek wieczoram w 4 najpopularniejszych tv na zywo transmisja z jego śmierci w ten sam sposób co zabill innych tj. rozpędzamy samochod i rozjezdzamy sprawce   za 2 lata nikt nie będzie wiedział co to wypadek samochodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto zmusi napitego aby przed jazdą dmuchnął, przecież to kolejna paranoja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje  OBOWIAZKOWE WYKUPIENIE BLOCZKOW MANDATOWYCH i OBOWIAZEK ich wozenia w SAMOCHODZIE , a takze, OBOWIAZKOWE WYPISANIE   SOBIE MANDATU przy kazdym wykroczeniu drogowym, a nasteonie - oplaceniu mandatu  w kiosku RUCHU. NIEWYPISANIE MANDATU po raz pierwszy skutkowaloby  odebraniem prawa jazdy na rok, po raz drugi - na 2 lata, a po raz trzeci - odebraniem samochodu.  To, czy kierowca  wypisuje sobie mandat od razu po wykroczeniu, kontrolowalyby   "lotne brygady PO".  Co WY na to ??2828685
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten pinokio wyrabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten pinokio wyrabia
Dlatego ten kaszubski żyd razem z tym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem muśi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, ze wystarczy aby babcie, mamy nie napierały na to żeby ich dowieźć do lekarza lub na spotkanie wigilijne (często pół roku po wigilli) itp. Czasem człowiek jest prawie zmuszany do jazdy, nie ma tyle dystansu aby odmówić, więc jedzie z reguły nie pijany ale albo prawie trzeźwy lub na kacu ( co wcale nie jest lepsze) - dzisiaj tego doświadczyłam - alkholu miałam 0  i jechałam 5 godz. po tym jak dobry alkomat pokazał 0 ). Nie czułam się najlepiej w sensie psychofizycznym i nestety to samo widziałam podczasjazdtr. Całe szczęście, że babcię dowiozłam zdrowo do domu, ale i tak wiem, że w dniu dzisiejzym nie powinnam prowadzić  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysłodawcę razem z jego "genialnym" pomysłem trzeba jak najszybciej zgłosić do Nagrody Darwina! Ma wielkie szanse na zwycięstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysłodawcę razem z jego "genialnym" pomysłem trzeba jak najszybciej zgłosić do Nagrody Darwina! Ma wielkie szanse na zwycięstwo.
Szwagier tego czerwonego sQrwysyna już otworzył cała linię do produkcji takich alkomatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kudel z Kaszub (tusk po kaszubsku znaczy kundel) powiedział, że kosztuje 5 lub 10 złotych. Znowu oszukał, czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkomat będzie tak samo chronił przed wypadkiem po pijaku jak przyczepione obrazki ze świętymi, krzyżyki i medaliki ! Równie dobrze można zaproponować i przyjąć ustawą aby każdy kierowca woził w samochodzie wieniec pogrzebowy ! Można też w celu ograniczenia prędkości jazdy kazać zamontować dachowe bagażniki i jeździć z trumnami tylko, że jeśli pijany będzie chciał wsiąść do samochodu i pojechać to tak zrobi nie patrząc na alkomaty czy też inne "rewolucyjne" rozwiązania !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwagier tego czerwonego sQrwysyna już otworzył cała linię do produkcji takich alkomatów.
To ten sam szwagier co teraz będzie pilnował cofanie liczników w naszych samochodach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu możecie kupić alkomaty, w tym tygodniu sporo taniej: http://carsi.pl/oferta/18/hadron  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...