Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ambasador USA w Lublinie: \"9 na 10 Polaków dostaje wizę\"

Utworzony przez Fogelman Lejb, 4 kwietnia 2011 r. o 17:04 Powrót do artykułu
Jak Gardzienice,to musi być nie ubliżając nikomu Żyd albo Mason.Zresztą,to jego nazwisko,wskazuje raczej na inny cel jego poszukiwań w Lublinie i Zamościu.Tomaszek P. na pewno jest zorientowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za deb*** pisze ten artykuł... " w ramach KWIZU " myślałem, że zagadka to inaczej "quiz" a nie kwiz no ale widocznie pismaki po studiach dziennikarskich są bardziej wykształceni niż ja zwykły zjadacz chleba hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wielka "ulga",ze USrael wydaje tak duzo wiz Polakom,wizy powinny byc od lat calkowicie zniesione.Ale zydowskie lobby robi wszystko aby utrudnic wjazd do kraju najwiekszej emigracji polskiej.Ambasador jako przedstawiciel zydostwa amerykanskiego moglby sie zdobyc na odrobine szczerosci i powiedziec cos wiecej ,ze nie tylko lupki sa wazne dla USraela ale przede wszystkim te 65 miliardow dolarow "odszkodowania" ktore lobby syjonistyczne chce wyrwac od Polski za urojone straty mienia zydowskiego w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad napisał:
Co za deb*** pisze ten artykuł... " w ramach KWIZU " myślałem, że zagadka to inaczej "quiz" a nie kwiz no ale widocznie pismaki po studiach dziennikarskich są bardziej wykształceni niż ja zwykły zjadacz chleba hahaha
proponuję sięgnąć po słownik języka polskiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...