Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Allahu Akbar! Czas na odpłatę". Strona Światowych Dni Młodzieży zhakowana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2016 o 21:23 Powrót do artykułu
tylko spokojnie-tolerancja jest najważniejsza
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To kiedy wpuszczamy kolejną falę "gości" ?
0
To tylko wzbogacanie kulturowe, jak mawiała Dzoanna Mucha
0
1000 lat niewoli i wystarczy
0
A niech spróbują to zrobić !! a pożałują do końca swoich kresów ! W kraju którym Chrześcijaństwo buduje ten kraj od 1000 lat, ziemią świętą się staje. A kto mieczem wojuje od miecza ginie !
0
aleś przyrównał!  kiłe do cholery
0
Dlaczego przed dniami młodzieży , przed szczytem NATO , PIS oficjalnie ogłasza wojnę ? To już nie można po cichu robić "łaski" ameryce ?
0
To tylko fanatycy religijni walczą między sobą o władzę .
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A niech spróbują to zrobić !! a pożałują do końca swoich kresów ! W kraju którym Chrześcijaństwo buduje ten kraj od 1000 lat, ziemią świętą się staje. A kto mieczem wojuje od miecza ginie !
Nie buduje a rujnuje i drenuje. To taki pasożyt...
0
dziwne, u mnie działa..
0
Dla mnie to dziwnę, wcześniej spokój i cisza a teraz raptem próby zamachów, ostrzeżenia. Może naasze ABW wzorem FSB wywali ze dwa bloki i wprowadzi taki zamoryzm w kraju ze UB i ZOMO to małe pikusie
0
Święta wiara katolicka jest rugowana przez wrogów i pożytecznych idiotów a w kolejce czeka Islam. Islam, który nie będzie się pierdzielił ani nadstawiał drugiego policzka. Za bluźnierstwo kara śmierci. Podatek nie w postaci dobrowolnej "tacy", która tak kłuje w ząbki antyklerykałów, którzy w życiu nie rzucili złotówki, ale obowiązkowa "dżizja" dla niewiernych - nie zapłacisz, obetną łeb. Dlatego każdy inteligentny ateista wspiera KK w naszym kręgu kulturowym. Aleternatywa może być tylko gorsza.
0
Nawet nie umieli porządnie napisać, to pewnie nie ISIS
0
To jakiś smarkacz próbował zabłysnąć
0
"Rozómiem", że jak napiszę z błędem to oznacza, że nie jestem Polakiem?... Świetna dedukcja.
0
żadna wiara nie prowadzi do niczego dobrego. Ale to co obecnie wyprawiają ci i ci z kk woła o pomstę do nieba.
0
الله رحيم ليس مسلم الذي يريد أن يقتل أتباع الإله
0
واللعنة عليهم في الحمار والحجارة اشترى
0
Fanatyzm jest groźny pod każdą postacią
0
Do aa autora, co to jest "włam"?