Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Każdy (decydenci, wypowiadający się i nowi pacjenci powinni koniecznie zapoznać się ze statystykami przeżywalności pacjentów COZL oraz innych ośrodków w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co one mają do gadania. Ktoś chce zrobić z COZL lodziarnię, i po trupach zrobi. Jam mawiała Swicka, lody na ochronie zdrowia, lody dla kasy i urody. A może tylko dla kasy, już nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COZL!!!!! Zobaczcie indeks sprawności szpitali. COZL- widnieje na szarym końcu... A wywyższaaa się ponad wszystkie inne szpitale jako centrum wysokospecjalistyczne. Tymczasem to marzenie rządzących. A budowany jest za publiczne pieniądze -czyli nasze i powinien służyć ludziom w celu ratowania ich zdrowia, a nie być rozgrywką polityczną ,czy jak czuję personalną. NIe widzę żadnej przeszkody zęby poprawić warunki bożego jana - bo opiekę lekarską i pielęgniarską mają bardzo dobrą. Też zasługują na nowy szpital- od lat. Tylko czy nas obywateli na to stać i politycy to dostrzegają??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent Ludzie piszecie bzdury jestem pacjentem tego szpitala , a wcześniej byłem w iinym szpitalu to tam byli tacy fachowcy , że uznali , iż mam już raka wszędzie, nieumieli odczytać zdjęcia dopiero lekarz z COZL powiedział że tam nic w kościach nie ma a jest złamane biodro Dwa m-ce leczenia prochy i patrzenie kiedy t o nastapi. trzeb abyło zrobić tylko operacją na biodro . pozdrawiam ośrodki onkologiczne i współczuje pacjentom z innych szpitali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...