Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No Amelka ma tą przewage nad innymi kobietami że jak dożyje wieku 72 lat,to będzie mogła sobie powiedzieć że dopiero jej stukneła 18- tka.A panie przywiązują wielką wage do swego wieku i kochają sobie odejmować,jeszcze jak mają naście lat to niema z tym problemu,ale jak jest ścia lub ści to wtedy pojawia sie problem.A małej Amelce życze oczwiście dużo dużo zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moja siostrzenica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja koleżanka też urodziładziś dziwczynkę Magdę w szpitalu w Sochaczewie. Gratulacje Gosiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie urodziła się dziś wnusia w Warszawie. Życzę dużo zdrowia moim dziewczynom. Szczęśliwa Babcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moja koleżanka z klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzekła mnie ta historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak skrzywdzić dziecko??? Patologia normalnie:) Co na to rząd? Będzie te 500 zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój sistrzeniec też urodził sie nie typowo i wczoraj miał pierwsze urodzinki bo też sie urodził 29-lutego i gteż na Al.Kraśnickich a wtedy był on jeden i 5 dziewczynek.dokładnie 29 luty 2012.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się dziecko za głowę złapało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis usunięty
Ty sam(a)jesteś k* rwa patologia,bo mierzysz wszystkich swoją miarą.
Ostatnio edytowany 2 marca 2016 r. o 08:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna niunia, gratulacje dla rodzinki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niunia jest suuuuuuuper!! gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam urodziny 1 marca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam urodziny 1 marca
A ja nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju śliczna niunia :) gratulacje no i mama jaka szczęśliwa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ty ja znasz ? I jakim prawem ja oceniasz? Popatrz na siebie ! Jakie to smutne ze jestes takim prostakiem. To moja siostra !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tym zlego ze ma 3 dzieci ? Czy to przestepstwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z kad wiesz ze nigdy nie pracowala ? Twoje podatki tez ida na inne cele jak np na utrzymanie kryminalistow w wiezieniach i jakos z tym zyjesz . Powodzenia w zyciu kolego szkoda mi ciebie bo zalosne sa twoje wypowiedzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny zbieg okoliczności, że dziecko urodziło się akurat 2 tygodnie przed terminem i w dodatku akurat jak pani poszła do szpitala z polecenia lekarza. Czy to był poród wywoływany sztucznie czy serio przypadek? Gratuluję dzieciaczka. ALE dziecko musi dać znać, że chce wyjść z brzucha, najgorsze są cesarskie cięcia umówione przed terminem. Czy ktoś się zastanawia czy dziecko jest już na to gotowe? Dopóki NATURALNIE się rozpoczyna poród NIE jest gotowe! Przez takie zgadywanki, dwie z moich koleżanek urodziły wcześniaka, bo lekarze i często same kobiety nie wiedzą kiedy doszło do ZAPŁODNIENIA! W Polsce "termin porodu" wylicza się błędnie z ostatniej miesiączki, a nie faktycznie kiedy dziecko się poczęło. Bierzcie to pod uwagę, jeśli macie na względzie dobro dziecka, lekarz to nie bóg wszechwiedzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może w przypadku takich osób należałoby zastosować fikcje prawną i jako datę urodzenia wpisywać 1 marca. Mniej komplikacji na przyszłość przy różnegorodzaju  formalnościach, w urzędach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...